מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע

shay1098

Recommended Posts

לא ראיתי בשום מקום רשמי את מהירות ההגבלה, השמועות אומרות 0.5 מגה.

בנתיים לא יצא להתקל במישהו שהוגבל, כולל אותי (אני משתמש במכשיר כ- AP ללפטופ מידי פעם, השימוש שלי הוא כ- 6GB).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 295
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה יופי.

רק שמסתבר שלא הכל ורוד...

חריג לחוק: יאסר שימוש לא הוגן בהעלאת קבצים

בכוונת המשרד לאסור, להגביל או לחסום אפשרות המנוי לעשות שימוש בכל שירות או יישום (אפליקציה), המסופקים על גבי האינטרנט; לאסור להגביל או לחסום את התכונות או המאפיינים המובנים של ציוד תקשורת (לרבות בדרך של קביעת תעריפים); וכן לאסור להגביל או לחסום את האפשרות הנתונה למנוי לעשות שימוש בציוד תקשורת בכל תקשורת של בעל רישיון או ברשת המשמשת להפצת שידורים של בעל רישיון, ככל שהציוד האמור מיועד על פי טיבו ומהותו לפעול ברשתות מאותו הסוג.

יחד עם זאת, ישנן מגבלות וחריגים לחוק. ממשרד התקשורת נמסר: "האיסור על חסימה או על הגבלה של אפשרות המנוי לעשות שימוש בכל שירות או יישום המסופקים על גבי האינטרנט, לא יחול על חסימה או הגבלה המתחייבים מניהול תקין והוגן של מסרי הבזק המועברים ברשת של בעל הרישיון, זאת מתוך הכרה בצורך של חברות התקשורת לנהל את התעבורה ברשתם באופן תקין והוגן, וכן במקרה שבו מנוי או קבוצת מנויים ביקשו זאת במפורש, או אם שר התקשורת התיר זאת במקרים מיוחדים, לרבות לבקשת כוחות הביטחון".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי בשום מקום רשמי את מהירות ההגבלה, השמועות אומרות 0.5 מגה.

בנתיים לא יצא להתקל במישהו שהוגבל, כולל אותי (אני משתמש במכשיר כ- AP ללפטופ מידי פעם, השימוש שלי הוא כ- 6GB).

אתה בחברה חדשה נכון?

כנראה מערכות המידע עדיין לא יציבות מספיק ואתה חריג.

בכל אופן אתה כן אמור להיות מוגבל אחרי נפח מסויים.

המהירות ההורדת המקסימלית נעה סביב ה250K עד ל0.5M ומטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפחדה של מה?

*מערכות מידע לא יציבות

*אתה בחברה חדשה

*אתה אמור להיות מוגבל

לא יודע מה איתך, אבל אני לא מרגיש שמערכות מידע לא יציבות ואני בכלל לא מרגיש הבדל שאני בחברה חדשה חוץ מזה שהכיס שלי לא מתרוקן בצורה שהיה לפני כמה חודשים.

להיות מוגבל אני לא אמור, יש סעיף שאומר שתתכן הורדה.

בזמן אמת אני ואנשים שאני מכיר לא הרגישו בהבדל אחרי חריגה ולא כשהשימוש הוא כמודם סוללרי.

כנראה גולן הייתה בחירה עדיפה על האפ"ס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בחברה חדשה נכון?

כנראה מערכות המידע עדיין לא יציבות מספיק ואתה חריג.

בכל אופן אתה כן אמור להיות מוגבל אחרי נפח מסויים.

המהירות ההורדת המקסימלית נעה סביב ה250K עד ל0.5M ומטה...

תפסיק לבלבל את המוח. ומספיק עם השטיפות מוח שמעבירים אתכם (הנציגים), שם באפ"ס. יש עובדות ויש את מה שמנחים אתכם לומר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפחדה של מה?

*מערכות מידע לא יציבות

*אתה בחברה חדשה

*אתה אמור להיות מוגבל

לא יודע מה איתך, אבל אני לא מרגיש שמערכות מידע לא יציבות ואני בכלל לא מרגיש הבדל שאני בחברה חדשה חוץ מזה שהכיס שלי לא מתרוקן בצורה שהיה לפני כמה חודשים.

להיות מוגבל אני לא אמור, יש סעיף שאומר שתתכן הורדה.

בזמן אמת אני ואנשים שאני מכיר לא הרגישו בהבדל אחרי חריגה ולא כשהשימוש הוא כמודם סוללרי.

כנראה גולן הייתה בחירה עדיפה על האפ"ס.

אתה צוחק נכון? :lol:

אתה כן בחברה חדשה אם אתה בגולן.

המערכות מידע שלו לא יציבות הוא בעצמו אומר את זה.

אה וכן אתה אמור להיות מוגבל גם ע"פ החוזה שלו.

אם אתה חושב אחרת אתה כנראה הזוי :screwy:

לא מדובר בשום הפחדה אלא בעובדות.

אגב, אני שום נציג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד שברמי לוי חד משמעית מפחיתים את מהירות האינטרנט לאחר שחוצים את הג'יגה הראשון בחבילה ללא הגבלה.

ללא הגבלה המהירות היא 2 מגה ביט הורדה, ו-1 מגה ביט העלאה. לאחר הגבלה - 0.2/0.2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

אני שוקל לעבור לאחת החברות החדשות ותכלס מה שמבחינתי יקבע זו איכות הרשת, וספציפית הגלישה.

החברות הגדולות לא באות בחשבון בגלל המחיר, אז רציתי לשאול למי יש את הקצב גלישה הכי טוב מבין החברות? אני היום מנוי של ובגדול מקבל 1.4 מגה כשאני בודק, אבל איכות הרשת שלהם על הפנים בקטע אחר וצריך להגיד תודה שיש בכלל חיבור נתונים (שלא לדבר על שיחה בזמן צריכת נתונים - אצל זה פשוט לא אפשרי)

איך המהירויות אצל הקטנות - ובבקשה אנשים עם נסיון ולא נציגים כאלה או אחרים.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות המהירות - מה לגבי עניין הגבלת הטלפון כhotspot? זה משהו שקיים אצל מפעילים אחרים מהקטנות? (עד כמה שידוע לי אין הגבלה כזאת אצל אף אחת מהחברות האחרות) - מישהו חווה את זה\יודע לומר לכמה זה מוגבל?

ועוד דבר קטן - לגבי השיחות לחו"ל - מישהו יכול להסביר מה המצב בגולן\הוט ? לפי מה שהבנתי בגולן זה חינם ליעדים נייחים בלא מעט מדינות (או שאני מתבלבל עם הוט?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[table][tr][td]

[/td][td] גולן טלקום מרחיבה את המדינות הכלולות בחבילה שלה ל 53 יעדים בחו"ל

ואלו המדינות החדשות (יעדים נייחים בלבד): : ברזיל, צ"ילה, קרואטיה, דרום קפריסין, צ'כיה, דנמרק, אסטוניה, יפן, קזחסטן, דרום קוריאה, לטביה, ליטא, מלזיה, פקיסטן, פורטו ריקו, רומניה, רוסיה, סן מרינו, סלובקיה, סלובניה, ונצואלה ותאילנד.

המדינות הקיימות הן (יעדים ניחיים בלבד): מלטה, נורבגיה, אוסטריה, בלגיה, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, איטליה, הולנד, פולין, פורטוגל, ספרד, שוודיה, בריטניה, אוסטרליה, אירלנד, לוקסמבורג, ניו זילנד, שוויץ, ארצות הברית, דרום אפריקה, טורקיה, סינגפור, קנדה, סין, הונג קונג, טייוואן, ארגנטינה, הוואי וותיקן. בארה"ב וקנדה - כולל יעדים .

[/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...