למה מגעיל אותי להיות אזרח מדינת ישראל - שתפו את דעתכם - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה מגעיל אותי להיות אזרח מדינת ישראל - שתפו את דעתכם

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי שצריך להפריד דת ומדינה..

כלומר לשנות את הגדרת המדינה?

לא.

להפריד לאום ודת.

כמו שאפשר להיות יהודי לא דתי, ורוב הציבור כזה.

כך גם אפשר מדינה יהודית שממשלתה אזרחית לאומית ולא דתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמגעיל אותי במדינה, שכל הסימפטומים שאתם מתארים זה תסמין למחלה

שנבחרי הציבור דואגים לכיסא שלהם לקדנציה אחת קדימה ולא מעניין אותם שום דבר חוץ מזה.

אין תוכניות ארוכות טווח, אין ראייה לעתיד והכל מתבצע במחטפים ומעכשיו לעכשיו.

מדינת Instant.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנבחרי הציבור דואגים לכיסא שלהם לקדנציה אחת קדימה ולא מעניין אותם שום דבר חוץ מזה.

אין תוכניות ארוכות טווח, אין ראייה לעתיד והכל מתבצע במחטפים ומעכשיו לעכשיו.

שזה כמובן שונה ממה שקורה במדינות אחרות. NOT.

מאז ימי אתונה רוב נבחרי הציבור נוהגים כך. רק מיעוט הנבחרים הם מדינאים בעלי חזון, מרחיקי ראי ולא מפחדים לסכן את הבחירות הקרובות למען העתיד.

הבוחר הישראלי צריך להיות חכם יותר ולזהות את המדינאים ובעלי החזון ולבכר אותם על פני עושי להטים, דמגוגים וסוציופתים שרק דואגים "לעשות לביתם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. חאלס קיטורים-יש בעיה תעשו משהו במקום לקטר בפורום ולשחק אותה כאילו אכפת לכם וזה לא סתם בשביל להעביר את הזמן או לשחרר קיטור.

2. מי שבאמת חשוב לו אני יכול לפרט:

מחאות חברתיות-בולשיט, רק גרמו לעליית מחירים(הקוטג' לא ירד ושאר הרשתות השוו מחירים, דלק ממשיך לטפס ולא חסר עוד). סוג של סימון V ועצלנות .

עבדות- עובדים סוציאלים, רופאים! עובדי קבלן וגם עבדכם הנאמן שהוא עצמאי ואין לו תנאים בכלל למרות שהוא מרוויח משכורת זעומה, כי מה לעשות שזה המקצוע שלו, לך חפש מנייק.

למה עבדות? כי גם השכר מספיק לך בדיוק למחיה במקרה הטוב שאתה לא נכנס לחובות וגם אם אתה רוצה להחליט להפסיק לעבוד מחזירים אותך בצו בית משפט כדי שהמדינה לא תקרוס.

נהגים- אנשים זונות. נקודה. בערך 50000 עבריינים מסתובבים על הכביש, וזה אלו שרק הצליחו לתפוס -תוסיפו לזה את המנטליות הדורסנית של"אני יותר חשוב ואני אדחף כי לי יש דברים חשובים ואני איש חשוב ומעצבן". קיבלתם בערך 70% נהגים שמשגעים לכם את המוח בכל נהיגה שאתם עושים במקרה הטוב שלא עשיתם תאונה.

ערכים- השיח הציבורי עבר לשפל ממש בתקשורת בעיתונות, הרדיו עוד לא הגיע למצב הזה אבל הוא מתקרב. אין חיפוש אחר צדק או אמת, הכל זה ספינים, סקופים כדי למכור למכור. או שהבעיה שאין מספיק כסף או שיותר מדי אנשים החליטו להיות עיתונאים וזה מוריד את הרמה ומגעיל את הנשמה.

אלימות נוער- הנוער שלנו מחפש משמעות ומשהו יציב כדי לבנות עליו את העתיד וכאשר אין לו את זה הוא פורק את תיסכולו ומנסה לפצות על החולשה שלו בביריונות או גרוע מזה להתדרדר לפשע, סמים. אלכוהול זורם חופשי כבר מכיתה ח. שלא נדבר על סיגריות מכיתה ו'.

אובדן התמימות. מה יהיה שהם יגדלו.

זהו לבנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי דברים שעלו אצלי "בחדשות" בפייסבוק ואני חושב שהם מאוד מסריחים וראוי ורצוי להוסיפם לרשימה. מי שמכיר את המקרים אדרבה, מי שלא מכיר- שיקרא. אני לא ארחיב.

1) מקרה הפגע וברח עם הבחורה מיקנעם שנדרסה מס' פעמים למוות.

2) תוספת "נדיבה" לשכרם של 120 הטמבלים שיושבים בכנסת שהכניסו להם עוד 15K (אאל"ט או סכום דומה לכך) לחודש.

שתיי מקרים מגעילים בצורה שאין לתאר.

אגב, בארצינו יש הרבה "מחלות ילדות" שגם הושפעו רבות מהגלובליזציה והמודרניזציה הקיימת והמפתפתחת. איפה יש עוד מונופולים מושחטים כמו בארצינו הקטנטונת? איפה יש עוד ערסים ששומעים בקוליי קולות באוטובוס? איפה יש עוד אנשים שרבים על מחיריי אגורות של ירקות ובסוף מקנחים בארוחת גורמה במסעדה השכנה? :facepalm: איפה יש עוד מקומות שבהם הרכבת נמצאת במקום ולא זזה מאשר אמורה להיות בדרכים? איפה יש עוד מקומות בעולם שבהם צריך לקרוע את התחת בכדיי לחיות ברמת חיים סבירה-ממוצעת? למה לא פותחים פה נתיבים לאופניים ומאשרים העלאה שלהם לתחבורה ציבורית ודורשים על כך לפעמים מחיר של חצי כרטיס? איפה יש עוד בעולם מקום בו בחור מציע לזוגתו נישואין ומטנף יער כאילו זו הגינה הקטנה שלו. איפה יש עוד בעולם ילדים שיוצאים למסע לפולין ומשאירים "חותם" על המיטות כמו: מוטי+דנה= אהבה לנצח!/בית"ר אלופהההה!!!? איפה יש עוד בעולם אנשים ששואלים, מה אתה (לפני ששאלו מה שמך)? בקיצור, לפתוח עיתון פעם אחת ביום בשנה ואפשר להבין איך יראה כל החודש והלאה...

לאן הגענו? כן כן, זוהי מדינת הקטנה שלנו לשנת 2012....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והגענו לתשובת התשובות של השאלה הנשאלת בכתרת.

כי אנחנו, אזרחי מדינת הישרים, התורמים, שעובדים קשה ומחפשים צדק, נותנים לכל הגועל שקורא לנו במדינה, לכל השחיתות שמסתובבת במששלה ולתאוות הבצע להמשיך ולשגשג.

לא רחוק היום שבוא אנחנו נהיה כמו רוסיה והרבה מדינות אחרות שאו שאתה עשיר, או שאתה עני.

מדינת עולם שלישי, כי האזרחים עולם שלישי.

נותנים להכל לעבור מול פנינו, צועקים ומתעצבנים קצת וממשיכים בחיינו.

ואחר כך מתפלאים שטבע האדם גובר הצדק.

אנחנו חיים במזרח התיכון וכנראה שאנחנו צריכים להתנהג כמו במזרח התיכון וכל המדינות מסביבנו ולפתוח במרד אזרחים רחב היקף אחרת שום דבר לא ישתנה, אנחנו נקבל מאחור ונמשיך ללכת בנונשלנט.

הצדק החברתי האחרון היה מועד לכשלום מלכתכילה כי הוא התחיל מנקודה שהייתה שנויה במחלוקת ועירבה פוליטיקה.

כשאחד העם בלי קשר לדעותיו הפוליטיות, ילך ויסחוף אחריו את חבריו שיסחפו את חבריהם יקום צדק חברתי אמיתי ולא פסטיבל שירים בתל אביב.

לצערי אני חלק מהגועל הזה כי מיאוש אני גם לא עושה כלום ונותן לדברים לדרוס אותי ולהמשיך הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לבשר לך, צדק חברתי יערב פוליטיקה בפנים. צורת ניהול מסויימת של המדינה הזאת הביאה למצב הנוכחי, והיא כללה בעיקר צד אחד של המפה הפוליטית במהלך 30 השנים האחרונות. את הצד השני רוצחים ומעבירים נגדו חוקים מפוקפקים. מדובר פה במשהו פוליטי. מי שמכתיב לך את הדרך שבה את חי את חייך הוא פוליטיקאי עיוור מרוב אמונה בצדקת דרכו המטופשת. זה הכל פוליטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והיא כללה בעיקר צד אחד של המפה הפוליטית במהלך 30 השנים האחרונות.

מעניין... משנת 82 היה לנו את שמיר ופרס בממשלת אחדות ושוב שמיר - ימין, שמאל, ימין. ואז רבין - שמאל, ביבי - ימין, ברק - שמאל,

שרון - ימין שחתך לכיוון מרכז שמאלה, אולמרט ממשיכו של שרון וכעת שוב ביבי. ללא ספק חד צדדי :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, בארצינו יש הרבה "מחלות ילדות" שגם הושפעו רבות מהגלובליזציה והמודרניזציה הקיימת והמפתפתחת. איפה יש עוד מונופולים מושחטים כמו בארצינו הקטנטונת? איפה יש עוד ערסים ששומעים בקוליי קולות באוטובוס? איפה יש עוד אנשים שרבים על מחיריי אגורות של ירקות ובסוף מקנחים בארוחת גורמה במסעדה השכנה? :facepalm: איפה יש עוד מקומות שבהם הרכבת נמצאת במקום ולא זזה מאשר אמורה להיות בדרכים? איפה יש עוד מקומות בעולם שבהם צריך לקרוע את התחת בכדיי לחיות ברמת חיים סבירה-ממוצעת? למה לא פותחים פה נתיבים לאופניים ומאשרים העלאה שלהם לתחבורה ציבורית ודורשים על כך לפעמים מחיר של חצי כרטיס? איפה יש עוד בעולם מקום בו בחור מציע לזוגתו נישואין ומטנף יער כאילו זו הגינה הקטנה שלו. איפה יש עוד בעולם ילדים שיוצאים למסע לפולין ומשאירים "חותם" על המיטות כמו: מוטי+דנה= אהבה לנצח!/בית"ר אלופהההה!!!? איפה יש עוד בעולם אנשים ששואלים, מה אתה (לפני ששאלו מה שמך)? בקיצור, לפתוח עיתון פעם אחת ביום בשנה ואפשר להבין איך יראה כל החודש והלאה...

לאן הגענו? כן כן, זוהי מדינת הקטנה שלנו לשנת 2012....

בכל העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...