Unreal Tournament Project -התחילה ההרכבה! - עמוד 19 - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unreal Tournament Project -התחילה ההרכבה! - עמוד 19

djelectric

Recommended Posts

לצערי אני לא יכול לפרט כרגע איזה מארז, אבל אני יכול להבטיח שהוא גדול ומפוצ'ר

זה סודי או משהו? ;D

נראה מדהים לבינתיים, אבל שאלה לי אליך, את הבלוק, צבעת לו את הטופ בלבד נכון? גם מבפנים? הצבע לא עלול להתקלף במים ולהיכנס ללופ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא בגובה של ילד ממוצע בגיל 4~

יש לו מקום לשלושה רדיאטורים בגדלים של 24CM או יותר

הוא שוקל מעל ל-20 קילוגרם כשלא מותקנת בו חומרה

ללא עזר במתאמים ניתן להתקין בו 13 כוננים קשיחים

נשאיר אתכם עם זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי תאורים עלו לי כמה רעיונות לראש אבל נשמור אותם לעצמי עד שתחסוף את המארז

מה החומרה המלאה של המערכת? (פירטתה רק על המעבד והלוח אם זכרון) צריך עוד פרטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט המלא כולל:

מעבד i5 2500K שנבחר בכפידה מתוך מעל לעשרה כאלו על מנת להניב את תוצאות האוברקלוק הכי טובות שאפשר (כמובן שבמסגרת המגבלות, אין ברשותי מגשים של מאות [כרגע]).

לוח הם הוא Z77H2-AX Golden Board מספר 24 מתוך 200. מדובר בפנומנת המהרה, עומד בעשירון העליון של הלוחות כשמדובר במערכת הספקת הכח, עמידות ויכולות באופן כללי. ועוד ממתק שיש בו ומאפשר לי 2500K בלי רגשות חרטה זה PLX שמעניק לי מהירות של X16 X16 בשני ממשקי ה-PCIE הראשונים, דבר אשר מהיר יותר טכנית גם מ- X8 X8 של הדור השלישי.

imageview.php?image=38389

כונן ה-SSD הוא ה- Performance Pro 256GB למערכת ההפעלה, תוכנות חשובות ומשחקים

Corsair-Performance-Pro-Series-SSD.jpg

גם פה מדובר בכונן שנמצא בעשירון העליון של כונני ה- עם מהירויות כתיבה וקריאה רציפות של 500 ומעלה מגה-בייט לשניה, זמני גישה אפסיים ומה לא. לא מדובר בכונן זול, מחירו כיום בשוק עומד על 2000 שקלים (שלא הכי בצדק בכל זאת).

לאחסון מדיה ניצבים שני כונני 7200.12 מהרויזיה האחרונה בעלי ממשק SATA3 (לא שכזה כזה קריטי...) בנפח 1TB כל אחד.

הזכרונות הם ה- Vengeance LP 1600MHZ ארבעה סטיקים של 4GB כל אחד. פה הייתי צנוע על אף שיכולתי ללכת על סטיקים של 2133MHZ, לא בוער לי.

כרטיס מסך - מניח שכבר ביום חמישי תדעו עם מה אבלה בזמן הקרוב. לא משהו בומבסטי, אבל בעל מספיק כח גרפי למשחקים כמו BF3 ברשת.

את מערכת הקירור במלואה אכיר לכם מחר, הבלוק כמו שראיתם הוא ה-EK Supreme HF Copper, הרדיאטור הוא רדיאטור Ice Black GTX360 משולש עבה:

gtx360_800w.jpg

הצנרת היא צנרת Fesser דיי פשוטה שקופה, הנוזל בפנים יהיה בעל גוון צהוב בהיר, יחד עם תכונת UV של הצנרת העסק עשוי להפוך לזהב זוהר.

ספק הכח הוא ה- TruePower New 750w הנאמן שלי. הספק הזה הוא בהגדרה הנדסית של Car לספקי כח, לא עולה לי אפילו המחשבה לשנות בו או לשנות אותו.

מאווררים - אני הולך להשתמש בעיקר במה שיש לי כאן, לא עשיתי הזמנה של מאווררים מיוחדים היום ומה שיש כאן יעשה את העבודה. יש קצת CM, יש קצת AC, יש קצת YL, יהיה בקר אז אני יכול לשלוט על כמויות הרעש. לא מתכוון להריץ אותם במהירות מלאה בכל מקרה, 3 מאווררים על עוצמה חלשה ע"ג הרדיאטור יעשו את העבודה טוב מאוד גם באוברקלוקינג עם מתח רציני.

נכון לכרגע מלבד הבניה אני מציב לעצמי 2 מטרות.

האחת היא ליצור פרופיל בביוס של מתח מעבד 1.30V שישמש בעצם עבודה 24\7 גם לגיימינג. המתח כמובן ייבדק עם רב-מודד ולא סתם עם ערכים יבשים. מקווה מאוד להשיג 4.6GHZ במצב הזה.

המצב השני יהיה מצב בחינות\GTA V, קראו לזה איך שבא לכם. בו אני במתח של 1.40-1.42V אשיג את התדר הגבוה ביותר לבחינות. מקווה להשיג 5GHZ במצב הזה.

נכון לכרגע המכשול הכי גדול שאני נתקל בו באוברקלוק הוא העובדה שללוח Offset חיובי בלבד למתח PLL, מה שאומר שאפשר רק לעלות. זה חדשות רעות בשל העובדה שבפעם האחרונה את היציבות הגבוהה ביותר השגתי עם מתח PLL של 1.65V. כן, פחות מסטוק. הרבה פחות.

וזהו לעכשיו, מחר אני אעדכן עם כל החלקים שהזמנתי מ-Performance PCS וצריכים להגיע. בגלל שאני עצלן וכשאני לא עצלן אני עסוק הזמנתי גם סליבינג ל-24PIN ול-8PIN לספק הכח שישמשו ל-2 פעולות. האחת להאריך את הכבלים (כי אין לי ספק שלפחות ה-8PIN לא יגיע לבד ליעדו במארז החדש) והשניה היא כמובן היופי שבעיצוג מוסלב בשחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שלא, אני אשתמש בתוסף צבע צהוב פשוט של פסר. הזוהר של הצינורות והכהות שהם יתנו צריכה לעשות את העבודה, אם זה לא יצליח אז אחליף לצינורות שקופים פשוטים ופשוט אקבל צהוב. עוד משהו שאני יכול להוסיף זה טיפונת שחור על מנת לקבל את הגוון היותר שחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אני לא יכול לפרט כרגע איזה מארז, אבל אני יכול להבטיח שהוא גדול ומפוצ'ר

ליאור, 200 שקל או שאני מגלה להם.

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

יאללה נו הגיעו כבר החלקים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה עדכון לכם חברים יקרים. היום הגיעו קצת פיצ'יפקס. יש פיטינגים, יש צנרת, יש סליבינג וקלאמפס למקומו שיצטרכו את זה

cJoce.jpg

בהמשך כשתתחיל הבניה אציג את כל הלופ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...