Unreal Tournament Project -התחילה ההרכבה! - עמוד 19 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unreal Tournament Project -התחילה ההרכבה! - עמוד 19

djelectric

Recommended Posts

מטרת הפרוייקט - בניית מחשב שיהיה Master Overclocker, אלגנטי ויחיד במינו בערכת הצבעים

cZir5.jpg

החלקים:

לוח אם Z77H2-AX Golden Board, מספר 24 מתוך 200 שיוצרו. כבר מהביקורת באתר וביקורות בחול אפשר לראות שמדובר בלוח אם שכוון כדיי לתת מקסימום ביצועי המהרה, גם אם זה אומר לוותר על פיצ'רים בסיסיים כמו עוד קצת וכו'.

מעבד - i5 2500K, נכון זה לא Ivy Brige אבל מדובר במעבד שנבחר מבין בערך עשרה ונמצא בתור האוברקלוקר הטוב ביותר. מה עושים עם רוחב הפס של PCIE? למזלי לוח האם בעל שבב PLX שמאפשר רוחב פס מלא של X16 X16 בשני ממשקי הPCIE הראשונים שלו כך שאין מגבלה כלל עם מדור PCIE3.0

קירור - מערכת שכוללת את משאבת הMCP655 הנאמנה מביתסוייפטק, רדיאטור 360 מילימטר טריפל עבה Ice Black GTX360 מבית Danger Den, בלוק מעולה למעבד EK Supreme HF גרסאת Full Copper.

זכרונות - ארבעה סטיקים של Vengeance LP סה"כ 16GB

מארז - כרגע לא אפרט... עדיין לא אצלי.

מה אני עוד צריך להחליף - חלקים בקירור מים. פיטינגים וצינורות בעיקר.

אז הנה ההתחלה, לקחתי את הקורסייר ונתתי להם קצת צבע, וגם לגריל הקירור.

לפני:

RV8IC.jpg

ואחרי:

xrj6O.jpg

tQhCL.jpg

TXJpC.jpg

זהו, אני בינתיים נשאר במצב ביניים ואעדכן כשיגיעו חלקי הקירור והמארז (ואולי עוד איזושהי תוספת נחמדה למהירות המחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה צביעה איכותית! גורם לזיכרונות שלי להתכרבל מרוב בושה.

מחכה בקוצר רוח להמשך :xyxthumbs:

ד"א בתור דעה אישית לא עדיף לך לעשות שתי סטיקים שחורים ושתי סטיקים זהובים?אתה יודע, בשביל לשמור על הCOLOR SCHEME של הבניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע לא בבית אבל כן יש תמונה של המשב במארז הישן עם הזכרונות בבדיקה, שופופו:

F279v.jpg

לגבי הצבע, לא זוכר את הפירמה. ספריי צבע באיכות ביינונית. איכות ביינונית כי הזכרונות לא נחשפים ללחות לא לשמש ולא לחיכוך רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע לא הקדשתי זמן ל-Fine Tuning וגם צוות נמצא בפידבק שוטף איתנו הסוקרים לגבי עדכון הביוס הבא אז זה בינתיים ימתין בסבלנות עד שהמערכת תהיה בחתיכה אחת עד הסוף. בסה"כ מדובר יהיה במערכת במארץ מפלצתי, ערכת צבעים של זהב-צהוב ושחור. התלבטתי הרבה האם כדאי צינורות שחורים, צינורות צהובים או צינורות שקופים עם נוזל צהוב. החלטתי שצינורות שקופים עם נוזל צהוב יהיה הדבר המתאים ביותר. אני אוהב את התלת-מימדיות שיש בצינור שקוף עם נוזל בצבע.

לגבי כרטיס מסך, אתם יודעים שאני נווד בנושא. שום גרפית לא מבלה אצלה יותר מחודשיים-שלושה מקסימום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרוייקט אישי או של האתר?

לגבי המטרה, אז בעצם אתה הולך להמהיר אותו עד כמה שאתה יכול ולהשאיר אותו במצב הזה או רק להגיע לפיק וזהו כמו שעושים עם קירורי אקסטרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה2500K אוברקלוקר רציני אני נפלתי על אחד טובב אבל הלוח היה עושה בעיות עד שעדכנתי לגירסה הכי חדשה את הביוס וכרע אני 4.6GHz 1.3V

משהו יודע אם אפשר לצבוע ואיך נגיד אפשר לפרק את הפלסטיק של החיבור PCI ולצבוע בצבע כלשהו(אדום )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...