המשחקים שהושיבו אותנו לכסא בילדות! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחקים שהושיבו אותנו לכסא בילדות!

F430

Recommended Posts

כשהייתי ילד היה לי IIe והמשחק שהכי אהבתי לשחק הוא rescue raiders שפותח ע"י sir tech (פיתחו גם את jagged alliance ) . גם montezuma היה פופולרי בזמנו. לשכן שלי היה Commodore 64 שהיה בו משחק דונלד דאק מגניב שהיתה עובד וקונה דברים לפארק השעשועים . אחרי זה על הxt היה לי את rogue (חשבתי שרק אני משחק בו) היה לי גם double dragon 2 ו bubble bobble שזכור לי ששיחקתי בהם. אחרי איזה נקודה עברנו לארה"ב ושידרגנו ל486 באיזה נקודה והיה לי בהתחלה civ1 ואחר כך קנו לי master of magic וmaster of orion את לXCOM נכנסתי בשלב קצת יותר מאוחר שיחקתי גם בהמון muds כמו bat mud ,medievia ויותר מאוחר הרבה moral decay . בסוף התיכון התחילו להכנס הMMORPG , היה לי ולאחי בהתחלה את UO ואחר כך עברנו לשחק ב everquest 1 לתקופה די ארוכה - אחי התקדם יותר ובסוף הוא מכר את מה שהיה לו בשביל כסף אמיתי והקנה ps2 .

בכל הזמן הזה התעניינתי בRogue like וניסיתי די את כולם . הכי אהבתי את Omega וגם adom מצוין לא התחברתי לnethak או moria/angband . יש לי גם משחק השרדות שנקרא URW ששיחקתי אז שעדיין מתעדכן היום . למזלי פעם היה יותר זול להרשם לכל החיים אבל היום יש אפשרות לקנות גרסה אחת או גרסה עם כמה עדכונים (לרוב יש עדכון גדול פעם בשנה) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

carmagedon

hunter hunted

quake 1

commander keen

baldurs gate

מישהו יכול לעזור לי לחשוב על שם של משחק?

אני זוכר שהיית בוחר חללית ונלחם ושהייתה חללית קטנה שאם היית מת איתה לפעמים זה היה עושה כזה הללויה והיית חוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי עם קונסולה מתחרה לאטרי 2600

אחרי זה קנו לאח הבכור שלי תואם

אבל התחברתי באמת למשחקים רק אחרי ששיחקתי את סופר מאריו ברוס 3 במאגסון (זיוף של הNES עם אותם משחקים ) שהיה לבן דוד שלי

יותר מאוחר קנו גם לי

אז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...