** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה - עמוד 36 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 635
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברים זה שאין לכם פול של 31 זה כבר לא אומר שאתם לא על PNGN .

כל הלקוחות במהיריות גבוהות חוברו אוטומטית דרך הכבל החדש.

לכן גם אם הפול יצא לכם 79 109 82 זה בסדר כי הרי אין לבזק בינלאומי פול של 31 שיספיק לכל הלקוחות של המהיריות הגבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם לקוח כמוני שמחובר במהירות 30 מגה בחיבור כבלים ללא חייגן?

אגב הערב התגלה שה SLINGBOX לא עובד ברשת החדשה אלא בחיבור ללא חייגן...מ 014 נאמר לי שהם מעבירים את זה לטיפול מעמיק שלהם...ואני הלקוח הראשון שהם נתקלו בבעיה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב הבנתי, לקוחות כבלים ללא חייגן לא יעברו בזמן הקרוב דרך הסיב בגלל שלבזב"ל אין דרך לדעת מי מחובר במהירות גבוהה ומי לא.

הסיפור עם הסלינגבוקס מוזר. יש אחד כז אצל אבא שלי, שמשדר לאחותי בחו"ל. הוא ב- ADSL עם 10Mbps, כלומר עובר על הסיב, ואין שם שום בעיה. זה בהחלט מעניין - אתה יכול לתת יותר פרטים? אלו כתובות היית מקבל (שלושת האוקטטות הראשונות יספיקו)? במה התבטאה הבעיה, בחוסר יכולת של הסלינגבוקס להתחבר לשרת של סלינגמדיה? בחוסר יכולת של הלקוח להתחבר לסלינגבוקס? בבעיות בסטרימינג עצמו? אם יש בעיות על הרשת החדשה, אני רוצה שיטפלו בזה לפני שגם אנחנו ניפול שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחבילת 30 מגה כבלים

מה שקורה הסלינגבוקס ניסה להתחבר המנורה האדומה דלקה אבל כאן זה נתקע..

שיניתי פורטים ובפורט 5001 האייפון כן היה מצליח עם הפליקציה הייעודית אמנם באיכות לא משהו אבל מהדפדפן זה לא היה עובד

כאשר החזרתי לפורט 443 - האייפון והגלקסי 2 לא עבדו (אגב בפורט 5001 הגלקסי לא עבד אלא רק האייפון)

כמובן שכאשר חזרתי לחיבור שלי ב NV עם טאג 4 הכל חזר לעבוד תקין וכך גם בחיבור MPLS של 014.

התקלה הועברה הלילה לתמיכה שלהם ואני מקווה שיעשו עם זה משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, חיבור ללא חייגן כעת עדיף על חיבור עם חייגן?

כי רק בשביל הPNGN עברתי אז לתקופת ניסיון לחיבור ללא חייגן משום שאמרו לי שרק ככה אקבל תעדוף גבוה ואת שיא המהירות. אז כעת זה הפוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור ללא חייגן לא עדיף על חיבור עם חייגן (ואני מניח שהתכוונת שעברת לניסיון לחיבור עם חייגן ולא הפוך כמו שרשמת), אלא ניתן לגלוש בחיבור ללא חייגן לפי מהירות התשתית שלך בהוט ולכן גם אם בבינ"ל אתה ב5 מגה ובהוט ב12 אתה תוכל לקבל 12 מגה (לפי מיטב הבנתי ממה שקראתי פה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור ללא חייגן לא עדיף על חיבור עם חייגן (ואני מניח שהתכוונת שעברת לניסיון לחיבור עם חייגן ולא הפוך כמו שרשמת), אלא ניתן לגלוש בחיבור ללא חייגן לפי מהירות התשתית שלך בהוט ולכן גם אם בבינ"ל אתה ב5 מגה ובהוט ב12 אתה תוכל לקבל 12 מגה (לפי מיטב הבנתי ממה שקראתי פה).

אכן טעיתי, אבל עדיין לא הבנתי למה עדיף עם חייגן? בכל מקרה יש לי תשתית של 12 מגה בהוט וכן 12 מגה בבזב"ל. לי אז אמרו שבחיבור עם חייגן אני מקבל תיעדוף גבוה יותר ורק כך אהיה יכול להתחבר לPNGN, אחרת לא אקבל את המהירות האמיתית של הכבל. אז השאלה שלי אם עכשיו זה נכון גם כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסח את עצמי אחרת

ראוטר+ מודם= חיבור עם חייגן?

רק מודם= חיבור בלי חייגן??

ראוטר + מודם יכול להיות עם חייגן, אם תגדיר חייגן L2TP או PPTP, אחרת יש חיבור DHCP ישירות למודם, ללא חייגן.

רק מודם = חיבור ללא חייגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...