המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD - עמוד 18 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD

sashakrik

Recommended Posts

ההודעה שלך לא ממש מובנת, ואני באמת מאמין(ורואה גם נתונים בעיניים) שזה צירוף מקרים(וזה בהחלט צירוף מקרים שמכירה קבוצתית יצאה לדרך קצת אחרי ירידה חדה וגלובלית שהתרחשה בימים האחרונים של אפריל לדגם הספציפיm4 128 ).

התכוונת לא מורחבת או מפורטת מספיק.

לפי התגובה שלך עושה רושם שאתה לא חי בארץ - לחנויות בישראל בדרך כלל לא אכפת איזו ירידה דרסטית

קיימת בחו"ל, כל עוד מוכנים לקנות במחיר שמציעים פה בארץ.

המכירה הקבוצתית באתר המחשבים הוותיק HWZONE, נתנה לחנויות בעצם את ה"PUSH" שכולנו ציפינו וקיווינו לו.

אז לא, אני לא מאמין שזה צירוף מקרים, לפחות לא בקנייה קבוצתית בארץ - שאם לא הבנת, הכוונה לישראל ולא איפה שאתה חי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא זה לא.

רק לפני יומיים הבאתי קישור לאירופה שהראה שהCRUCIAL 128 עולה 120 יורו והוא כבר ירד ל111 יורו(כשהתחלתי לשים עליו עין הוא היה 187 וירד כל שבועיים בעוד כמה יורו עד הלום)

http://www2.hardwareversand.de/articlesearch.jsp?agid=1145

http://www2.hardwareversand.de/articledetail.jsp?aid=46110&agid=1145&pvid=4n2hdrgta_h1wmr21j&ref=13&lb

102 :P ב27.04 הוא עוד היה 123..

לפי התגובה שלך עושה רושם שאתה לא חי בארץ - לחנויות בישראל בדרך כלל לא אכפת איזו ירידה דרסטית

קיימת בחו"ל, כל עוד מוכנים לקנות במחיר שמציעים פה בארץ.

המכירה הקבוצתית באתר המחשבים הוותיק HWZONE, נתנה לחנויות בעצם את ה"PUSH" שכולנו ציפינו וקיווינו לו.

אז לא, אני לא מאמין שזה צירוף מקרים, לפחות לא בקנייה קבוצתית בארץ - שאם לא הבנת, הכוונה לישראל ולא איפה שאתה חי.

כשאני אומר צירוף מקרים, הכוונה היא שההתארגנות למכירה קבוצתית התחילה בצירוף מקרים בדיוק אחרי שהמחירי הקנייה לחנויות התחילו לרדת בחדות, ולכן פתאום מחירי החנויות "ירדו בהפתעה" , אם לא הירידה הגלובלית לא היה לחנויות מאיפה להוריד. מר פלונטר אפילו רשם פה אפילו לגבי הדגם של ה64 שאין ממש ממה להוריד שם, ואכן בדגם הזה לא הייתה ירידה חדה כמו ב128.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: קיבלנו כמה הצעות מעניינות, אנחנו מחכים לתשובות של כל הגורמים הרלוונטיים ע"מ לנסות להוריד את המחיר ככל האפשר.

אם תוכלו לעדכן את כולם אני מאמין שיהיו עוד כמה כמוני שאם ההצעה תיהיה באמת טובה ירצו להכנס לעיניין...

בכל אופן 128 אחד

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני אומר צירוף מקרים, הכוונה היא שההתארגנות למכירה קבוצתית התחילה בצירוף מקרים בדיוק אחרי שהמחירי הקנייה לחנויות התחילו לרדת בחדות, ולכן פתאום מחירי החנויות "ירדו בהפתעה" , אם לא הירידה הגלובלית לא היה לחנויות מאיפה להוריד. מר פלונטר אפילו רשם פה אפילו לגבי הדגם של ה64 שאין ממש ממה להוריד שם, ואכן בדגם הזה לא הייתה ירידה חדה כמו ב128.

למה באמת ומי יזם את הקנייה הקבוצתית של הSSD דווקא עכשיו?

המכירה הקבוצתית זה בהחלט דבר חיובי, אבל מעל הכל המכירה הקבוצתית היא "וידוא הריגת" מחיר

לפחות כל זמן שהמכירה תקפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון - תירגע

:smile1:

לא קראת/ראית שהירח הגדול עושה השפעות מיסטיות?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4224346,00.html

:lol:

באמת אבל חפרתם, אני נכנס לפה בגלל עדכוני תגובה לפה ומתבאס כל פעם מחדש.

עד שלא יהיה עדכון - שששש...!!!! :-X :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...