Unreal Tournament Project -התחילה ההרכבה! - עמוד 19 - עמוד 9 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unreal Tournament Project -התחילה ההרכבה! - עמוד 19

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יותר מנוסה ממני, ואחרי הכל זו הבניה שלך.

תעשה מה שבא לך, זו עדיין בניה מדהימה.

מה טוב יותר באסרוק או ב"גולד" שפחות טוב בMSI? (כשיצאו ביקורות כמובן)

הרי באמת הבדיקה הידנית של ה-24 שעות זה באמת גימיק, אבל אחרי הכל זה נראה כמו עוד לוח Z77 עם מערכת מתח שעל הנייר נראית מרשימה ואסתטיקה מרשימה למדי.

כל הלוחות שהוצגו באשכול יהלמו את הבנייה, כולם ב"Theme" של זהב - צהוב.

מחכה לעדכונים! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר יכול להגיד שהאסרוק ער את כל הציפיות שלי, בוט בהגדרות ראשונות 5000MHZ, משם טיפסתי ל-5100, לא משהו בר השוואה ללוחות האחרים.

אבל אני מחכה בסבלנות להתפתחות שלצערי כנראה תחליף את האסרוק אבל תיתן לי חיזוק מפלצתי בכח הגרפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה קטנה. אתה מתכנן גוונים של צהוב (כולל זהב) ושחור נכון?

אתה מתרוצץ בין לוחות בצבעים האלו ובעצם מגביל את עצמך, נכון שזה יפה, אבל אתה בטוח שזה מה שאתה רוצה (לא שזה רע)?

בסוף כנראה שזה יצא טוב..., אני לא רוצה לגרום לך לשנות את דעתך (למרות שלא נראה לי שאני יכול להשפיע על דעתך, אתה די נעול).

תעדכן בהתפתחויות נוספות... מה לגבי המארז? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי לוח וכרטיס, לא רוצה להבטיח כלום אבל כנראה שיתווסף עוד לוגו בקרוב. לגבי המארז אני בדיוק בקשר עם בנאדם שמתעסק עם אנודייזינג וצביעה, יש לנו קצת רבותה. אני אשרטט עבודת צבע וגם החלק החיצוני יעבור שינוי. וזהו, קצת הסלבה וסידור ואני סוגר את הפרוייקט. גם אני התעייפתי מריצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמש בספריי למתכות, שום דבר פאנסי. כמובן שאני מפרק את המכסה וצובע לחוד.

אגב, אחרי לא מעט שעות של נסיונות כנראה שאצטרך לוותר על כרטיס הקול למערכת ולהשתמש ברילטק. כל הכבוד לאסוס וקרייטיב על חוסר התמיכה שלהם :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבע לא סופג חום?

יש סיבה למה רוב הקולרים באפור מתכת

ולא צובעים אותם הרבה. היא ששיטת הצביע היא יקרה מאד בשביל שהוא יעבור חום ולא יספוג אותו.

אבל אם אתה יודע שלא אמורה להיות שום בעיה.

אז עבודה מאד יפה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...