מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע - עמוד 13 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 295
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי שבגולן, נסו להיכנס בחשבון שלכם לפירוט שיחות וכמו כן לראות מהו נפח הגלישה שניצלתם.

כבר שבועיים שהנתונים האלו לא מופיעים, נפח הגלישה מראה תמיד 0KB ובפירוט השיחות אין כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שבגולן, נסו להיכנס בחשבון שלכם לפירוט שיחות וכמו כן לראות מהו נפח הגלישה שניצלתם.

כבר שבועיים שהנתונים האלו לא מופיעים, נפח הגלישה מראה תמיד 0KB ובפירוט השיחות אין כלום.

גם אצלי, אני מניח שהאתר "בשיפוצים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

גולן טלקום מובילה בגיוס לקוחות גם בפברואר - גלובס

"מנתוני הגיוס בשוק הסלולר לחודש פברואר 2013 עולה כי רשמה את הגיוס נטו הגבוה ביותר בשוק - 9,880 מתניידים ■ פרטנר איבדה רק 2,883 מנויים בזכות 012 מובייל, פלאפון - 11,260 מנויים, וסלקום - 10,865 מנויים"

feb.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד לפרטנר שאמנם איבדה "רק" 2883 מנויים, אבל את אלה שהיא לא איבדה היא השאירה במחירי הפסד של בערך רבע או פחות מכמה שהם היו משלמים לה לפני שנה בערך (44 שקל~)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצינות, למה יש לקוחות בגולן? יש היום כל כך הרבה אלטרנטיבות שפויות יותר...

בין אם יש ובין אם אין כאלו- אני אישית [ואני יודע שיש עוד כמוני] פשוט בוחר להיות עם ה"מתמודד החדש בשכונה" - זה שלא דפק אותי, רימה אותי, הציק לי, חשב אותי לטיפש, תמים והערים עליי... ואז שוב דפק אותי...

אצלו עד כה לא היו רמאויות\בעיות מסוג זה...

ולכן, למרות הקשיים [ויש קשיים] אני [ועוד כמוני] בוחרים להשאר איתו...

זה כנראה לא ישתנה, אלא אם ממש יהיה לי צורך כלכלי לעבור או שהרשת שלו תקרוס וכבר לא תתן לי מה שרשת צריכה לתת...

לילה\בוקר טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...