** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה - עמוד 40 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה

Cheif

Recommended Posts

תגיד תודה שאתה מצליח לבדוק מהירות :P

ניסיתי לבדוק את התשתית של HOT ולפי האתר שלהם יש לי 270M על 1M ( :screwy: ).

עברתי ללנסות לבדוק את החיבור בארץ, בין 60M ל 90M הורדה וכ- 0.7M העלאה (WTF).

בדקתי שרתים באירופה עם SPEED TEST ויש לי גל בצורה של שן מסור שעולה מ 0 ל 4M ויורד בחזרה וההעלאה על 0.6M :screwy:

כל זה עם חיבור של 7M על 0.7M :lol: מה שהכי מוזר זה שהורדות עובדות בצורה תקינה ועם מהירות הגיונית (800KB).

זה בערך ההבדל בין בזב"ל (מה שיש לך) לחברות אחרות (אורנג' במקרה שלי, כניראה שהם באמת אחדו תשתיות עם 012...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 635
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הפינגים חזרו למקומם פחות או יותר, אך נראה שבאמת קיימת בעיית ניתוב ספציפית לגרמניה Frankfurt תמיד נתן לי 65-75ms וכעת תראו (Smoothping):

• frankfurt01 110 ms
  • london01 68 ms
  • losangeles01 233 ms
  • losangeles03 233 ms
  • losangeles04 231 ms
  • losangeles05 241 ms
  • losangeles06 214 ms
  • losangeles07 221 ms
  • losangeles08 231 ms
  • losangeles10 233 ms
  • newyork01 195 ms
  • newyork02 143 ms
  • newyork03 146 ms
  • newyork04 143 ms
  • newyork05 147 ms
  • newyork06 142 ms
  • paris01 78 ms
  • paris02 72 ms
  • paris03 71 ms
  • tampa01 178 ms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו בזמן האחרון קלוקל,

ב-013 אין שום קבל חדש והפינגים זהים אם לא פחותים בחלק מהשרתים.

בנוסף הטורנט עולה ל-2.5 מגה לשנייה (יש לי 30 מגיע עד 3.5 מגה בטורנט) ואז בום יורד יורד יורד ואז אחרי 10 דקות עולה לאט לאט מה שלא היה לפני כמה שבועות...

בנוסף יום שישי שבת שהיו, היו בעיות אטיות ב- איטיות בפייסבוק (כאילו עומס) אבל יש כבל חדש לא?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש יתרון לחבילת הגיימר חוץ מפינגים נמוכים לשרתי משחקי רשת?

כלומר האם יש פינגים נמוכים יותר גם לשרתים אחרים בחו"ל? תעדוף במהירות לאתרים בחו"ל בשעות העומס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו קיבל בדף של ההצטרפות בבזק בינלאומי שיש הגבלה 65GB לחודש ??

לא הבנתי למה הם עושים את זה עכשיו, לא מספיק מביאים אפלוד 1.5 עוד רוצים להגביל את התעבורה הזאת, קודם כל בחיים לא נגיע לזה גם אם נעשה כל החודש, בהורדה מילא. (סתם צורת מחשבה לא להתייחס).

בבזק 50MB/1.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח עכשיו חבר מ WoW בשוודיה, היה לו בהתחלה ADSL 100/10 קיבל כמו שצריך וגם 115MB וכו', מאיזשהו סיבה עבר לכבלים 50/10 ובקושי קיבל 20-30 בלחץ, והיו לו מלא בעיות T3 TIMEOUT וכל הדברים הידועים, ניתוקים, איטיות כללית. אמרתי לו תעבור בחזרה ל ADSL, אז התקשר ואמרו לו יש FIBER במחיר יותר זול, בקיצור הוא מקבל 100/100 ומשלם יותר זול מאיתנו, ראבאק אבק, 100 UPLOAD !! ואנחנו 1.5 WTFASF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עושה משו לא טוב (כמו לדוגמא, uTorrent רץ ברקע בזמן הבדיקה), אתה אמור לקבל תוצאות בהתאם. התוצאות שאתה מקבל תקינות לחלוטין, כך שהבעיה נעוצה ככל הנראה בבעלי ניתוב בלבד.

לוטם - לטיפולך המסור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...