מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע - עמוד 9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 295
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך הגלישה בגולן מבחינת קצבים? ובכלל, יש להם פריסה עצמאית או שהרוב זה באמת ? כי אני מנוי של שנה והרשת שלהם פשוט נוראית (לפני זה הייתי באורנג' אז יש לי מקום להשוואה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כל הדיון הזה די סוגר לי את הפינה, אבל סתם מסקרן אותי לדעת למה אנשים בכ"ז בוחרים בגולן אם המחיר יקר יותר והרשת טובה פחות? אני לא קונה את זה שנושא החו"ל הוא זה שמכריע פה את הכף וגם לא עניין ההוטספוט... ולצורך העניין מובייל זה ממש לא ... (שבלי קשר כל נושא היחס לצרכן ושירות הלקוחות שלהם השתפר פלאים בשנה האחרונה, כשעוד הייתי לקוח שלהם לא היה לי תאקל אחד איחם במשך כל השנה שזה נדיר כשלעצמו, עזבו את זה שאחרי שכבר סגרתי איתם עסקה התקשרה אליי נציגת המכירות להציע לי עסקה שהיתה אפילו יותר טובה לי והכניסה להם פחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

אני שוקל לעבור לאחת החברות החדשות ותכלס מה שמבחינתי יקבע זו איכות הרשת, וספציפית הגלישה.

החברות הגדולות לא באות בחשבון בגלל המחיר, אז רציתי לשאול למי יש את הקצב גלישה הכי טוב מבין החברות? אני היום מנוי של סלקום ובגדול מקבל 1.4 מגה כשאני בודק, אבל איכות הרשת שלהם על הפנים בקטע אחר וצריך להגיד תודה שיש בכלל חיבור נתונים (שלא לדבר על שיחה בזמן צריכת נתונים - אצל סלקום זה פשוט לא אפשרי)

איך המהירויות אצל הקטנות - ובבקשה אנשים עם נסיון ולא נציגים כאלה או אחרים.

תודה!

אני בתור עובד חברה, אומר לך בפה מלא מובייל מבין החדשות. הן יושבות על התשתית שלנו בחלקיות ובונים את שלהם.

תקבל אצלהם בממוצע את האיכות והמהירות הכי גבוה.

מה שכן לגבי המחיר בוותיקות לא מסכים איתך כל כך בגלל שגם אצלינו וגם באורנג יש מחירים מאוד נמוכים כרגע.

איך הגלישה בגולן מבחינת קצבים? ובכלל, יש להם פריסה עצמאית או שהרוב זה באמת סלקום ? כי אני מנוי של סלקום שנה והרשת שלהם פשוט נוראית (לפני זה הייתי באורנג' אז יש לי מקום להשוואה)

סלקום

טוב כל הדיון הזה די סוגר לי את הפינה, אבל סתם מסקרן אותי לדעת למה אנשים בכ"ז בוחרים בגולן אם המחיר יקר יותר והרשת טובה פחות? אני לא קונה את זה שנושא החו"ל הוא זה שמכריע פה את הכף וגם לא עניין ההוטספוט... ולצורך העניין מובייל זה ממש לא ... (שבלי קשר כל נושא היחס לצרכן ושירות הלקוחות שלהם השתפר פלאים בשנה האחרונה, כשעוד הייתי לקוח שלהם לא היה לי תאקל אחד איחם במשך כל השנה שזה נדיר כשלעצמו, עזבו את זה שאחרי שכבר סגרתי איתם עסקה התקשרה אליי נציגת המכירות להציע לי עסקה שהיתה אפילו יותר טובה לי והכניסה להם פחות)

כי עדיין יש סטיגמה מחברת האם. זה מותג ככה שהכתם אם קיים נשאר.

אגב, אנשים צועקים "יותר יקר" זה הבדל סה"כ של 10 שח היום אתה קונה בזה בקושי חצי קילו בטטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגולן יענו לך תוך דקה. בגולן אתה יכול לעשות כל מה שאי פעם רצית בטלפון - דרך האתר שלהם. אין ספק שזה נוח יותר. אל תזלזל ביכולת ה-hot spot.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגלישה בגולן מבחינת קצבים? ובכלל, יש להם פריסה עצמאית או שהרוב זה באמת ? כי אני מנוי של שנה והרשת שלהם פשוט נוראית (לפני זה הייתי באורנג' אז יש לי מקום להשוואה)

גולן טלקום, איזור ת"א, GNEX בתור הוטספוט:

2146065256.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובד פלאפון - זה ממש לא הבדל של עשרה שקלים. אם תראה לי חבילה של פלאפון ב100 ש"ח ללא הגבלה אני עובר עכשיו.

לגבי הקצבים שפרסמתם פה על גולן - מדובר פה בחבילה הרגילה ללא הגבלה?

ואגב אני ממש לא מזלזל בהוטספוט, פשוט המצב היחידי בו נזקקתי לזה היה במילואים כשהייתי צריך להתחבר לעבודה... ככה שבשלב זה של החיים זה לא שיקול מכריע, למרות שברור שאני מעדיף שלא יגבילו אותי ל8K :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אולי משלם לגולן, בפועל אתה גולש ומדבר בסלקום :)

לא מדויק לגבי הגלישה.

זה כמו להגיד שגם לקוח 012 וגם לקוח 014 שיש להם ADSL, גולשים בבזק.

במקרים רבים הגלישה בגולן מהירה הרבה יותר משל סלקום, מהסיבה הפשוטה שסלקום מספקת רק תשתית ולא מספקת לגולן. (וגם זה לא תמיד, ויהיה שולי יותר ככל שיעבור הזמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Shay1098 תודה על ההשקעה!

אני גם החלטתי להתנייד (להוט מובייל כנראה). היום בדקתי את החבילות ויש לי מספר עדכונים:

להוט מובייל יש שתי חבילות חדשות שלא מופיעות בריכוז:

חבילת +10 - זהה לתוכנית 10 אבל תמורת תשלום חודשי של ₪10 כוללת גם 50 דקות שיחה, 50 סמסים, 10MB גלישה ו10 דקות שיחה לחו"ל

חבילת 99 ללא הגבלה - זהה לתוכנית 89 ללא הגבלה, אבל כוללת גם שיחות לחו"ל ללא הגבלה.

גם 012 סמייל מציעה עכשיו שירותי סלולר תחת המותג 012mobile, אני מניח שהם עובדים על התשתית של אורנג' (כי הם שייכים לאורנג'?) בתדרים 900/1800 GSM ו2100 UMTS

הסים עולה ₪33 בחנויות ,yellow אבל ניתן להצטרף גם בחנויות אופיס דיפו וטרקלין חשמל.

חבילת ₪88 שיחות ללא הגבלה, שיחות לארה"ב וקנדה ללא הגבלה, סמסים ללא הגבלה ו500MB גלישה.

חבילת ₪98 אופציה א':שיחות ללא הגבלה, שיחות לארה"ב וקנדה ללא הגבלה, סמסים ללא הגבלה ו2GB גלישה.

אופציה ב': שיחות ללא הגבלה, שיחות ל41 ארצות ללא הגבלה, סמסים ללא הגבלה ו1GB גלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...