למה מגעיל אותי להיות אזרח מדינת ישראל - שתפו את דעתכם - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה מגעיל אותי להיות אזרח מדינת ישראל - שתפו את דעתכם

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בולשיט.

תנאי הדרך גורמים להטעיה.

זה כמו שתגיד שלאנשים שמחליקים על כתם שמן בקניון אין מספיק אינטליגנציה.

הכתם לא אמור להיות שם, ואנשים לא אמורים לחשוב על האפשרות לכתמי שמן בכל צעד בחייהם.

עוד מעט תגיד שמגעיל אותך לחיות בעולם כי הוא מלא ביצורים אנושיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט.

תנאי הדרך גורמים להטעיה.

הכתם לא אמור להיות שם, ואנשים לא אמורים לחשוב על האפשרות לכתמי שמן בכל צעד בחייהם.

קח לדוגמה את כביש 4. כביש מודרני, מואר, שני נתיבים, גדר הפרדה, סימון ברור, כביש ישר כמו סרגל. כמעט כל יום יש תאונה בכביש. פאקינג כל יום. איך? נהג ישראלי מצוי. לא שומר מרחק, לא מאותת, לא מסתכל במראות. תחסוך ממני תנאי הדרך גורמים להטעיה. זה בולשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט.

תנאי הדרך גורמים להטעיה.

מה השטויות האלה?

אז בנאדם שנוסע ורואה 20 מטר לפניו עיקול ולא מאט ואין שום דבר לא בסדר בזה? המדינה אשמה?

תכלס כן המדינה אשמה בחינוך שהיא נותנת ותחסוך לי. בתור אחד שכל יום נוסע עשרות קילומטרים בעיר ובכבישים בין עירוניים אל תגיד לי שהנהג הישראלי הוא נהג טוב ואינטלגנטי.

ואני יכול לשלוח אותך לפורום שלם של אנשים שחושבים בדיוק כמוני.

ורק לצטט לך מהכתבה:

"על קירות הסלע הסמוכים לסיבוב המסוכן תלתה העירייה כרזות הקוראות לנהגים לנהוג בזהירות. "את השלט הזה אני רואה כל יום מהגינה שלי. בטח אני היחיד שרואה אותו"."

אז יש שילוט, ומבקשים מעקה בטיחות מהעיריה, זאת אומרת, הנהגים ידעו שיש סיבוב מסוכן, אבל הם בכל זאת יחליקו אז שימו מעקה בטיחות שלא יעופו לי לגינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח לדוגמה את כביש 4. כביש מודרני, מואר, שני נתיבים, גדר הפרדה, סימון ברור, כביש ישר כמו סרגל. כמעט כל יום יש תאונה בכביש. פאקינג כל יום. איך? נהג ישראלי מצוי. לא שומר מרחק, לא מאותת, לא מסתכל במראות. תחסוך ממני תנאי הדרך גורמים להטעיה. זה בולשיט.

אני בסה"כ מסכים איתך, אבל עם הסתייגות קלה; לפעמים, תימרור או שילוט מתאים יכול לעשות הבדל עצום ולמנוע תאונה במידת האפשר. יש לי דוגמה חיה לכך מהשטח אבל היא לא תהיה רלוונטית ללא צילום מתאים. (המקום הספציפי הוא ללא אזהרה מתאימה וחבל שכך.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"על קירות הסלע הסמוכים לסיבוב המסוכן תלתה העירייה כרזות הקוראות לנהגים לנהוג בזהירות. "את השלט הזה אני רואה כל יום מהגינה שלי. בטח אני היחיד שרואה אותו"."

אז יש שילוט, ומבקשים מעקה בטיחות מהעיריה, זאת אומרת, הנהגים ידעו שיש סיבוב מסוכן, אבל הם בכל זאת יחליקו אז שימו מעקה בטיחות שלא יעופו לי לגינה.

עובדה שזה לא מספיק.

האם כתוב עיקול של 150 מעלות ?

סיבוב ארוך ומסוכן ?

האם השלטים בצבעים זוהרים ?

למה לא מוסיפים פסי הרעדה לפני העיקול ?

אני יאמר לך למה.

כי השילוט לגבי איך המהנדסים צריכים להתמודד עם הבעיה גם אינו מספיק.

האחראים על הבטיחות באותו עיקול חושבים שמדובר בסתם עוד עיקול כמו כל העיקולים.

אבל המציאות מראה שכאן יש מקרה יוצא דופן, הדורש פתרונות יוצאי דופן.

הכישלון של חלק מהנהגים להתמודד עם העיקול הוא השלכה ישירה של כישלון המהנדסים להתמודד עם העיקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכישלון שלהם בהבנת הנקרא ו/או מודעות לסביבה. ליד העבודה שלי יש רמזור. על הרמזור בפנייה שמאלה יש תמרור ענק בצבע צהוב עליו כתוב "אין פנייה שמאלה בין השעות 6:30-9:00". אתה יודע כמה נהגים עומדים ברמזור, מחכים שהוא יתחלף לירוק? אוקיי אתה לא מכיר את האזור. מקובל. אבל לעזאזל התמרור מתחת לאף שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכישלון שלהם בהבנת הנקרא ו/או מודעות לסביבה. ליד העבודה שלי יש רמזור. על הרמזור בפנייה שמאלה יש תמרור ענק בצבע צהוב עליו כתוב "אין פנייה שמאלה בין השעות 6:30-9:00". אתה יודע כמה נהגים עומדים ברמזור, מחכים שהוא יתחלף לירוק? אוקיי אתה לא מכיר את האזור. מקובל. אבל לעזאזל התמרור מתחת לאף שלך.

זה כי התמרור לא מספיק.

שישימו שלט מעל הרמזור עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל הישראלים לאותת זה דבר מאוד נדיר, ואני לא מדבר על איתותים בין מעברי נתיבים- אלא על איתותים של כניסה למגרשי חניה וכאלה.

פניות ב 90 מעלות.

והכי מרגיז שזה קורה כשאתה מחכה להשתלב בכביש, אתה ממתין בסבלנות עד שהוא יעבור ובסוף הוא בכלל פונה ימינה :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח

דמין לך שאתה הולך רגל שהולך לזרוק איזה פח מסריח וכבד ומישהו שנוסע 20 לא מאותת ובסוף פונה.

אחחחחחחחח בא לי באותו רגע לזרוק לו על האוטו את הפח שישבור לו את השמשה. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מרגיז? מרגיז זה לנסוע מאחורי מישהו שנזכר בשנייה האחרונה שהוא צריך לבצע פנייה שמאלה, דופק ברקס מלחמה, חותך שני נתיבים ונדחף לפני הרכב הראשון ברמזור שמאלה תוך שהוא כמעט נכנס בכנף הימנית של אותו . עכשיו זה מרגיז. אבל היי זה התשתית, נכון?

יש לי רעיון במקום מצלמות מהירות שיתקנו מכשירים שמודדים מרחק בין רכבים ומנפיקים דו"ח לרכב שלא שומר מרחק. ירוויחו לא פחות כסף ולשם שינוי יתרמו לבטיחות בכבישים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...