עזרה בהגדרת נתב D-Link 2650U כנתב בלבד עם חיבור למודם נפרד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהגדרת נתב D-Link 2650U כנתב בלבד עם חיבור למודם נפרד

Saliman

Recommended Posts

שלום לכולם, ברשותי נתב D-Link 2650U שקיבלתי בזמנו מבזק. הנתב היה מוגדר על ידם לעבודה כנתב + מודם DSL.

בימים אלו, התחברתי להוט, שהתקינו אצלי את המודם שלהם, ה- Hotbox, אבל בשביל שיתפקד גם כנתב , משום מה דורשים עוד 10 ש"ח לחודש, באופן קבוע. משום כך, החלטתי לקחת את המודם שלהם ולהשתמש בנתב ה- D-Link שלי בתור ראוטר .

פה נתקלתי בבעיה ואני זקוק לעזרתכם: איך אני מגדיר את הנתב שיתפקד רק כנתב ויעבוד מול המודם של , שנותן גישה לאינטרנט דרך יציאות ה- LAN שבו?

כל עזרה תתקבל בברכה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם, ברשותי נתב D-Link 2650U שקיבלתי בזמנו מבזק. הנתב היה מוגדר על ידם לעבודה כנתב + מודם DSL.

בימים אלו, התחברתי להוט, שהתקינו אצלי את המודם שלהם, ה- Hotbox, אבל בשביל שיתפקד גם כנתב , משום מה דורשים עוד 10 ש"ח לחודש, באופן קבוע. משום כך, החלטתי לקחת את המודם שלהם ולהשתמש בנתב ה- D-Link שלי בתור ראוטר .

פה נתקלתי בבעיה ואני זקוק לעזרתכם: איך אני מגדיר את הנתב שיתפקד רק כנתב ויעבוד מול המודם של , שנותן גישה לאינטרנט דרך יציאות ה- LAN שבו?

כל עזרה תתקבל בברכה!

ה-2650U אינו יכול לתפקד כנתב סטנדרטי כיוון שהוא כולל מודם ADSL. לכל היותר הוא יכול לשמש כנקודת גישה אלחוטית. אם אתה זקוק לנתב - תאלץ לרכוש אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי צ'יף ותודה קודם כל,

למה הכוונה בנקודת גישה אלחוטית? ניסיתי להפעיל שם את האפשרות הזו, אבל ברגע שאני מפעיל אותה הרשת פשוט נעלמת, למרות שהנתב מראה שהרשת האלחוטית משדרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...