** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה - עמוד 37 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה

Cheif

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום,

חשוב לי לציין מספר דברים:

על מנת ליהנות משירות הpower ngn שלנו, עליכם להיות מחוברים בחיבור עם חייגן. שימו לב חיבור חייגן, הוא סוג הגדרת החיבור שלכם בספק התשתית הוט.

ואין קשר לראוטר או למודם שברשותכם. גולשים המעוניינים לברר האם הם מחוברים בחיבור חייגן או לא, צרו קשר במייל שנמצא בחתימה שלי.

לגבי פולי הכתובות, אין יותר משמעות לפול הכתובות המתחיל ב31. כלל פולי הכתובות של בינלאומי עודכנו לשימוש דרך הכבל שלנו.

אשמח לוודא שאתם מקבלים את ביצועי האינטרנט הטובים ביותר. גולשים המעוניים בחזרת נציג לבדיקת הנושא,

שלחו פרטי התקשרות במייל שנמצא בחתימה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 635
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:pissed: קראה לי מקרה ממש, מוזר ואין לי הסבר.אני בזק+012SMILE 15MBS , יום שישי בשעה 8 בערב. היה לי ניתוק בקוו הטלפון, ואחרי זה ציפצופים של תפוס. כך עד השעה 10, ואז חזר הקו אבל לא יכולתי לגלוש. כי קיבלתי תשובה מוזרה שאני מיקבל IP שגויי, ונהיה לי סימן של משולש כתום על החיבור. מה שניקרא סיוט הקשריות המוגבלת, ושבדקתי שגיעות ברשת בתוכנה שיש בWIN. קבלתי תשובה שאני צרין, להירשם מחדש לספק הIPS.ומה שנסתי לא יצלחתי ,לעשות כלום ממש מוזר. ואז אמרתי שאני יחכה ליום ראשון, ויבדוק את המיקרה המוזרת אבל ביום ראשון ב 11 בבוקר, הכול היסתדיר לי לבד מה אתם אומרים ממש מוזר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמת לב באיזה דיון אתה מגיב?

מה קשור פה בכלל 012 ותקלות טכניות שלך :nixweiss: בנוסף לכל התגובות הלא קשורות שלך בדיון הזה (מאחר ואתה אפילו לא לקוח של 014 לא התנסית אלא סתם בא לך לקטול אותם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשמתי את זה פה כי אני מבין את כול מי שיש לו בעיות בזמן האחרון ורציתי להגיד להם שגם לי יש בעיות מוזרות בזמן האחרון אז עם זה לא מתאים לפה תעברו את זה לתריד אחר סליחה במקום לאיים פה על אנשים ולדבר לא יפה תסבירו לי עם עשתי טעות ואני יתקן אותה שלא תהייה בעייה בפעם הבאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לקוח כבלים שמחובר במהירות מעל 30 מגה - והרי הוט יותר מאשר ממליצים - חיבור ללא חייגן - בעצם לא יכול להנות מהכבל החדש,

כלומר למשל לקוח של 100 מגה אשר משלם הרבה כסף וחייב חיבור ללא חייגן - יהיה מופלה לרעה או לחלופין יהיה מחוייב בחיבור תשתית של , האם אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נגמרת בקרוב התחייבות אצל בזב"ל (2.5 MB) והציעו לי לעבור לעבור ל10 MB בעלות של 44 לחודש. אמרתי לנציג שיש ספקיות אחרות שנותנות 35 ש"ח לחודש (CCC) במהירות 10 MB והוא ישר הוריד את המחיר ל39..

אני אמשיך להוריד אותו כי לפי אתר "כמהזה" אפשר דרך הספקית 019 לקבל ב33 ש"ח לחודש את אותה המהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קריטי מבחינתי עם זה באמת יפעל מהר כמו שזה צריך לפעול

אני גם אמרתי את זה שנים אבל כשהם העלו לי למחיר אפקטיבי של 120 שקל לחודש על 20 מגה +120 שקל לבזק הבנתי שאני צריך למצוא אלטרנטיבה ורצתי לידי המתחרים (013) אבל כשאמרתי להם שאני רוצה להתנתק הם מהר מאוד ירדו לרמה של 013 ופחות (יש לי שירשור גדול בנושא). אני כרגע משלם 62 שקל ל014 ו110 לבזק (היקרנים האילו לא רוצים לרדת במחיר). שמעתי שאני יכול להוציא מ014 מחיר יותר טוב משהו כמו אותו מחיר על 30 מגה אבל אני גם 20 מגה לא כלכך צריך. עדיין 014 די בסדר וכל עוד המחיר שאני משלם נמוך או לא גבוה בהרבה ממה ששילמתי עד עכשיו אני מרוצה. אני התרגלתי כבר שכל פעם שאני מחדש אני עולה במהירות ויורד במחיר.

היום אין שום התחיבות . אתה יכול להתנתק ולחזור אחרי 5 דקות ולהתחבר מחדש עם בא לך. אני התחברתי והתנתקתי מ013 באותו יום אבל בסוף (אחרי כמה טלפוני ווידוי בגלל פרנויה) הם ניתקו אותי בלי שום חיוב ומחקו גם את כרטיס האשראי שלי (ביקשתי יפה).

עדיין ברגע שCCC הולכת עם טמרס ובטח יהיו דיווחים אולי יהיה ל014 לקנות גם רוחב פס מטמרס כדי להשיג פינג נמוך לגיימרים כדי שאנשים לא יברחו :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשמתי את זה פה כי אני מבין את כול מי שיש לו בעיות בזמן האחרון ורציתי להגיד להם שגם לי יש בעיות מוזרות בזמן האחרון אז עם זה לא מתאים לפה תעברו את זה לתריד אחר סליחה במקום לאיים פה על אנשים ולדבר לא יפה תסבירו לי עם עשתי טעות ואני יתקן אותה שלא תהייה בעייה בפעם הבאה

בפעם הבאה אל תכתוב על 012 אם השרשור הוא על בינלאומי, או להפך.

תסתכל בנושא של השרשור. זה לא המלצה, ולא צ'אט כללי.

מפריע לך משהו ב- 012? תפתח שרשור. אף אחד כאן לא יעזור לך כי כאן מדברים על בינלאומי. זה לא קהל היעד שלך.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...