למה אני לא אקנה מכשיר מבוסס אנדרואיד - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אני לא אקנה מכשיר מבוסס אנדרואיד

lev-27

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מהניסיון שלי השימוש ב יכול להיות מאוד מציק. חוסר היכולת להוסיף (נכון גם למכשירים שמתמשים ב WIN MOBILE), ההגבלה לשימוש ב ITUNES הלא ידידותית (יכולה למחוק לך את כל המידע מהמכשיר בלי שום הודעה ובלי לשאול אותך ובכללי לא התוכנה הכי נוחה שראיתי בחיים שלי), חוסר היכולת להשתמש במכשיר כ DOK, המטען היחודי היקר והעדין מידי (והסיניים בדולר שמתפוצצים או אפילו יותר עדינים).

בקיצור מדובר במכשיר יותר מידי מגביל עם הרבה חסרונות ובעיות...

לי אישית גם היו הרבה מאוד בעיות עם המסכי מגע ב IPHONE ו , לא מזהים את האצבעות שלי כמו שצריך :-\ ובכללי יש ל IPHONE ול מנהג מוזר להפסיק לעבוד כשאני נוגע בהם :P

בכללי IOS מערכת פחות יציבה, למרות שהיא סגורה ולמרות הביקורת ש עושים לכל דבר שמגיע לחנות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכללי IOS מערכת פחות יציבה, למרות שהיא סגורה ולמרות הביקורת ש עושים לכל דבר שמגיע לחנות :nixweiss:

אגב, זה נכון וזה הוכח סטטיסטית, זה לא קלישאה (ואם אתם ממש קטנוניים, יותר קורסות בiOS מאשר באנדרואיד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לומר שאני ממש מרוצה מהCYANOGEN MOD.

המערכת מגיבה ונראת יותר טוב מIPHONE 4.

אחותי שיש לה 4 בעצמה אמרה את זה ללא שום "דחיפה" מצידי.

יש לי פיצ'רים כמו GESTURES על מסך הנעילה כדי לקפוץ במהירות לדברים כמו למשל.

לחיצה ארוכה על VOLUME +/- מעבירה שיר קדימה/אחורה בנגן.

אחותי שאין לה ראש ללמוד איך ולהשקיע זמן בדברים הקטנים, עדיין מתבאסת שאצלה אי אפשר בקלות לבחור כל MP3/FLAC שרוצים כרינגטון כמו אצלי.

IOS זה חרא של דבר.

וגם אנדרויד גנרי וגרסאות ישנות זה חרא של דבר.

לי יש מכשיר לא הכי חדש (SGS) בלי שום כיסוי מגן.

בלי אחריות.

עם רום שנראה ומרגיש כמו מכשיר חדיש חזק פי 2.

ואני מבסוט עד הגג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אחוזים כלשהם שידוע על כך או שבאופן כללי אנשים מודיעים על זה?

http://www.mako.co.il/digital-cellular/Article-08b1f8a03ed4531006.htm&Partner=rss

לגבי לקנות או לא לקנות בגלל חוסר התמיכה בעתיד-

אני לא צריך טובות של המפתחת, תודה רבה.

קניתי S, עד עכשיו יוצאים עדכוני ג'ינג'רברד למיניהם (האחרון 2.3.6)

התקנתי רום בשם ICSGS שפשוט עף, יותר מהיר מהרשמיים של ג'ינג'רברד מסאמסונג, הכל פועל כולל ו tethering, וחווית השימוש שודרגה באופן רציני. אם הקודמות התרכזו בעיקר בפונקציונליות, עכשיו סוף סוף גם באנדרואיד זוכים ל eye candy, קיצורים ועיגולי פינות, ויותר אינטואיטיביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעל מכשיר וינדוס 6.5, מלפני שנתיים וקצת.

שמו בישראל HD2.

לפני שקניתי מכשיר אנדרויד חדש, הסתכלתי באינטרנט ומצאתי מדריכים כיצד להתקין אנדרויד על מכשיר זה.

וואלה! חסכתי לי 3000+- ש"ח, ע"י התקנת אנדרויד מכל סוגיה על המכשיר הנ"ל, שהוא שוב להזכיר, בן יותר משנתיים.

רוב מכשירי האנדרויד הקיימים היום בעל חומרה דומה ל HD2, שלזמנו היה מכשיר חזק לוינדוס מובייל, לכן כמעט כל מכשיר אנדרויד איכותי מהיום מסוגל לסחוב סוגים שונים ורומים שונים של אנדרויד.

ממליץ לך במקום לקנות מכשיר חדש, פשוט לעדכן תוכנה ידנית.

זה יותר כיפי,

יותר נעים בממשק למשתמש,

אינספור אופציות התקנה ומשחק עם התוכנה ועוד הרבה פלוסים.

המינוס היחיד הוא ---> אתה צריך להתעסק עם התקנות ומחיקות של ROM על גבי המכשיר, אבל זה לוקח מקסימום שעתיים להבין וברגע שלומדים להתעסק עם הנושא, זה הופך קליל.

מנסיון.

[בעל אנדרויד (שעבר "אינדרוד" לגרסה 2.3.5) לשעבר]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעל מכשיר וינדוס 6.5, מלפני שנתיים וקצת.

שמו בישראל HD2.

לפני שקניתי מכשיר אנדרויד חדש, הסתכלתי באינטרנט ומצאתי מדריכים כיצד להתקין אנדרויד על מכשיר זה.

וואלה! חסכתי לי 3000+- ש"ח, ע"י התקנת אנדרויד מכל סוגיה על המכשיר הנ"ל, שהוא שוב להזכיר, בן יותר משנתיים.

רוב מכשירי האנדרויד הקיימים היום בעל חומרה דומה ל HD2, שלזמנו היה מכשיר חזק לוינדוס מובייל, לכן כמעט כל מכשיר אנדרויד איכותי מהיום מסוגל לסחוב סוגים שונים ורומים שונים של אנדרויד.

ממליץ לך במקום לקנות מכשיר חדש, פשוט לעדכן תוכנה ידנית.

זה יותר כיפי,

יותר נעים בממשק למשתמש,

אינספור אופציות התקנה ומשחק עם התוכנה ועוד הרבה פלוסים.

המינוס היחיד הוא ---> אתה צריך להתעסק עם התקנות ומחיקות של ROM על גבי המכשיר, אבל זה לוקח מקסימום שעתיים להבין וברגע שלומדים להתעסק עם הנושא, זה הופך קליל.

מנסיון.

[בעל אנדרויד (שעבר "אינדרוד" לגרסה 2.3.5) לשעבר]

לא הייתי אומר שרוב המכשירים עם חומרה "דומה" ל HD2. אולי קצת.

בשוק הישראלי היום שולטים הגלאקסי S/S2, האייפון 4/4S, ופה ושם קצת מכשירים שזלגו לפה מחו"ל.

בכולם מעבד חזק מהסנאפי הראשון, זה שקיים ב HD2, מאיץ גרפי חזק פי 2-3 ויותר, מסכים טובים לאין שעור, והרבה בונוסים שאין ב HD2.

לא הייתי אומר שחסכת משהו- אתה עדיין עם מכשיר ישן יחסית, קצת מיושן, גדול וכבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור בהכרח למערכת ההפעלה של המכשיר. נתנו לזה מספר סיבות אפשריות

- אי שדרוג של אפליקציות, על ידי משתמשים לגרסאות חדשות ותואמות למערכת ההפעלה העדכנית (מכיר את זה ממקור ראשון מאייפונים של חברים)

- סטטיסטיקה לא מייצגת - במקרה של ה-ICS מול ה-IOS5 (כמות המכשירים המריצים IOS5 גדולה בסידרי גודל בשלב זה, ולכן מספר הקריסות בהתאם)

לזה אפשר להוסיף עוד סיבות לפה או לשם.

הכוונה שניתוח סטטיסטי לא מיצג, לא יכול להעיד על יציבות מערכת.

מה שלא אמרתם בדיון והוא יתרון עצום של אנדרויד הוא הפיתוח העצמאי הקיים ברשת. ללא תלות בחברה כלל.

במקרה של , פשוט אין של מערכת ההפעלה מחוץ לאפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעצם אתה אומר - אני אקנה מכשיר כזה שלא יתן לי להוסיף פונקציונאליות כרצוני כדי שישאר מהיר ויציב.

בדיוק כך. כמו שאמרתי, אנדרויד אמנם משופע בפונקציונליות אבל חלק גדול מזה הוא half-assed וממומש באופן גרוע. עדיף לדעת מראש שאין לך יכולת לעשות X מאשר לחשוב שיש לך ולגלות שזה לא ממש עובד כשאתה צריך את זה - כמו שקרה לי יותר מפעם אחת באנדרויד.

דן אתה יכול לפתור את הבעיה בחמש דקות.

תתקין ROOT + CWM

תעשה BACKUP

ואם אתה מרגיש בלאי תעשה restore ...

יש לי רוט ויש לי CWM, אבל אני רוצה טלפון סלולארי ולא מכונת שדורשת ממני תשומת לב, כי כבר יש לי עשרות אלפים כאלו בעבודה.

אני לא רואה שום סיבה שאני אצטרך לפרמט את הטלפון שלי על בסיס תקופתי. אין לי לא זמן, לא כח ולא חשק לזה, אני צריך מכשיר שעובד, ושאני יכול לסמוך על פי שפיתח אותו שכל הפונקציונליות שלו ממומשת באופן המיטבי, מאשר לסמוך על רומים שנכתבים (בחלקם הגדול) על ידי ילדים שהם אולי מוכשרים אבל QA זה מהם והלאה.

אני חייב לומר שאני ממש מרוצה מהCYANOGEN MOD.

גם אותו עברתי בשלב כלשהו (בגרסה 7.0.0), סבלתי הרבה זמן מהבאגים שהיו בו בזמנו (דיליי באודיו כשעונים לשיחה, צורך לבצע ריבוט כל יום וכו') עד שנשבר לי גם ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, זה נכון וזה הוכח סטטיסטית, זה לא קלישאה (ואם אתם ממש קטנוניים, יותר אפליקציות קורסות בiOS מאשר באנדרואיד).

^כתבה בהקשר

http://www.forbes.com/sites/tomiogeron/2012/02/02/does-ios-crash-more-than-android-a-data-dive/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אותו עברתי בשלב כלשהו (בגרסה 7.0.0), סבלתי הרבה זמן מהבאגים שהיו בו בזמנו (דיליי באודיו כשעונים לשיחה, צורך לבצע ריבוט כל יום וכו') עד שנשבר לי גם ממנו.

7.0.0 גרסה ראשונה בסדרת 7.

ברור שיהיה באגים בגרסה הראשונה, יש לך מושג כמה עדכונים יצאו מאז ?

יש אפשרות להגדיר עדכון אוטומטי של NIGHTLY BUILDS, שיעדכן כל פיפס קטן שנפתר/שופר.

אני מניח שבגרסה 7.0.0 זה לא היה קיים עדיין.

אני מבין לגמרי מאיפה אתה בא.

גם עלי עברו גרסאות ישנות עם לאגים וצורך לאתחל מדי פעם אחרי הידרדרות של המערכת, ואחר כך רומים מבושלים שהיו יותר טובים אבל בסופו של דבר גם הם היו דפוקים קצת מהבחינה הזאת.

אבל זהו נגמר, חלאס.

הכל היסטוריה.

תתקין איזה מוד טוב ובשל ומבטיח לך שתתאהב מחדש במכשיר ובמערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...