Unreal Tournament Project -התחילה ההרכבה! - עמוד 19 - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unreal Tournament Project -התחילה ההרכבה! - עמוד 19

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש עוד כרטיס מסך מאוד מאוד מיוחד שיככב בפנים, ויש סיכוי קטן מאוד שאקבל יותר מהירים (לא משהו שכזה משנה לי) ועוד סיכוי אפילו יותר קטן לקבל ספק כח שידגיש את האווירה המוזהבת והשחורה. מלבד זאת, הכל מוכן להרכבה

משהו מאוד בלתי צפוי ומרגיז שקרה לי היא שהנוזל הצהוב הבוהק קיבל אחרי קצת יותר משבוע גוון כתום חזק, כנראה תהליך כימי שקורה שם משפיע על זה. מה שאומר שלפחות בהתחלה, אין לי ממש ברירה אלא להתפשר על נוזל שקוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז עצום!

אני לא יודע אם יש דבר כזה (אני לא הכי מבין בזה) - צינורות צבעוניים (במקרה שלך צהוב) במקום נוזל צהוב וצינורות שקופים.

יכול להיות טוב או שזה לא יהיה טוב כ"כ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו! יפה מאוד!!

המארז עצום!

כל כך הרבה זהב...

ותגיד, כל הכרטיסים שאתם מבקרים, הרי שולחים לכם אותם, החברה לא? אז איך אתה יכול להשתמש בהם לפרויקט אישי? או שזה פרויקט תצוגה בשם האתר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מברוכ!

אחלה חלקים, רק הצבע של הנוזל הזה :nono: .

אחלה מארז, אהבתי

הצנרת היא 3/4" OD? אם כן למה אין בנדים על הפיטיגנים של הבלוק למעבד? 7/16 מילא, הם תופסים מעולה על 3/4. לא מסוכן קצת?

אומנם זה מחזיק (עבדתי כך עם הפיטיניגים של BP עם 5 טבעות אטימה), אבל חבל לקחת סיכונים מיותרים, חבל על החומרה.

עריכה:

עשה טובה, ותתקין קפיצים עבור הבלוק, לא חבל לקחת סיכון ולעוות את הלוח? יש לך לפחות BACKPLATE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הקפיצים - כרצונך.

למרות שיש בלוקים שלא דורשים קפיצים, דוגמת VRM, עם כיסוי מלא וכו'. אבל איפה שצריך - הם לא שם לחינם.

נראה שיש לך עוד קצת מקום למטה, שקלת לדחוף שם את המשאבה וליצור סביבה "נקייה" יותר בחלק העליון?

ואיך אפשר ללא השאלה החשובה ביותר:

איפה המספרים!? :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כל כך בעיה של מקום למרות שהמשאבה בחלק העליון, אני יכול גם להעלות את הכרטיס לממשק X16 הגבוה יותר. העניין הוא שאם אני מוריד את המשאבה למטה יש לי חתיכת צנרת להעביר ממנה עד הבלוק שתסתיר המון מהלוח והכרטיס ואני לא מעוניין שזה יקרה. מספרים אני שומר לסוף, יש עוד מלאכה מרובה, אני רחוק מסיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...