** עכשיו זה רישמי - HOT היא ISP ויש גם מחירים מפתיעים... - עמוד 10 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** עכשיו זה רישמי - HOT היא ISP ויש גם מחירים מפתיעים...

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ספק 014 30 שקל , 15 שקל גיימר.

תשתית בזק: 200.

תשתית הוט: 180.

אה, בטוח הורידו את המחיר של 100MB בבזק ? כמה הוא עלה מקודם 399 ? כלומר אין עכשיו עדיפות שהוט יותר זולים ב 100MB.

בעיקרון זה כמעט אותו מחיר רק שתשתית זה 99% מהירות מהזמן וניתוב יותר טוב

כי זה בערך המחיר שאני משלם כרגע על 50MB כלומר 150 + 25 על הקו, אז שווה לשדרג לא ? רק עוד 30 ש"ח בערך ואני מקבל 100MB בבזק ואותו מחיר בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין שבבזק אתה לעולם לא תקבל 100 מגה כמו שאתה מקבל בהוט.

בהוט אתה תקבל 102 מקסימום.

בבזק אתה תקבל מקסימום 90 ואתה צריך קו ממש ממש טוב בשביל זה.

אם תשים פה את הנתוני קו שלך אני אוכל להגיד לך מה המקסימום שתוכל לקבל.

אגב לי יש קו פצצה בבזק ועם כל הכבוד לבזק החיבור של מבחינת מהירות טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין שבבזק אתה לעולם לא תקבל 100 מגה כמו שאתה מקבל בהוט.

בהוט אתה תקבל 102 מקסימום.

בבזק אתה תקבל מקסימום 90 ואתה צריך קו ממש ממש טוב בשביל זה.

אם תשים פה את הנתוני קו שלך אני אוכל להגיד לך מה המקסימום שתוכל לקבל.

אגב לי יש קו פצצה בבזק ועם כל הכבוד לבזק החיבור של הוט מבחינת מהירות טוב יותר.

בוא נגיד ככה שבאיזור של רמת גן יש מלא פיראטים שמתחברים וגורמים ל"רעשים" בקו ומספיק סבלתי שנה מזה ואין לי כח לחזור לבעיות, לא רק לפני כמה ימים לא היה טלויזיה איזה 3 שעות ואני מניח שגם לא שלהם, האינטרנט שלהם כבר מוקפא אז אני לא מתעסק עם זה בנוסף.

הנושא שבבזק אני מחובר בקופסא ישירות למרכזיה בלי שום דבר שאפשר להתחבר אליו וזה כמו קו טלפון, מתי פעם אחרונה נפל לך הקו טלפון, אז זאת התשובה לעמידות. בנתיים עם תשתית אני מקבל 50.50MB -51.50MB אז לא נראה לי יהיה בעייה, בכל אופן בתשתית כבלים תקבל את המהירות כמו שצריך רק אם יהיה לך MTU 1500 שזה בחיבור ללא חייגן, אם אתה מתחבר עם חייגן אתה מפסיק קרוב ל 10% פס רוחב שנוסף על צורת החיבור L2TP ובכלל. בתשתית אתה מקבל 1492 שזה ניצול 87% לפחות. ואפילו בחו"ל לא תמיד מקבלים 100, לא איכפת לי לקבל 90 בסבבה, עדיף מלקבל 50MB במחיר שהוא 30 ש"ח יותר זול

Mode: VDSL2 Traffic Type: PTM Status: Up Link Power State: L0 Downstream Upstream Line Coding(Trellis): On On SNR Margin (0.1 dB): 132 311 Attenuation (0.1 dB): 0 0 Output Power (0.1 dBm): 123 -8 Attainable Rate (Kbps): 77160 57936 Path 0 Path 1 Downstream Upstream Downstream Upstream Rate (Kbps): 55001 1805 0 0

לי נראה שזה מעולה פיקס ברינקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות*

הצטרפתי לבזק במחיר של 150+25 ל3 חודשים ואז 200+25 אחר כך כמו שאמרת זה תמיד מחיר קבוע אצלהם.

בבז"בל מתקשים לתת לי מחיר פחות מ 60,

ראבאאאק למה לוקח לבזק שנה לעדכן את החבילה עד שמתעדכן במערכת, זה בגלל שלוקח זמן להתעדכן ב DSLAM או במרכזיה עצמה ? כי בתשתית הוט זה בטוח במערכת וזה תוך שנייה, המודם מקבל את החבילה החדשה ואפשר לגלוש גם בלי לכבות ולהדליק.

בבזק זה 24 שעות, אוף.

עריכה : בעע זה התעדכן, בקושי מקבל 60MB, איך זה הגיוני

עריכה : יש תקלה מקבל רק 70MB מחובר ל@2 והם אומרים אני לא יוכל לקבל 100MB בחיים, המקסימום זה רק 70MB, אומרים מגבלה טכנית לא קשור אליי [table] [tr] [td]Mode:[/td] [td][/td][td][/td][td][/td][td]VDSL2[/td][/tr] [tr] [td]Traffic Type:[/td] [td][/td][td][/td][td][/td][td]PTM[/td][/tr] [tr] [td]Status:[/td] [td][/td][td][/td][td][/td][td]Up[/td][/tr] [tr] [td]Link Power State:[/td] [td][/td][td][/td][td][/td][td]L0[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][td][/td][td][/td][td] [/td][/tr] [tr] [td] [/td] [td][/td][td]Downstream[/td] [td][/td][td]Upstream[/td][/tr] [tr] [td]Line Coding(Trellis):[/td] [td][/td][td]On[/td] [td][/td][td]On[/td][/tr] [tr] [td]SNR Margin (0.1 dB):[/td] [td][/td][td]73[/td] [td][/td][td]314[/td][/tr] [tr] [td]Attenuation (0.1 dB):[/td] [td][/td][td]0[/td] [td][/td][td]0[/td][/tr] [tr] [td]Output Power (0.1 dBm):[/td] [td][/td][td]124[/td] [td][/td][td]36[/td][/tr] [tr] [td]Attainable Rate (Kbps):[/td] [td][/td][td]77976[/td] [td][/td][td]57385[/td][/tr] [/table] [table] [tr] [td][/td] [td]Path 0[/td] [td] [/td] [td]Path 1[/td] [td] [/td][/tr] [tr] [td] [/td] [td]Downstream[/td] [td]Upstream[/td] [td]Downstream[/td] [td]Upstream[/td][/tr] [tr] [td]Rate (Kbps):[/td] [td]73807[/td] [td]5008[/td] [td]0[/td] [td]0[/td][/tr] [/table]

מה הם צוחקים עליי אוף, צריך לחזור להוט החרא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוט מציעים להשתדרג ולקנות, ואז שמגיעים לרגע הזה מצליחים למרוח אותך.

כבר 20 דקות על הקו ואין מענה.

רק התקליט המעצבן שלהם.

זאת השיטה היום?

עד שיענו לי יגידו שהמבצע נגמר?

ובזק לא מציעים מחיר טוב, הם מציעים 50 שקל, זה 30 שקל יותר מהוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו בחובר לתשתית של הוט וספק בנלאומי, מישהו יודע האם בנלאומי עדכנו מחירים של 100MB ? אם לא אני כנראה אעבור גם לתשתית של , עכשיו אני משלם 69 ש"ח על 30 מגה, ככה שגם אם אני לא אקבל 100 עדיין עדיף לי לעבור ספק, גם ככה לא התלהבתי מהכבל החדש שלהם, אין הרבה שיפור מהספק הקודם שלי ( טריפל C )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מחובר להוט + בזק גיימר ומקבל 100MB

בהורדות, בדיקות מהירות http://www.bezeq.co.il/support/Pages/speed_test.aspx

וטורנטים ?

לא יהיה לי ברירה אלא לחזור להוט, זה מקסימום 70MB אצלהם זה נקרא TOP 100MB כלומר מינימום זה 60MB מן הסתם אני יגיע ל 50MB תמיד כי עד עכשיו לא היה בעייה, אבל גם בתשתית חרא אני יוכל להגיע לזה אבל עם העדפה ל 100MB שזה יגיע מתישהו ובמחיר טיפה יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאתה רואה אתה מסונכרן על 77 מגה, מה שאומר שהמקסימום שאתה יכול לקבל זה רק 70 מגה (אתה בPTM - צריך להוריד 10% מהמהירות סנכרון) וכמובן שבזק לא נותנים את המקסימום שאתה אמור לקבל.

אמרתי לך יש לי קו הכי טוב שיכול להיות (קו שיכול לתת 100 אמיתי) וזה לא מעניין אותם ברגע שאני מקבל יותר מ60.

בהוט לעומת זאת 80 לא תקין.

והקו שלך ממש לא מתקרב לשלי אז אל תצפה לניסים.

אלה הנתונים שלי:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר אי אפשר לתקן לסדר שום דבר ? וגם לא בעתיד, אוף איזה באסה

עריכה : אבל ההבדלים שאתה מקבל בקו זה רק SNR כמו בתשתית של , למה הם לא יוכלו פשוט לשים מגברים ולהגדיל את ה"כוח" בהשוואה לרעש ואז ככה אני אקבל את המהירות, זה בטוח משהו שחסר מהצד שלהם, כמו שיש RANGE מסויים בתשתית של שצריך להיות אז גם הם צריכים לעשות משהו בציוד שלהם כי פה אין מה לשנות בבית עצמו.

ההבדל ביני לבינך זה רק SNR ב DOWNSTREAM, שים לב שאני מקבל UPSTREAM יותר גבוה כי ה SNR שלי גבוה שם. אז אני מאמין שיוכלו לתקן את זה, למה שלא יוכלו??

עריכה : הוא שולח טכנאי מהנדס בכיר לראות אם יש באמת בעייה עם הקו שמגיע מהקופסא הקטנה בבניין בחוץ לקופסא הראשית VDSL. ולראות אם אפשרי להחליף חלק בשביל לסדר את ה SNR לראות אם זה יעלה את המהירות.

*חייב להיות אפשרות להחליף או לשנות משהו שקיים שם, כמו שאנחנו כמעט היינו האחרונים לקבל את ה VDSL פה אז כנראה לא החליפו חלקים מהצד של הבניין, כי אני בניין פרטי ולא בניין חדש ובטוח יש חלק נוסף שלא מנוצל עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאתה רואה אתה מסונכרן על 77 מגה, מה שאומר שהמקסימום שאתה יכול לקבל זה רק 70 מגה (אתה בPTM - צריך להוריד 10% מהמהירות סנכרון) וכמובן שבזק לא נותנים את המקסימום שאתה אמור לקבל.

אמרתי לך יש לי קו הכי טוב שיכול להיות (קו שיכול לתת 100 אמיתי) וזה לא מעניין אותם ברגע שאני מקבל יותר מ60.

בהוט לעומת זאת 80 לא תקין.

והקו שלך ממש לא מתקרב לשלי אז אל תצפה לניסים.

אלה הנתונים שלי:

דרך איזה כלי אתה מקבל את המידע הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...