המשחקים שהושיבו אותנו לכסא בילדות! - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחקים שהושיבו אותנו לכסא בילדות!

F430

Recommended Posts

בטסט דרייב ומשחקי מרוץ ישנים אחרים, השימוש היה בעיקר (או בלבד) במקלדת.

וסיבוב ההגה היה קיצוני כדי לאפשר התמודדות עם עיקולי כביש.

כדי להסתובב מעט היה צריך סדרת לחיצות קצרות.

והמכאניקה הטיפשית הזאת הובילה הרבה פעמים לתופעה של שרשרת התנגשויות בין צידי הכביש.

אוופס יותר מדי, שמאלה!!!

אופס יותר מדי, ימינה!!!!

אופס יותר מדי, שמאלה!!! (כי התקשורת מלמדת להביט שמאלה, ימינה, אבל בסוף תמיד שמאלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^ כן, אבל זה היה חלק מהכיף. עד היום לדוגמה זוכר משחקי מרוצים כמו NFS2 ו road rash!

והיה גם את ignition ו revolt...

וזוכרים את התקופה שעשו קווסטים טובים כמו monkey island ,blade runner

פיפוש, sam & max, discworld noir , full throttle , the longest journey

ו grim fandango האגדי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזוכרים את התקופה שעשו קווסטים טובים כמו monkey island ,blade runner

פיפוש, sam & max, discworld noir , full throttle , the longest journey

ו grim fandango האגדי!

אכן, תקופה מדהימה שלעולם לא תחזור (וגם לא תאמר משו לפותח השרשור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סופרפלקס (המשחק שדומה לפקמן עם המוזיקה הקצבית שעד היום לא יוצאת לי מהראש), טיטוס (זכור בחיבה רבה), אלדין, סוגר שטחים, בומבד (המשחק עם הטנקים ועם הזוויות, דומה לוורמס), צבי הנינג'ה, סימפסון, מרוץ מכוניות (המכונית הירוקה שהכביש רץ מהר ויש מחסומים בדרך), פקמן, ויקינג, עולם אחר (משחק אדיר), קיין, סיווליזיטישן (חצי ילדות ביזזבזתי עליו), דייב, פיקוד החלל (לא זה שהוזכר כאן מהיוטוב, משהו אחר שדומה לו יכול להיות שבשם אחר אולי מלחמת החלל, star.exe היה הקובץ הפעלה), טום וג'רי, סקיי (משחק כיפי), דולנאד דאק (זה שיש לו חדר אוצר והוא צולל לתוך בריכת הכסף שלו, מכירים?), בולו חשיבה, סים סיטי, טירה הנאצית, הנסיך הפרסי, היה גם משחק שאתה בונה מסלול מרוצים אם לופים מקפצות וכול מיני דברים אחרים ואז מתחרה בו היה גם ממש נחמד, המערב הפרוע (זה שאתה כורה כסף, משחק פוקר), cat allay (זה עם החתול שקופץ על פחים), זעם השדון, פריסטוריק, פלינסטון (אולי זה אותו אחד כמו הקודם לא בטוח), טטריס תלת מימדי, שובר קירות (לא דפוק, משחק מצוין, אתה גם יכולת לתכנן את השלב ולנסות לכלוא את הכדור עד שהוא נהיה מהיר מאוד ומשתגע - זה היה התחביב שלי חחח לנצח את המערכת), הוגו.

יש עוד הרבה אבל אני כבר לא זוכר... שיחקתם קצת חבר'יה. תאמת רוב המשחקים האלה יהיו כיפיים גם היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן צודק. לא יודע למה קראנו לו בומבד. היה משחק מעולה.

http://www.myabandonware.com/media/captures/S/scorched-earth/scorched-earth_2.jpg

באמת לא ברור לי איך אף אחד מכם לא הזכיר את "עולם אחר" שהיה פורץ דרך עם עלילה וגרפיקה שלא הרבה יכלו להתחרות בה. אני זוכר היטב איך התלהבתי מהשלב השני כשאתה נמצא בכלא בכלוב באוויר ומנדד אותו עד שהוא נופל עם החבר החייזר שלך ושניכם עושים פריזן ברייק ביחד, והשומר שאומר אנג'דה אוולא, זוכרים? ו"טיטוס" השועל הנחמד שהיה סופר-פאן - אני מכיר את המשחק הזה מקדימה ומאחורה עם כול הסודות הקודים והטריקים.

שניים מהמשחקים הטובים ביותר... גמרתי אותם פעמים רבות בהנאה רבה. סדרת קיין גם הייתה מאוד חביבה עלי.

אני מציע שבמקום סתם לזרוק שמות , במידה ולמישהו יש לינק להורדה (חוקית בלבד כמובן) שישתף.

יש לי עדיין דיסקי 1.44 של רוב המשחקים האלה גם את דיסקי הפלופי הענקים שמרתי את כולם, למורות שאין לי כבר כונן להשתמש בהם יותר :) .

Stunts

כן זה המשחק שדיברתי עליו... אם כי זכור לי שהיתה לו גרפיקה טובה יותר נדמה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יותר מדי משחקי DOS בשביל שאציין במה שיחקתי. את תקופת הילדות שלי אפיינו משחקים כמו Maniac mansion, כמו Fury Of the furries

בנוסף למשחקים כמו cat

שמשום מה אהבתי להפסל כי אז חשבתי שכשהחתול והכלב הולכים מכות זה ממש מצחיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי הדביק אותי למחשב היה:

supaplex - עד היום לא סיימתי (הגעתי נדמה לי לשלב 80, מבלי לרמות, ונטשתי לפני יותר מ8 שנים).

חחח התיאשת ;) . סיימתי אותו עד לשלב האחרון... אין הרבה משחקים שנטשתי אותם באמצע.

בסיווילזיטשין הייתי משחק על הכי קשה וזה היה כמעט בלתי אפשרי לתקוף ערים בצורות וגדולות עם מספר גבוה גם אחרי שריכזת מספר רב של טנקים, משחטות ומטוסים הייתי יכול להפסיד את כולם, שלם, בתור אחד על העיר ועדיין היא לא היתה נופלת, מתסכל מאוד.... אז בדרך כלל הייתי שומר לפני ויוצא ונכנס למשחק עד שזה היה מצליח, לפעמים היה נדרש מספר טייקים.

געגועים... :-\

חח מצאתי את המשחק של הסקי לא חשבתי שאני אמצא אותו באמת. שנשמעת כמו מורס קוד :D .

טוב אני רואה שזה באמת המשחק שדיברתם עליו, שיחקתי רק את החלק השני ולא את הראשון. אחד מהפיבורייטים שלי.

לאט לאט אני מוצא אותם אחד אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. סים סיטי הראשון - גרם לי להחסיר הרבה בכיתה ד'... (אין כמו לכבות שריפות עם טרקטור)

2. מורטל קומבט הראשון (ראיידן ראיידן....)

3. day of the tentacle

4. (King's Quest VI: Heir Today, Gone Tomorrow (1992

5. Gabriel Knight 2: The Beast Within דיסקים 6 :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...