למה אני לא אקנה מכשיר מבוסס אנדרואיד - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אני לא אקנה מכשיר מבוסס אנדרואיד

lev-27

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כרגע עם S II ומבחינות מסוימות אני מרוצה- דפדפן אינטרנט נהדר, מסך ענק, סינכרון נוח מאוד בין אנשי הקשר והפייסבוק, סינכרון עם חשבון הגוגל וכו'... הבעיה מתחילה שיש הרבה דברים שלא עובדים כמו שצריך לעומת אייפון שיש לאח שלי: נדיר למצוא משחקים שעובדים כמו שצריך ועם גרפיקה שבאמת מנצלת את יכולות המכשיר- רב המשחקים הכבדים שהורדתי לא עובדים טוב (לדוגמא III כל כמה זמן פשוט יוצא באמצע), איכות הקול של המכשיר פשוט גרועה, המצלמה מוציאה לפעמים גרועות.

באייפון אומנם אין לך את ה"חופש" של האנדרואיד, אבל שם דברים פשוט עובדים בצורה מושלמת, חלקה שלא מטריחה התעסקות. אין לך כל מיני בעיות שצצות באנדרואיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המצלמה, אני לא יודע על מה אתה מתלונן- היא לא בדיוק SLR, אבל היא סבירה פלוס.

ביחס למצלמות סלולר היא בסדר גמור, לא מבין הטובות ביותר, אבל רחוק מאוד מתחתית הרשימה. בטח שלא נחותה ממה שיש באייפון.

איכות הקול אותו דבר. לא הכי טובה בעולם, אבל רחוקה מלהיות "גרועה", בדוק את המכשיר שלך.

עכשיו לגבי משחקים- בחרת דוגמה גרועה מאוד, ה III שיצא לאנדרואיד הוא פורט מקרטע, גם אם יש לך מכשיר על- זה לא ירוץ כמו שצריך.

זה לא קשור למכשיר ולא למערכת, זה המשחק עצמו.

אני מציע לך להוריד לדוגמה את dead space. הנה דוגמה למשחק שתוכנת כהלכה. אתה תראה איך הגרפיקה נראית, וגם את העובדה שאפילו אחרי שעתיים של משחק שום דבר לא קורס או יוצא.

בנוסף- בדוק את הרום שלך. אם אתה על רום של אחת החברות הישראליות, אין מה לדבר, אתה על מכשיר מסורס. זו אחת הבעיות שלי עם מכשירי בארץ, הטענה ש "אנדרואיד לא עובד טוב" בגלל הרומים המקרטעים של המשווקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיוחד שכל אחד סוטה כמעט לחלוטין מהנושא המקורי, שדיבר על חווית משתמש כוללת, לא על רום מקוסטם שמישהו הוריד, ואפילו לא על מכשיר שעבד נפלא מהקופסא, דובר כאן על שידרוגים (שהם חלק מחווית משתמש, מכשיר, לקוח), ומעבר למספר מועט של דוגמאות שקיבלו שידרוגים רישמיים החלק הגדול של המכשירי מאבדים את "הזכות" הזאת לפעמים אחרי פחות משנה.

כשנוסיף לעניין את העובדה שכשמכשיר כן כבר יזכה לעידכון רישמי הוא צריך לחכות לפעמיעם יותר מחצי שנה (!) בשביל התענוג זה רק מחזק את העניין. (מתי הוצגה ICS וכמה מכשירים בדיוק קיבלו אותה רישמית כעידכון זמין ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אצטט את עצמי

מתי ICS שוחרר?

גוגל שחררה רשמית את ICS ב19/10/2011 כאשר גוגל שחררה את הGALEXY NEXUS

אז למה אין ICS למכשיר שלי כרגע?

למרות שגוגל שחררה רשמית את הICS קודם לכן, הקוד מקור של המערכת שוחרר רק ב14 בנובמבר 2011

מאז היצרניות השונות מפתחות את הגרסה שלהם לICS, וכמעט כולם עדיין בפיתוח בלבד

גוגל שחררה את הקוד, היא לא קשור לשום מכשיר ישירות חוץ ממכשירי הנקסוס

היצרנים משחררים עכשיו לאט לאט רומים למכשירים מבוססי ICS

לגבי אפל... IOS5 מסורסת על כל מכשיר חוץ מ4S בכל אחד מהם משהו אחר לא יעבוד בה = זה לא נקרא עדכון לכל המכשירים

נדבר גם על המערכת השלישית ששחכנו... MOBILE גם שם לא תראה עדכונים, אבל אף אחד לא מתלונן? למה...

הכוח הכי חזק של הוא העובדה שהיא מערכת פתוחה שהקהילה מפתחת הרבה מעבר ליצרנים

איפון 3 יהיה מוגבל תמיד כי לא יבנו בשבילו עדכונים מלאים, לעומת זאת מכשירים כמו הHD2 שהיצרן זנח מזמן הקהילה מפתחת לו כל מערכת קייימת כמעט

כשאדם קונה מכשיר הוא קונה את המכשיר כמו שהוא באותו רגע, הוא לא אמור לצפות לתמיכה אין סופית של היצרן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאדם קונה מכשיר הוא קונה את המכשיר כמו שהוא באותו רגע, הוא לא אמור לצפות לתמיכה אין סופית של היצרן

אם בסופו של דבר זה מה שאנדרואיד והיצרניות הרגילו משתמשים כמוני וכמוך, אז אני בכייף מחבק ומאמץ את אפל.

כולכם מדברים על IOS5 ופיצ'רים אבל מתעלמים מהעבודה שהיא כן הגיעה ל-3GS עם שינויים הליבה העיקריים (חוסר בסירי זה פחות מעניין אותי ואת רוב האנשים), ואולי מתלעמים יותר מהעבודה ש-3GS, מכשיר בן יותר משנתיים (הרבה יותר) פשוט עובד חלק, מריץ כל אפליקציה בחנות של אפל וכ"ו (כולל מבחני ביצועי JAVA בדפדפנים שלעיתים גם מנצחים מכשירים חדשים בהרבה).

אגב אם מהמשתמע כאן נראה שאני אוהד אפל מושבע זה ממש לא המצב, יש לי כרגע גם אנדרואיד וגם ואני ביחד איתם כבר המון זמן, כל מה שאני רושם כאן בא מניסיון אמיתי של מוצר מספר שנים וגלגולים, דובר כאן על תמיכה במוצרים ואורך חיים, מנצחים בזה מבחינתי ללא ספק ובמינימום התעסקות ומאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באורך חיי המוצרים של אפל אני חושב שכולם מסכימים, אבל הגלגל כנראה מסתובב. בעוד iphone 3gs הוא מכשיר מהתקופה שאנדרויד

היה בחיתוליו, אני מאמין שאם ניקח כדוגמא את ה- SII מול ה- 4S, הסמסונג ישרוד זמן רב יותר.

ICS אמור ליישר קו ואנחנו כנראה די רחוקים מהיום שהגלקסי כבר יהיה לא רלונטי מבחינה חומרתית (הוא חזק ממחשב של לפני כמה שנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה ותזכיר לי כמה מכשירי איפון קיימים, אני חושב שאפשר לספור על יד אחת לא?

ואני לא פגשתי עוד מישהו שהתקין IOS5 על 3GS ואמר שזה עובד חלק לגמרי, המערכת כבדה יחסית גם אחרי הסירוס שלה

גוגל מייצרת מערכת הפעלה

HTC, סמסונג, סוני, וכו'... מיצרים חומרה

אפל לעומתם מיצרת את החומרה והתוכנה, פעם בשנה מכשיר פעם בכמה חודשים טובים עדכון קל...

אף אחד לא מתלונן למה מחשב מבוסס P3 לא מריץ WIN7 חלק... פשוט כי החומרה לא מספיק חזקה

העובדה שאפשר לסרס את הWIN7 ולהריץ אותו על כל דבר זה סיפור אחר, אותו הרעיון פה

אפל מסרסים את המערכת בשביל שתרוץ על מכשיר ישן ובכל מקרה המערכת תפורה למכשיר

באנדרואיד המערכת לא תפורה למכשיר, היצרן תופר אותה.... לפעמים היצרן לא מעוניין להשקיע את הזמן (הוא משחרר מכשיר חדש כל כמה חודשים) ולכן הקהילה לוקחת את העסק לידיים.

זה לא אומר שהמכשיר עם הגרסה הישנה יותר (אני מדבר עכשיו על הדור הנוכחי של ה2.3) הוא גרוע יותר, עדיין עובד נהדר

לגבי ה"מינימום התעסקות"... המרוץ אחרי הפריצות של זה חתיכת התעסקות לדעתי לא?

בעוד שבאנדרואיד (חוץ מהמקרים האחרונים של נעילות BOOTLOADER של היצרנים שיורדים מהנושא עכשיו) אין מה לפרוץ, אין למה לפרוץ...

רוב האנשים לא צריכים הרשאות ROOT בשביל לעבוד באופן תקין בעוד שבאיפון מכשיר שלא נפרץ הוא פשוט מכשיר נכה, חד וחלק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כרגע מדבר על ניחושים, ועל מה יקרה בטווח של שנה מעכשיו. אנרואיד נמצאית בשטח כבר הרבה זמן, ולמרות שהשתפרה פלאים, בעיות כמו דיפרגמנטציה של מכשירים וגרסאות ואורך חיי מוצר מתחילים לקבל תשומת לב רק עכשיו ואי אפשר באמת לדעת איך זה יתקבל בעתיד.

4S יקבל את העידכון שלו עוד שנתיים, אני כמעט חותם לך על זה, SII ? מי יודע ? אתה יודע ? יודעים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה ותזכיר לי כמה מכשירי איפון קיימים, אני חושב שאפשר לספור על יד אחת לא?

ואני לא פגשתי עוד מישהו שהתקין IOS5 על 3GS ואמר שזה עובד חלק לגמרי, המערכת כבדה יחסית גם אחרי הסירוס שלה

גוגל מייצרת מערכת הפעלה

HTC, סמסונג, סוני, LG וכו'... מיצרים חומרה

אפל לעומתם מיצרת את החומרה והתוכנה, פעם בשנה מכשיר פעם בכמה חודשים טובים עדכון קל...

אף אחד לא מתלונן למה מחשב מבוסס P3 לא מריץ WIN7 חלק... פשוט כי החומרה לא מספיק חזקה

העובדה שאפשר לסרס את הWIN7 ולהריץ אותו על כל דבר זה סיפור אחר, אותו הרעיון פה

אפל מסרסים את המערכת בשביל שתרוץ על מכשיר ישן ובכל מקרה המערכת תפורה למכשיר

באנדרואיד המערכת לא תפורה למכשיר, היצרן תופר אותה.... לפעמים היצרן לא מעוניין להשקיע את הזמן (הוא משחרר מכשיר חדש כל כמה חודשים) ולכן הקהילה לוקחת את העסק לידיים.

זה לא אומר שהמכשיר עם הגרסה הישנה יותר (אני מדבר עכשיו על הדור הנוכחי של ה2.3) הוא גרוע יותר, עדיין עובד נהדר

לגבי ה"מינימום התעסקות"... המרוץ אחרי הפריצות של אפל זה חתיכת התעסקות לדעתי לא?

בעוד שבאנדרואיד (חוץ מהמקרים האחרונים של נעילות BOOTLOADER של היצרנים שיורדים מהנושא עכשיו) אין מה לפרוץ, אין למה לפרוץ...

רוב האנשים לא צריכים הרשאות ROOT בשביל לעבוד באופן תקין בעוד שבאיפון מכשיר שלא נפרץ הוא פשוט מכשיר נכה, חד וחלק

אני אמרתי ל- לייצר עשרות מכשירים שונים בשנה כדי שאחרי שנה היא לא תדע מאיפה להתחיל לפתח את השדרוג בשבילם ? זה חצי חוכמה לירות מכשירים כל חודשיים, זה יותר חוכמה לתמוך בהם ולתחזק.

אתה מדבר על פנטיום 3 וווינדוס 7, ההשואה עם הגאלאקסי S הראשון למשל זה יותר בכיוון של מעבד I3 דור ראשון שכבר לא מקבל וינדוס 7 רישמי.

אנדרואיד מצריך המון התעסקות, וחבל שאתה מטעה סתם, חובה לעשות ROOT כדי לקבל דברים בסיסיים שאתה מקבל באפל כמו גיבוי אפליקציות וסמסים. הויכוח כאן נהייה עקר כי הקהילה כאן מבוססת על 98% משתמשים , שאני גם בתוכם, ועל כן הויכוח יהיה עקר כמעט תמיד גם כשאנחנו מדברים מתחילת הת'רד על תמיכת חברה במכשירים שלה שעובדתית עושה את זה טוב הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי... בוא נראה

גיבוי אפליקציות = אם אתה מדבר על גיבוי של התוכנות ש"קנית" אז המרקט עושה את זה לבד... תוכנות שהתקנת לבד, כן... צריך ROOT

אבל תגיד לי אם גם האיפון מגבה אותם, כל התוכנות מסידיה... במידה וכן אני אודה שאני טועה

גיבוי SMS = לא צריך רוט, https://market.android.com/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore

עכשיו נראה את ההפך

מה אתה צריך לעשות לאיפון בשביל לשלוח קבצים בBT? להעביר שירים בצורה נורמלית? להשתמש בו בתור כונן נייד?

אנדרואיד הוא אנדרואיד בגלל שאנשים לא מחכים לחברה שתיצור עדכונים, לאפל לוקח שנים להגיב בשביל לסגור חורי או לתקן דברים

הN1 שיצא לפני שנתיים מקבל ICS בגלל שהקהילה פיתחה לו גרסה

הHD2 שיצא בנוב' 09 יקבל ICS וזה רק מאריך את האורך חיים שלו עוד יותר בתור אחד המכשירים היותר וותיקים בשוק, לחבר שלי יש אותו כמה שנים, מרוצה עדיין...

ה"מאיפה" לא כל כך משנה, אנשים בכל מקרה מבקשים לעדכן מכשירים לICS היום (בתור עובדה בפועל אני משדרג לאנשים שאני מכיר את הS1 ל ICS והם מרוצים ויודעים לבקש לעשות את השדרוג לבד ולא לחכות לחברות הסלולר)

ה3GS שיצא ביוני 09 קיבל IOS5 מסורס, שכל התכונות שעושות אותו לIOS5 הוסרו אז בפועל רק המכשיר האחרון והנוכחי נהנים מהIOS5

אני יכול להגיד אותו דבר על המכשירים מבוססי , רוב הדור הנוכחי והקודם יקבלו ICS, לא כולם... אבל הרוב

4S יקבל את העידכון שלו עוד שנתיים, אני כמעט חותם לך על זה

גם אני חותם לך שכשיצא הIOS7 גם ה4S יקבל אותו, פשוט בלי כל הדברים שהוא פיזית לא יכול לתמוך בהם ואלו שאפל לא רוצים שהוא יתמוך בהם בשביל למכור את האיפון הבא שלהם, תראה את סירי לדוגמא... זה לא שהיא לא יכולה לעבוד על 4 פשוט רוצים שתקנה את 4S

אישית, את האנדרואידים שלי אני בוחר לפי הקהילה שיש או אין להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...