Unreal Tournament Project -התחילה ההרכבה! - עמוד 19 - עמוד 10 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unreal Tournament Project -התחילה ההרכבה! - עמוד 19

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ידיך כבר על הלוח?

מה אתה אומר עליו? שווה? יגיע לארץ?

הפרוייקט הזה נעשה יותר טוב מרגע לרגע ;D

:xyxthumbs:

ד"א, יש לך רעיון כיצד לקרר במים את שני הכרטיסים הללו?

כשהוא יגיע אלי אדאג לצלם הכל בוידאו, לא לדאוג.

לגבי השאלה השניה, עוד לא הגיע (צפוי אגבד לעבור ביקורת רשמית, אל דאגה)

קירור במים? לא כרגע, EK עדיין לא שחררה בלוק רשמי ללייטנינג 680. אני מזכיר שמדובר בPCB רחב ומיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מברוק!

אחלה ציוד.

אין סיבה שלא יצאו בלוקים ממש בקרוב. גם בתחילה לגרסאות הDCII לדוג' לא היו בלוקים ולאחר מכן כל החברות הוציאו.

מקסימום, לא חייב ללכת על FC. יש המון אוניברסליים בזול שיעשו עבודה מעולה.

אני מת לראות באנצ'ים... נשמע שבהחלט זה ישאיר עשן ל3WAY 580 שלי... :s07:

עריכה:

תראה מה מצאתי ;D

http://www.sidewindercomputers.com/aqcofucogpub.html

sidewindercomputers_2225_795569

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ידוע לי על הבלוק של AQUA אבל אני ממתין בסבלנות קצת. שני בלוקים כאלה להביא לארץ זה קנס של 1500 שקל.

בינתיים יש עוד דברים של BLING שצריכים להגיע, אחד זה ה-HUE של NZXT

השני - סליבינג מוזהב לכבלים מבית TechFlex

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ, בוא נגיד שזה הדדי.

ASRock Z77 OC Formula שבר את שיא העולם, שוב. ממש לא עושה לי חיים קלים בלהתעלם ממנו בבניה. אבל ספונסר זה ספונסר.

MSI דחו במעט את המשלוח שכבר היה צריך להגיע, יגיע בשבוע הבא. קצת יבש כרגע, בסוף החודש יגיעו החלקים האחרונים של הפרוייקט ואז גם אסיים עם עבודות הצבע ואציג אותו כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים התחלתי לחקור קצת יכולות של ה680 הראשון. אני עוד לא נכנס למצב לייטנינג כי אני מעדיף לוותר על עוד 30-40 וואט נוספים של צריכת חשמל. את כרטיס המסך הראשון הצלחתי להביא לתדר ליבה בטורבו של 1375MHZ, ב1750MHZ. שמתי מטרה להשיג מעל ל-12000 ציון גרפי...

PXJEz.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ידוע לי על הבלוק של AQUA אבל אני ממתין בסבלנות קצת. שני בלוקים כאלה להביא לארץ זה קנס של 1500 שקל.

בינתיים יש עוד דברים של BLING שצריכים להגיע, אחד זה ה-HUE של NZXT

השני - סליבינג מוזהב לכבלים מבית TechFlex

מסתבר שיש יבואן בארץ של TECHFLEX, חנות שנקראת "LILLYTECH" באור יהודה. לא בטוח שצריך להזמין מחו"ל. דבר נוסף חשוב. לטק פלקס יש סוג אחד שמומלץ לסליבינג וזה CLEAN CUT שמגיע רק בשחור ואפור. יש להם סוג אחר שנקרא PET ומגיע בהרבה צבעים אבל איכות הסליב פחות טובה בהרבה. אני מניח שזה מה שהזמנת: http://techflex.com/prod_PET.asp

לינק לחנות: http://www.lillytech.com/web/8888/nsf/sbs.py?&_id=6092&did=2001&title=esd_cords

אני מתכוון לדבר איתם אחרי החג לראות מה יש במלאי. על פניו נראה שהם מביאים כמעט את כל הליין של טק פלקס אבל שוב, הסוג היחידי שמומלץ זה CLEAN CUT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד אין בדרך כלל שום דבר בארץ. סליבינג מוזהב שכזה יש לו ביקוש מאוד נמוך.

בכל מקרה שינוי, שינוי נדרש שאני חייב לעשות. הספק HCP1000P הוא מאוד ארוך ולמעשה ארוך מדי מכדי להכנס למטה כי הרדיאטור חוסם.

עכשיו, למה הרדיאטור למטה? כי הוא עבה בצורה בהמית מכדי שיכנס בגג.

לכן, הזמנתי רדיאטור 360MM חדש מבית XSPC בעובי של חצי, רק על מנת שיכנס בגג. את שלי אגב אני מוכר. בנוסף, החלטתי שיותר אלגנטי תהיה צנרת שחורה, שאולי אבצע לה שינויים. לכן, הזמנתי צנרת שחורה.

יש עוד התפתחות, עובר למיכל Koolance אליו יחוברו שני מנועי משאבות MCP655 ללופ טורי דו-מנועי

cb91G.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי 655??? זה מאוד מאוד מאוד אוברקיל, עזוב שאתה שם את זה בלופ של מעבד בלבד (כי אני מאמין שתוסיף את הכרטיסים) גם למעבד + שני כרטיסים ורדיאטור או שניים 655 אחת מספיקה בהחלט.

אבל.. איך שבראש שלך, בהצלחה.

נ.ב. זו פעם אולי רביעית שאני שואל, אבל אתה מתכוון לקרר את הכרטיסים במים בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...