למה מגעיל אותי להיות אזרח מדינת ישראל - שתפו את דעתכם - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה מגעיל אותי להיות אזרח מדינת ישראל - שתפו את דעתכם

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני בכלל לא מבין למה צריך בחירות לראש ממשלה, במתכונת הקיימת זה נראה כמו משחק הגמר של שיטת המפלגות.

אם יהיו בחירות על פי אנשים ולא על פי מפלגות אז שיבחרו ראש ממשלה (במידה ויש בו צורך) בהצבעה דמוקרטית בכנסת, ושיחסכו מאיתנו סבב בחירות מיותר ויקר.

הרי אנחנו נדע במי אנחנו בוחרים, ומי הם מעדיפים לראשות ממשלה.

ונוכל להתחשבן איתם בבחירות הבאות אם הם יאכזבו אותנו.

כל אחד ואחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שזהבי אמר פעם..אני מקווה שלא אפגע באף אחד בתגובה שלי,ואם אפגע כנראה שהוא מאחד הנבלות שצריך להשליך לים :)

בכל מקרה,

שנוא עלי ביותר האזרחים ויותר מזה חברי הכנסת שמתבטאים נגד המדינה מפורשות ומביעים שנאה וחוסר רצון לקיום המדינה היהודית.

שמאלנים מסריחים מקומכם בלב בףהאוקינוס השקט יא נבלות מסריחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום כתב קטן שלי,

אולי קצת טעית, אז אני אתקן את הנוסח:

שנוא עלי ביותר האזרחים ויותר מזה חברי הכנסת שמתבטאים בעד רבנים שמלטפים ודופקים בתחת את התלמידים שלהם ומביעים שנאה וחוסר רצון נגד יהודים שמתלוננים.

ימנים ודתיים מסריחים מקומכם בלב בףהאוקינוס השקט יא נבלות מסריחות.

נ.ב. - למנהלי הפורום: תגובה זמנית בלבד. בבקשה למחוק יחד עם דברי הבלע של זה שמעלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני בעד להשאיר את שתי התגובות, כי הן נכונות במידה שווה - פרט לקביעה לפיה חרדים הם ימנים, שאני לא מסכים איתה כלל ועיקר: מבחינה כלכלית הרי הם מייצגים סוציאליזם במיטבו (גישה לפיה על המדינה לדאוג לכולם, כולל אלה שלא רוצים לדאוג לעצמם, כך שכולם יחיו בדוחק במידה שווה), ואילו מבחינה מדינית הם מייצגים את ההיפך מהלאומיות המאפיינת את הימין. החרדים נתפסים כ"ימנים" רק כי כרגע ממפלגות הימין הם מקבלים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ימנים ודתיים

פרט לקביעה לפיה חרדים הם ימנים

החרדים בכלל לא ציוניים.

הוא בכלל לא כתב "חרדים", הוא כתב "דתיים", כלומר הוא כלל גם את הקבוצה (הגדולה יותר מ"חרדים", אגב) של אלה שהולכים לצבא בהמוניהם, עובדים למחייתם בדיוק כמוך, מתנגדים בתוקף לשלום מזוייף ומאמינים שהמדינה היא "אתחלתא דגאולה" למרות כל חסרונותיה, ומכאן גם שמם "הציבור הדתי-לאומי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עשה את זה על משקל ההכללה כביכול של Sbarbz לכיוון השני - למרות שאם בשני המקרים קוראים קודם את המשפט הראשון, הרי שיש בו הגיון, שכמובן לא ממש קיים בהכללה שבמשפט השני. אני שונא את אותם אנשים מבין אלו הנתפשים כשמאלנים שחוברים לאוייבינו בהכפשת (מרץ ושמאלה, רוב התקשורת, וכמובן הח"כים הערבים שדווקא אינם "שמאלנים" כלל כי אם לאומנים ערביים), בדיוק כשם שאני שונא את אותם אנשים מבין אלו הנתפשים כימנים שרוצים שתהיה פה מדינת הלכה ושממהרים לטאטא כל נגע שיש בחברתם את מתחת לשטיח (רוב הח"כים החרדים, כמה וכמה רבנים בולטים, לא מעט ארגונים חרדיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע להכללה שלו שנעשתה במכוון.

הנקודה היא שהוא קישר דתיים וימנים (שהקישור במקומו לפחות בהכללה, כי "דתי לאומי" כן מתקשר ל"ימני"), ואתם החלפתם את "דתיים" ב"חרדים" ואז טענתם שאין קישור בהכללה בין חרדים לימנים, מה שאולי נכון אבל לא קשור למה שהוא אמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מענייןן אם יש קשר בין פותח הדיון לקמפיין של הבחור החדש בשכונה..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4190923,00.html

אם תמנה את הבעיות הנכונות...אולי אפילו תיבחר! זה מה שאבא שלו עשה וכל החיילים בחרו בו..השאלה כמה "שינוי" באמת היה אחרי שהוא נבחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אענה לך ככה- אני רוצה לראות את הגבר שיצליח לשבת בממשלה בלי ש"ס וכל שאר מרעיהם. ציפי לא הייתה מוכנה ותראה לאן זה לקח אותה-לביבי.

אז אולי ביבי לא גאון הדור אבל לפחות הוא מחובר למציאות הפוליטית של המידנה שלנו ומשם הדרך לשנות דברים.

אבל אני לא בא לשכנע אותך-רק מסביר את לך שאין לי אמון באנשים שמדברים-IF YOU WANT TO SHOOT SHOOT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ביבי בעיניך הוא אחד שיורה במקום לדבר?

במי הוא יורה - בצעירים , במעמד הביניים , בחלשים ביותר.

ואת מי הוא מינה לנהל את המדינה?

את אטיאס שמכר דירות ב-600K לחרדים שלא גרו שם אף לא יום אחד ועכשיו מוכרים ב 1.2 מיליון.

את הסוכן של פוטין שממדרים אותו ממידע סודי למרות הוד שררתו

אכן צודקים דבריך כי ביבי לפחות מחובר למציאות הפוליטית של המדינה שלנו, ומנצל את זה טוב מאד, עד הסוף,

אך כמה שזה כואב ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שלישראל ביתנו ולש"ס יש כוח פוליטי? ככה זה בקואליציה. אתה צריך אחרים כדי להרכיב ממשלה.

אם הליכוד היה מקבל 61 מנדטים, תאמין לי שביבי היה עושה סדר וממנה את האנשים הנכונים.

עובדה שאמרת ש"ליברמן ממודר" (ואני לא יודע כמה זה נכון) ואם זה נכון, אז אולי ביבי באמת "יורה" ולא רק מדבר.

אגב, כדאי לומר גם דברים טובים כשיש - כל הכבוד לשר משה כחלון. אני מקווה שהוא יקבל את תיק התחבורה בפעם הבאה ואז אולי את

תיק האוצר (חלומות באספמיה ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...