למה אני לא אקנה מכשיר מבוסס אנדרואיד - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אני לא אקנה מכשיר מבוסס אנדרואיד

lev-27

Recommended Posts

אני מעדיף לקבל עידכוני ליבה ועידכונים חשובים שנתיים אחרי מאשר שהחברה תחליט בשבילי שעדיף לא להתאמץ.

אתה מדבר קצת בלי לדעת אבל IOS5 שהגיעה ל-3GS מגיעה עם המון דברים, בעצם חוץ מסירי ועוד כמה דברים קטנים הרבה נמצא שם, כולל מרכז ההתראות, מנוע הדפדפן החדש, דוכן העיתונים ועוד מספיק דברים. סאמסונג למשל פשוט החליטה לא להתאמץ ולראות מה מתאים ומה אפשר לשדרג והשאירה את הגאלאקסי S, החדש והחזק בהרבה ללא עידכון.

אתם שוב מתווכחים עם עובדות בשטח, מכשירי , וזה לא משנה בכלל מה הסיבה הם בעלי חווית משתמש לקוח, תמיכה וחיי מוצר עדיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מסכים לגמרי שמבחינת תמיכה יצרן אפל אוכלים כל יצרן בלי מלח בכלל, אבל נושא חווית השימוש כבר מזמן לא בכיס של . הם עדיין יותר טובים, אבל זה כבר לא משהו טריוויאלי, בטח לא מאז שיצאה ה-ICS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים על איפון מול כאילו יש רק 2 דגמים בשוק

בפועל היתרון הגדול של האנדרואיד וגם החיסרון הגדול שלו זה שיש הרבה מאוד דגמים

במיגוון גדלים מחירים וקונפיגורציות

אני אישית הילך על שיגיע היום לשדרג -אבל בין לדוגמה איפון 4S מול גלקסי S2 יש יתרונות וחסרונות לשניהם

ועוד דבר בנוגע ל"תראו את התמיכה של אפל למכשירים ישנים " -בולשיט אחד גדול

האיפון הראשון יצא ב2007 לפני בערך 5 שנים

ב2008 יצא האיפון 3G ואחרי זה 3GS ב2009

עכשיו אני אומר את זה כי פשוט 3 הדגמים האלו לא מריצים את כל התוכנות שיש בחנות הווירטואלית של אפל

ובמקרה של ה3GS לפחות לא בצורה נורמלית

אני מדבר על משחקים כבדים לדוגמה ותוכנות כבדות יחסית

אז יופי אפשר להתקין על ה3GS את IOS5 -השאלה עם בכלל שווה לעשות את זה כי לפי הבנתי היא מכבידה על המכשיר

בקיצור התמיכה האמיתית היום מבחינתי זה איפון 4 ואיפון 4S והמקבילים שלהם בטאץ ו2 האיפדים

אבל מה יקרה לדוגמה שיצא איפון 5 ? האיפון 4S הרבה יותר חזק מהאיפון 4 שזה אומר מפתחים של תוכנות כבדות יצתרכו להחליט עם לפתח לתאימות לדגמים הישנים ,ובפועל לסרס את התוכנה שתתאים או לזנוח דגמים ישנים כגי לא לסרס את התוכנה

כמובן בתוכנות קלילות זה לא בעיה אבל בכבדות כן

מהבחינה הזאת כל שוק הסלולרים היום בבעיה לא משנה עם זה \WINפון \איפון\או בלקברי או כל מערכת אחרת

או במילים אחרות מי שחושב שהסלולרי שלו יריץ כל תוכנה שמתאימה למערכת ההפעלה גם עוד 4 שנים כניראה חי בסרטים

זה יקרה או יהיה קרוב לקרות רק שהשוק יגיע לאיזון מסוים כי כרגע זה מרוץ

אותי זה לא יעצור מלקנות סלולרי ,אבל ברור לי שיהיו פשרות מבחינת תוכנות מסוימות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על מה אתה מדבר אבל 3GS מריץ אחלה כל משחק, גם הכבד ביותר שכרגע קיים בחנות של אפל.

וכשאתה מנסה ללכת אחורה עד שנת 2007\2008 כדי להראות לי שאפל לא תומכת במכשירים זה דיי מגוחך, כשאני הולך באנדרואיד לאמצע שנת 2010 ומוצא הרבה מכשירים שכבר לא יהנו משום תמיכה רישמית.

אני מקווה שה-ICS תהייה נקודת המפנה בשביל , אבל כרגע זה רק תקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שתמצא מכשירים מ2010 שלא יקבלו תמיכה. זה נובע רק מדבר אחד - אפל עושים מכשירי high end לעומת שאר החברות שעושות מכשירים מהפשוטים ביותר שיריצו אנדרואיד כמו למשל:

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x10_mini-3125.php

לעומת זאת יש מכשירים רציניים יותר שנועדו להתחרות מול האייפון וכן יקבלו תמיכה. אומנם זה לא כולם כי עדיין יש דרישות אבל צריך להבין שהשוק שונה.

זה מזכיר לי את של לפני 5 שנים - היה להם טלפונים מאוד מאוד פשוטים כמו ה3100 האגדי ולעומת זאת עשו גם מכשירים שהתחילו להגדיר את המושג כמו הN95 למשל ולא כל המכשירים קיבלו עדכונים גם כשסימביאן הוציאו גרסאות חדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שים לב כמה זמן לוקח לו להריץ את infinity blade 2

http://www.youtube.com/watch?v=bteErYjbddk

וזה עוד בהגדרות פחותות -מה גם ככל שמפתחים ימשיכו לתמוך בדגמים הישנים -בעלי הדגמים החדשים לא יקבלו ניצול מלא של המכשיר שלהם

ככה שעם כל הכבוד יש פה פשרות רציניות (לא שבאנדרואיד אין )

שים לב שעם האיפון 5 באמת יצא לפי השמועות אם מעבד עם 4 ליבות ,יותר ראשי,וליבה גרפית הרבה יותר חזקה

יהיו לך כבר 3 דגמים שונים בשוק לפתח להם מבחינת יכולת חומרה

(4 \4S\5 )

אז לצורך הדיון נגיד שמפתחת תירצה לפתח משחק לסוני ויטה לאיפון 5 ולמקבילים האנדרואידים והWIN פונים (ה3DS הרבה יותר חלש חומרתית )

מה יעשו אז יסרסו את גרסת האיפון שתתאים ל4 ו4S ? או שלא יתמכו בישנים ? -בכל מקרה בעל המכשיר לא יקבל תמיכה כמון שצריך בין עם זה כי התמיכה תיהיה קצרה נגיד 3 שנים או בין עם זה בכלל שהתמיכה תיהיה ארוכה יותר אבל המכשיר לא ינוצל עד הסוף בהרבה תוכנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באייפון 3GS הפשרה היא באפליקציות לא בעדכונים מהותיים במערכת הפעלה.

ה"מאיפה" לא כל כך משנה, אנשים בכל מקרה מבקשים לעדכן מכשירים לICS היום (בתור עובדה בפועל אני משדרג לאנשים שאני מכיר את הS1 ל ICS והם מרוצים ויודעים לבקש לעשות את השדרוג לבד ולא לחכות לחברות הסלולר)

המאיפה הוא מאוד משנה. אתה מצדיק את התמיכה העלובה במכשירים ישנים בטענה "שיש קהילה שתטפל בי". עוד אומרים על משתמשי שהם עדר עיוור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באייפון 3GS הפשרה היא באפליקציות לא בעדכונים מהותיים במערכת הפעלה.

אני לא מגן פה על או כל מערכת סלולרית אחרת

אבל עניין האפליקציות לא פחות חשוב ממערכת ההפעלה עצמה

וחוץ מזה סירי לא קיבלה גרסה רישמית ל4 ול3GS למרות שלפחות ל4 (לא יודע עם ל3GS ) אין בעיה לעשות את זה ועשו את זה לא רישמי

(בלי השרתים של אני חושב )

מעבר לזה יש את העניין של החומרה עצמה שהסלולרי מתישן לדוגמה מצלמות טובות יותר מסך טוב יותר וכו

ככה שאתה מרגיש שהסלולרי מתישן ובסוף נישבר ומשדרג

אני אומנם עוד תקוע עם סלולרי מיושן אבל זה בגלל התחיבות מעצבנת (על המכשיר )

אבל היום עם שוק היד 2 המכשיר הבא שאני יקנה כניראה יחזיק עצלי הרבה פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה שחיפשת בשביל סרטון שמדגים כמה יפה ה-3GS מריץ משחק כבד בטירוף כמו מה שרץ בסרטון.

מן הסתם שתהייה התפשרות על זמן טעינה, ההבדלים בחומרה ידועים לכל, ומן הסתם שלא יהיה סירי ועוד כמה אופציות ייחודיות של ה- 5 (שגם על הנחיצות שלהן ניתן להתווכח, למשל מרכז התראות היה MUST והגיע לכל המכשירים) אל תחפשו מתחת לאבנים שטויות עליהם אנחנו לא מדברים, העובדה היא שהמשחק רץ, בצורה טובה על שלוש דורות הנפרשים על פני הרבה יותר משנתיים עם תמיכה אמיתית, מהקופסא, כלומר ללא פריצות, ללא עידכוני קהילה שתומכת ומחבקת וללא התעסקויות מטופשות. מתי הגאלאקסי S (החדש משמעותית מה-3GS) כבר לא יוכל להריץ (בכלל) שיותאמו רק ל-ICS, עוד חודש ? חודשיים ? חצי שנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום.

יש רומים של ICS לגלאקסי S הראשון, ואפילו הבטא של החדש טסה :xyxthumbs:

אתה יודע, פעם הייתי מוכן לקבל את טיעון ה "זה מסובך" בקשר להחלפת רומים, כי זה דרש התעסקות. היום זה כרוך ב 95% מהמקרים בטעינה של קובץ אחד לזיכרון המכשיר, פתיחה שלו, המתנה של 3-4 דקות (ובכל מקרה, פחות מכמה שלקח ל 3GS להפעיל את infinity blade....) וזהו.

אגב, אני לא יודע אם ראית את IB על ה 3GS, אבל הוא נראה זוועה. רמת הפירוט הורדה לתחתונים כדי שהמשחק ירוץ בלי להיתקע, וזה מוזר, כי יש משחקים שרצים על ה 3GS מצוין ונראים יותר טוב ממה ש IB נראה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה שחיפשת בשביל סרטון שמדגים כמה יפה ה-3GS מריץ משחק כבד בטירוף כמו מה שרץ בסרטון.

מן הסתם שתהייה התפשרות על זמן טעינה, ההבדלים בחומרה ידועים לכל, ומן הסתם שלא יהיה סירי ועוד כמה אופציות ייחודיות של ה- 5 (שגם על הנחיצות שלהן ניתן להתווכח, למשל מרכז התראות היה MUST והגיע לכל המכשירים) אל תחפשו מתחת לאבנים שטויות עליהם אנחנו לא מדברים, העובדה היא שהמשחק רץ, בצורה טובה על שלוש דורות הנפרשים על פני הרבה יותר משנתיים עם תמיכה אמיתית, מהקופסא, כלומר ללא פריצות, ללא עידכוני קהילה שתומכת ומחבקת וללא התעסקויות מטופשות. מתי הגאלאקסי S (החדש משמעותית מה-3GS) כבר לא יוכל להריץ (בכלל) אפליקציות שיותאמו רק ל-ICS, עוד חודש ? חודשיים ? חצי שנה ?

כמו שכבר אמרו לך -רמת הגרפיקה ירדה משמעותית וזמני הטעינה מאוד ארוכים למכשיר ניד

ונתתי את הדוגמה הזאת כי כרגע אין יותר מידי משחקים כבדים לסלולרי

אבל עם השוק הזה ימשיך ליתקדם וניראה יותר ויותר פרויקטים כאלו -אתה תיראה שמכשירים ישנים יזנחו הרבה יותר מהר

ודרך אגב אתה מצין את כאילו אני חושב ששם זה לא קורא ? -שם הבעיה אפילו גדולה יותר בגלל מבחר המכשירים

אני פשוט אומר איפון שיצא לפני +- 3 שנים כבר לא מריץ כמו שצריך את כל האפליקציות ,זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוקב אחרי הדיון הזה כבר כמה ימים, ובכל פעם מוצא את עצמי כותב הודעה, מסתכל עליה, ומוחק. מוותר מראש.

בכלל לא ברור לי על מה הוויכוח פה. מי שאינו מוכן לקבל את הרומים המקוסטמים ואת כל הנגזר מהם כחלק אינטגרלי וכ"יתרון" של מערכת האנדרואיד על פני ה- - שיבושם לו, כנראה שהאייפון הוא באמת המכשיר שהכי מתאים לו, וזה לגיטימי לגמרי.

לעומת זאת, מי שאינו חושש ואפילו נהנה להתעסק עם קרביו של המכשיר שלו ולראות אותו משנה את פניו באופן ניכר עם כל רום חדש - כנראה לא יהיה מוכן לשקול אף מערכת אחרת פרט לאנדרואיד.

אני לא מסיר את האחריות מסמסונג או יצרניות אחרות שלא מספקות תמיכה תוכנתית סבירה למכשיריהן, חלילה - לדעתי עשתה מעצמה צחוק בכל הנוגע לעדכן/לא עדכון של ה-SGS וגם הולכת להרגיש את זה על בשרה בעתיד, אבל בכל זאת אין מה לגרוע ממערכת ההפעלה עצמה בשל כך, אלא להיפך. העובדה שהמשתמש יכול להשאיר את המכשיר שלו מעודכן ברמה טובה גם אחרי שהוא "ננטש" על ידי היצרנית אמורה להיות נקודה לזכותה של מערכת האנדרואיד, לא פחות מכך שזו נקודה לרעתה של היצרנית עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסיר את האחריות מסמסונג או יצרניות אחרות שלא מספקות תמיכה תוכנתית סבירה למכשיריהן, חלילה - לדעתי סמסונג עשתה מעצמה צחוק בכל הנוגע לעדכן/לא עדכון של ה-SGS וגם הולכת להרגיש את זה על בשרה בעתיד, אבל בכל זאת אין מה לגרוע ממערכת ההפעלה עצמה בשל כך, אלא להיפך. העובדה שהמשתמש יכול להשאיר את המכשיר שלו מעודכן ברמה טובה גם אחרי שהוא "ננטש" על ידי היצרנית אמורה להיות נקודה לזכותה של מערכת האנדרואיד, לא פחות מכך שזו נקודה לרעתה של היצרנית עצמה.

על זה דובר מתחילת הת'רד. הויכוח כאן היה בקשר להסרת האחריות של החברות כדבר לגיטימי בשוק של היום, של שגר ושכח, או שגר והקהילה כבר תדאג למשתמשים, אם אתם חושבים שהשוק הסגור של זה משהו "מסוכן" אז גם זה, ועל זה מדובר כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על זה דובר מתחילת הת'רד. הויכוח כאן היה בקשר להסרת האחריות של החברות כדבר לגיטימי בשוק של היום, של שגר ושכח, או שגר והקהילה כבר תדאג למשתמשים, אם אתם חושבים שהשוק הסגור של אפל זה משהו "מסוכן" אז גם זה, ועל זה מדובר כאן.

אבל פה זה עניין של היתרון וחיסרון

מבחינתי מיגוון המכשירים שמריצים הרבה יותר חשובה לי מעדכוני מערכת ההפעלה בעתיד -פשוט כי יש הרבה דברים מעבר למערכת ההפעלה

באיפון אתה מוגבל למכשיר אחד מסוים בדור בלי אפשרות לבחור דברים כמו כן מקלדת נישלפת לא מקלדת נישלפת

גימפאד \בלי גימפאד

עמידות חזקה יותר או מחיר זול יותר או מסך קטן או גדול יותר או מחיר וכו וכו וכו

ככה שיש לך רק דבר אחד לבחור בו בכל דור -ואומנם האיפון 4S מכשיר מאוד טוב למרות האכזבה של הרבה אנשים שזה לא איפון 5

הוא מגיע רק בגרסה אחת בודדת ולא מתאים לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...