** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה - עמוד 38 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה

Cheif

Recommended Posts

לי נגמרת בקרוב התחייבות אצל בזב"ל (2.5 MB) והציעו לי לעבור לעבור ל10 MB בעלות של 44 לחודש. אמרתי לנציג שיש ספקיות אחרות שנותנות 35 ש"ח לחודש (CCC) במהירות 10 MB והוא ישר הוריד את המחיר ל39..

אני אמשיך להוריד אותו כי לפי אתר "כמהזה" אפשר דרך הספקית 019 לקבל ב33 ש"ח לחודש את אותה המהירות.

אפשר גם בפחות..

לי יש מחיר לשנה של 29 וחודשיים חינם כלומר ממוצע של 25 לחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 635
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני גם אמרתי את זה שנים אבל כשהם העלו לי למחיר אפקטיבי של 120 שקל לחודש על 20 מגה +120 שקל לבזק הבנתי שאני צריך למצוא אלטרנטיבה ורצתי לידי המתחרים (013) אבל כשאמרתי להם שאני רוצה להתנתק הם מהר מאוד ירדו לרמה של 013 ופחות (יש לי שירשור גדול בנושא). אני כרגע משלם 62 שקל ל014 ו110 לבזק (היקרנים האילו לא רוצים לרדת במחיר). שמעתי שאני יכול להוציא מ014 מחיר יותר טוב משהו כמו אותו מחיר על 30 מגה אבל אני גם 20 מגה לא כלכך צריך. עדיין 014 די בסדר וכל עוד המחיר שאני משלם נמוך או לא גבוה בהרבה ממה ששילמתי עד עכשיו אני מרוצה. אני התרגלתי כבר שכל פעם שאני מחדש אני עולה במהירות ויורד במחיר.

היום אין שום התחיבות . אתה יכול להתנתק ולחזור אחרי 5 דקות ולהתחבר מחדש עם בא לך. אני התחברתי והתנתקתי מ013 באותו יום אבל בסוף (אחרי כמה טלפוני ווידוי בגלל פרנויה) הם ניתקו אותי בלי שום חיוב ומחקו גם את כרטיס האשראי שלי (ביקשתי יפה).

עדיין ברגע שCCC הולכת עם טמרס ובטח יהיו דיווחים אולי יהיה ל014 לקנות גם רוחב פס מטמרס כדי להשיג פינג נמוך לגיימרים כדי שאנשים לא יברחו :xyxthumbs: .

אבדל של 30 שקל לחודש -360 לשנה זה לא מה שיעשה לי את ההבדל

יותר מ12 מגה אני גם ככה לא צריך כל עוד זה באמת יהיה 12 מגה

ככה שעם הזמן אני יוכל לרדת במחיר גם ספק וגם תשתית

כרגע 70 שקל לספק זה טוב לי רק שיתנו את המהירות הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תחסוך אותם ותתרום אותם בסוף השנה למשפחה ענייה שאין לה איך לממן את ראש השנה?

זה לא חובה.. סתם מציע.

כן אני ממש עשיר ...

פשוט לשנה הסכום הזה לא כזה גדול ובטח אני ירד עם השנים תשתית וספק שאני ישאר על אותה המהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין ברגע שCCC הולכת עם טמרס ובטח יהיו דיווחים אולי יהיה ל014 לקנות גם רוחב פס מטמרס כדי להשיג פינג נמוך לגיימרים כדי שאנשים לא יברחו :xyxthumbs: .

לא יהיה שום שיפור משמעותי בשוהוי, לכל היותר פער חד-ספרתי במילי-שניות. חכה ותראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני הוצאתי מהם את זה

זה היה על שני חשבונות שהעברתי מהוט אליהם - וזה אחרי שהוצאתי הצעת מחיר זהה של

אל תאמין לנציגים , גם לי אמרו משהו כזה כשהתקשרתי בלי ההצעת מחיר של ואז הזיזו אותי לקשרי לקוחות ונתנו לי את ההצעה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...