Unreal Tournament Project -התחילה ההרכבה! - עמוד 19 - עמוד 13 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unreal Tournament Project -התחילה ההרכבה! - עמוד 19

djelectric

Recommended Posts

פניתי לEKWB עוד לפני חודש וחצי בידיעה שיושק בלוק ללייטנינג אבל לצערי הם סרבו בגלל כמות הפרוייקטים שיש להם כרגע. החלטתי שבכל זאת אני נשאר בינתיים עם הTFIV שיש לכרטיסים. בעוד כמה ימים אני אמור לקבל את החלקים האחרונים של הפרוייקט ואז אתחיל בעדכון רציף עם של כל התהליך שיסתיים באייטם פה באתר וילווה בסרטון מגניב שכולל קצת גיימפליי של שחקן UT אמיתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התחילו להגיע חלקים ואני התחלתי לעבוד!

פירוק המארז, ניקוי ניקוי ניקוי

WmIy1.jpg

kM7Kw.jpg

הרכבה לצורך בדיקות:

jkqew.jpg

חיתוך מקום בגג והשמה של רדיאטור משולש דק

4a9BP.jpg

המנוע האיימתני שמאחורי זרימת המים

PoBK5.jpg

qVhoy.jpg

סימולציה נוספת

0l6mb.jpg

אורחים חדשים בחגיגה, פירוט בהמשך

ss8G3.jpg

התחלה של הסלבה, ערכת היטשרינקים בכמות מוגזמת

N4QB6.jpg

מהלך ההסלבה, לפני היטשרינקים שאיישם מבלי לפרק את מחברי הפלסטיק

9H7q5.jpg

לאחר הרכבה, 90% מהתהליך כבר מאחורינו

HQgaa.jpg

עוד עדכונים בקרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ נראה נחמד אבל משהו קצת מוזר לי. הקוסמוס 2 מארז ענק עם מלא מקום לרדיאטורים אז למה צריך לחתוך את הגג ? ??? לא חארם ? נראה שהחיתוך יצא לא כל כך טוב. :\

זה כשמפרקים את הכל, אחרי שמרכיבים את הפלסטיקה החיתוך לא נראה וזה בסדר. החיתוך הוא לצורך זה שפיטינגים יכנסו פנימה, אין ברירה אחרת ואין מקום לרדיאטור משולש. טמפרטורות בינתיים זוועה כרגיל עם האייבי בשילוב קירור מים, סביב 53C במאמץ בסטוק. אחרי לאפינג והחלפת משחה אני מקווה להשיג לדוגמא 70C לעומת 85C במאמץ אחרי בהשוואה לכרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, מה עם סליבינג? אתה לא רוצה לעשות משהו יותר מושקע? אני כבר לא רואה אף אחד שמסליב שרוול אחד על הכל. זה בעצם כמו השרוול המקורי רק צבע אחר (זה עדיין לא הופך את זה לאסתטי). עם חומרה כזאת וכזה מארז תן בראש, תעשה סליבינג כמו שצריך. גם אם זה לוקח זמן, בסוף זה שווה את זה. מעבר לכך זה מוסיף המון להנאה שבבניית המחשב. עוד דבר קטן לגבי בחירת הצבעים. לדעתי הזהב לא משתלב בכלל עם הצהוב והשחור. הלוח נורא יפה וחבל ״לשבור״ את סכמת הצבעים שלו. אם תצמד לחלקים בשחור בלבד וסליבינג בקומבו של שחור וצהוב אני מבטיח לך שזה יראה הרבה יותר יפה. בקיצור אתה צריך לעשות הפרדה כי זה או זהב ושחור או צהוב ושחור אבל במקרה הזה הלוח והכרטיסים הם מה שמכתיב את הצבעים ולכן בלי לחשוב פעמיים, לך סטריקטלי על שחור וצהוב. מיי טו סנט לגבי זה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי אין לי זמן לדברים האלה, TBPH, אבל... בכל זאת עשיתי הזמנת אקספרס לשרוולים שחורים וצהובים, זה פשוט נראה רע לדעתי. צריך להגיע עוד שבוע. עד אז אעדכן עם כיתוב על ספק הכח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...