המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD - עמוד 22 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD

sashakrik

Recommended Posts

• תגובות 629
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קבלו את התגובה האחרונה של קיי אס פי בוול שלהם בפייסבוק:

מישה רשם: יש לי אפשרות להגיע רק ביום שישי, האם המחיר לא יעלה עד אז?

בתגובה קייאספי רשמו:

המחיר עלול להשתנות ללא הודעה מקדמות במידה ולא יכלים להגיע לסניף ממלוץ להזמין שנשמר את המחיר

לכל מי שויתר על הקניה הקבוצתית, לא בטוח שתרוויחו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הודעה שקיבלתי מספיד מחשבים:

"בהמשך למכירה הקבוצתית של SSD ולאחר מאמצים רבים קיבלתי מחירים מיוחדים מחברת SANDISK.

לקוחות אשר מעוניינים לקבל מחירים זולים יותר, ישנה הצעה של חברת SANDISK, מוצר עם נתונים טובים יותר משל MICRON / .

מחירים:

SanDisk Ultra SSD 60GB – 349 ₪ כולל מע"מ

SanDisk Solid State Drive 120GB SDSSDX-120G-G25 – 535 ₪ כולל מע"מ

SanDisk Solid State Drive 240GB SDSSDX-240G-G25 – 1060 ₪ כולל מע"מ "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הודעה שקיבלתי מספיד מחשבים:

"בהמשך למכירה הקבוצתית של SSD ולאחר מאמצים רבים קיבלתי מחירים מיוחדים מחברת SANDISK.

לקוחות אשר מעוניינים לקבל מחירים זולים יותר, ישנה הצעה של חברת SANDISK, מוצר עם נתונים טובים יותר משל MICRON / .

מחירים:

SanDisk Ultra SSD 60GB – 349 ₪ כולל מע"מ

SanDisk Solid State Drive 120GB SDSSDX-120G-G25 – 535 ₪ כולל מע"מ

SanDisk Solid State Drive 240GB SDSSDX-240G-G25 – 1060 ₪ כולל מע"מ "

נישמע טוב הציעו לי גם אבל אני מעדיף לשלם פחות וכבר נירשמתי ואני לא מצטער

כל יום שעובר המחיר יכול להישתנות ולחזור לעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שהיבואנים לא מפחדים לחתוך את החנויות שחותכות אותם בחזרה, ומסתבר שיודעים להתעסק עם לקוחות פרטיים ולתת מחיר טוב. אבל בסדר טעיתם לגבי המחיר שיכול להיות לגבי מי יתן אותו וכו' אז לא נורא. אבל עכשיו אחרי כמה ימים של פירסום באתר פתאום אנחנו רואים את המחירים האמיתיים שהמוצרים יכולים להימכר ואת שולי הרווח של החנויות

האמת שזה נכון.

מה שהיבואן עשה זה משהו שהופך לגמרי את השוק.

הוא חתך את החנויות. זה מעשה מעניין ואני מניח שחנויות יחליטו מה לעשות בנושא.

מה שקרה בין אייבורי ו KSP זה סיפור שונה לגמרי. יש שם יריבות ברמה שכל אחד מוכן להפסיד כסף כדי שהשני לא ימכור. והתחרות שהפכה גם לקצת מלוכלכת בלילה היא דוגמה לכך.

ו KSP מביא 95% (או יותר) מהמוצרים שהוא מוכר. אז זה בעצם KSP נגד CRG. זה משחק שאין לשום חנות נורמאלית סיכוי בו.

המחיר עכשיו במכרז זול יותר מחו"ל. וזה אומר רק דבר אחד.

אנשים מפסידים כסף כדי להראות שרירים. קוראים לזה Lost Leader בשיווק. זה כמו שעושים מבצעים על חיתולים ברשתות הפרמה/שיווק אבל בעזרת זה מוכרים דברים אחרים.

אבל פה.... זה לא אותו הדבר כי לא מוכרים עוד משהו. את המתאם מזמינים מ DX.

וזו בדיוק הסיבה שאנחנו לא במשחק. לא שווה למכור 100-200 ולהפסיד כמה שקלים טובים ליחידה.

מה שכן מעניין זה למכור IDE :-) ו 1.8 אינצ'. שם אנחנו חיים. בתחומי הנישה :-)

אבל שיהיה לבריאות :-) HWZ עשה עבודה טובה לגולשים באתר. אני אישית הפנתי חבר להזמין דרך המלחמה הזאת (המלצתי לו על KSP כי אני בעד שהם יפסידו את הכמה שקלים) :-)

היה מעניין לקרוא ולעקוב.

עוד נראה כמה אנשים יקנו ב אייבורי/CRG וכמה יבחרו ב KSP ?

ואנחנו.... אנחנו הורדנו את הקרושיאל מזאפ ומהדף הראשי שלנו.

הולכים להתמקד ביצרנים אחרים.

המלחמה הזאת השאירה טעם רע לעשרות חנויות בישראל שראו יבואן חותך מחירים ועוקף את החנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני היבואן הציל את החנויות גם, כי חנות כמו שאתה אומר לא הייתה יכולה לתמוך במחירי הפסד של KSP אז היבואן ספג את זה בשביל אייבורי אני מניח וככה כולם קיבלו מחיר טוב ונשמרה התחרות.

מה שכן לי נשאר טעם די רע בפה שחנות מוכרת את הכונן ב 700+ ואחרי יומיים של דיבורים פה פתאום היא יכולה למכור גם ב 520. ברגע הזה אני מבין שכל הדיבורים על הכי זול ואי אפשר לרדת הם שטויות באוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלוח X58 שלי יש בקר SATA3 צד ג (של MARVEL) אשר רק הוא תומך ב6Gbt לשנייה.

המצב האופטימלי זה חיבור לבקר SATA3 של ערכת השבבים, אחר כך אפשר גם צד ג' ובסוף גם SATA רגיל

ההבדלים ממילא אינם גדולים. גם SSD תואם SATA2 בלבד יעבוד מצויין

יש לי בגודל 90 SATA2 ישן + CRUCIAL256 חדש עם SATA3 מותקנים בלוח אם חדש, שניהם עובדים טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני היבואן הציל את החנויות גם, כי חנות כמו שאתה אומר לא הייתה יכולה לתמוך במחירי הפסד של KSP אז היבואן ספג את זה בשביל אייבורי אני מניח וככה כולם קיבלו מחיר טוב ונשמרה התחרות.

מה שכן לי נשאר טעם די רע בפה שחנות מוכרת את הכונן ב 700+ ואחרי יומיים של דיבורים פה פתאום היא יכולה למכור גם ב 520. ברגע הזה אני מבין שכל הדיבורים על הכי זול ואי אפשר לרדת הם שטויות באוויר

בסופו של דבר קרה דבר אחד.

הלקוחות הרויחו בגדול. אייבורי והיבואן ו KSP השיגו הרבה פרסום (וכמובן שכל הכבוד לפורום).

אבל שלושת אלה הפסידו כסף על כל שנמכר. אסביר את זה :-) ....

1. פרט למחיר יש עמלת כרטיסי אשראי של כ 1.4% אז כל מי שמשלם בכרטיס אשראי לחנות מוריד לה עוד מהסכום הסופי.

2. כשכונן מתקלקל (זה לא קורה הרבה ובכל זאת... נניח שאחוז אחד מהכוננים יתקלקל במשך ה 3 שנים) על החנות להעביר את המוצר ליבואן ועליו להחליף (מול היצרן) ולתת לחנות אחר ולה יש להעביר את המוצר ללקוח. התהליך הזה עולה כסף ועולה זמן עבודה של כל השרשרת.

במכירה הקבוצתית הזאת המשתתפים הגדולים החליטו לממן תהליכים. כלומר לא רק שלא להרוויח אלא ממש להפסיד גם במכירה עצמה וגם בתקופת האחריות.

זה בסדר גמור לבחור לא להרוויח. לדעתי התהליך רק פגע במשתתפים (החנויות. לא הלקוחות שמרויחים)

אתה מוזמן לבדוק את זה עם חברים שעוסקים מסחר. לא חשוב באיזה תחום.

והחנויות .... הן שיגעו את היבואנים השונים של כל דגמי ה בימים הללו. היבואנים מצידם ביקשו הגנות מחיר וכו' מהיצרנים בחו"ל. המחיר הזה לא ריאלי. הוא יותר זול (או דומה מאוד) למחיר של המוצר בארה"ב. וזה לפני הפרשי המע"מ, המשלוחים, אחריות וכו'.

וצריך גם להבין שחנות כמו B&H קונה בשבוע הרבה יותר של קרושיאל מהיבואן בישראל. אז הם משלמים כניראה עוד פחות על כל יחידה.

היה מעניין. אין ספק.

אני שמח על המכירה הזאת. היא גרמה ותגרום למתחרים הפסדים. ומה שמזיק למתחרה עוזר למתחריו.

הלוואי שהיום בבוקר אייבורי יורידו עוד X שקלים ואחה"צ KSP מצידם יורידו גם עוד כמה. בסוף גם אנחנו נקנה מהם :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תירגע, אף אחד לא מפסיד כאן.

הטיעונים שלך תקפים גם לחנויות בחו"ל

ועדיין ניתן להשיג בחו"ל ב120$ ושם זה כולל משלוח (שעולה עוד כמה גרושים), ועדיין הם מרוויחים...

וזה ללא שום , קניה קבוצתית ובלי "מחיר מטורף", פשוט זה המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם חברות כרטיסי האשראי התחילו ב-1980 עם 10% עמלה ובסוף ירדו ל-0.7 עד 1.0 וראה איזה פלא הרווחים רק גדלו

וזאת מהסיבה שהחנויות גילו שהעמלה בסה"כ משתלמת וגם למזומן ולשקים יש עלות שקל לשכוח ממנה אבל היא קיימת.

אז לא לבוא ונפנף בעמלת כרטיסי האשראי כי לכל סוג של תשלום יש עמלה מסויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל התגובות כאן אני רואה שיש גורמים אינטרסנטים שמעוניינים לגרום לפילוג בקבוצת הרכישה

וזה חמור אף יותר

תיסלחו לי אבל יש כאן כמה ילדים זבי חוטם שעל הנחה של עוד שקל שניים יעזבו את הרכישה וירוצו לחנות אחרת לאנשים

אלו לא מגיע לא שירות ולא מחיר טוב בעתיד בקבוצת רכישה וניתן יהיה לדעת מי מהנרשמים הלך עם המכירה הקבוצתית

2 הייכן משיגים מתאם לכונן 2.5 ?

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף חנות לא צריכה לשפוט לחומרא את התנהלות היבואן. אם הפורום היה מחליט ללכת על כונן SSD של (רק למען הדוגמא) והיבואן היה רואה שפתאום מתגבשת לה קבוצה משמעותית של 100-200 כוננים, סביר מאד להניח שכל יבואן היה נוקט בצעד דומה.

מעבר לכך מעולם לא הבנתי ולא אבין מדוע צריך להיות פער מחירים בין ארה"ב לישראל, אם משווים לדוגמא חנות גדולה בישראל, לחנות קטנה בארה"ב (שמוכרת באינטרנט). אני מניח שכמויות המכירה דומות. לא כל חנות אמריקאית מוכרת בכמויות ענק, אלא שתמיד, אבל תמיד פער המחירים הנו לרעת המוכר הישראלי והדבר נכון כמעט תמיד ובכל תחום צרכני. תחום המחשוב הנו רק אחד מהם.

אם נשווה את לאירופה, גם אז פערי המחירים כמעט ב-100% מהמקרים לרעתנו ושוב כמעט בכל תחום.

יש משום מה הרגשה שתמיד הצרכן הישראלי נדפק, אך מה לעשות שההרגשה פשוט... נכונה ברוב המקרים.

המכירה הקבוצתית האמורה, הנה רק הוכחה לכח הצרכני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...