The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

עם PERK MASTERY אפשר לשים שני תוספות על חפצים כולל שריון.

ויש ENCHANTS כמו FORTIFY LOWER COST FROM DESTRUCTION + MANA REGEN שניים באחד.

ושניים כאלו יתנו לך תוספת כפולה. (כמו שני חפצים עם שני תוספות)

אבל כדי שזה יהיה משתלם צריך להשקיע בתהליך הENCHANT ובטיבו.

לדוגמא:

כרגע יש לי אפשרות בין שני ROBES.

ROBE OF THE ARCHMAGUS שהוריש לי ראש האקדמיה לקסמים במותו הטראגי.

שנותן 15% הורדה בעלות של כל סוגי הקסמים, ו100% MANA REGEN.

וEXPERT (אאל"ט) DESTRUCTION ROBE שיש עליו 125% MANA REGEN ו20-25 אחוז COST REDUCTION לDESTRUCTION בלבד.

הENCHANTING SKILL שלי בקרוב יגיע ל,100 ועד אז אי אפשר באמת להתחרות בMANA REGEN של הגלימות.

טוב אז בשביל הפרק הזה צריך כאמור enchant של 100 שזה עדיין קצת רחוק בשבילי, ואם לא משקיעים את כל הזמן רק בלכשף חפצים זה אמור לקחת המון שעות להגיע לזה. בינתיים גלימות זה הכי יעיל, במיוחד הגלימה של ה archmage שאפשר יחסית להשיג בשלב די מוקדם של המשחק (המשימות של הקולג' של הקוסמים לא קשות או ארוכות במיוחד). זה ביחד עם אחת המסיכות שאפשר להשיג במשימה של הקוסמים שמשפרת לך את ההתחדשות של המג'יקה ב 100% הופכים אותך לקוסם סופר עוצמתי.

השגתי את שני החפצים האלה בשלב די מוקדם של המשחק וגם כשאני עכשיו ברמה 37 עוד לא מצאתי משהו שמתחרה בזה בשביל קוסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה רוצה להתמקד רק בשימוש בקסמים להתקפה אז זה השיקול היחיד.

אבל יש גם שיקויים בלי סוף שאתה מוצא ומכין שאיתם אתה יכול למלא MANA חופשי.

כמות הMAGICKA והSKILL הם מה שקובעים מה וכמה תוכל לעשות.

כשחיצים עפים עליך מה עוזרת לך בדיוק גלימה.

אתה תוכל להוריד את הקשת עם STERNGTHEND FIREBALLS/FIREBOLTS באותה מידה כשאתה לובש שריון, ואם צריך עוד נגלה של MANA אז תבלע איזה שיקוי או שניים בלחיצת כפתור וזה יחזור הרבה יותר מהר מREGEN.

את ההורדה במחירי הDESTRUCTION SPELLS אני יכול גם לקבל מENCHANT גם עכשיו במידה זהה בערך לגלימה.

אפילו מצאתי שריון עם הורדה לDESTRUCTION עליו.

ופה הטענה שלי מוכיחה את עצמה שוב, שילוב של SKILL TREE'S רק מחזקת עם נעשה בה שימוש הולם.

כל אחד בוחר כמה לשלב ולהשקיע.

מה שבטוח לחזק בכל דרך שאפשר את הדמות רק תוסיף לעוצמה שלך בסך הכל ולא תגרע.

אם אתה עושה ROLE PLAYING או סתם מעוניין להתמקד בדרך ספציפית זה לגיטימי לגמרי כל עוד זה עובד לך ואתה מרוצה מזה.

העיקר תרגיש חופשי לנסות ולהשתמש בכל מה שהמשחק נותן ואל תחשוש משילוב כל מה שבא לך תוך כדי PRIORITIZING עם הPERKS שיש לא מעט במשחק.

אתה מקבל אחד כל LEVEL.

מישהו אמר שהLEVEL המקסימלי הוא 70 או שזה 100?...

בכל מקרה תחשוב מה אפשר לעשות בזה ותגלה שלא מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהכי מצחיק זה שלאחד משחקני הקול במשחק יש מבטא אוסטרי ממש כבד (הוא בדרך כלל עושה את הקולות של שומרי העיר, אבל גם עוד כמה דמויות) והוא תמיד נשמע לי כמו חיקוי ממש מצחיק של ארנולד שוורצנגר :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להתמקד רק בשימוש בקסמים להתקפה אז זה השיקול היחיד.

אבל יש גם שיקויים בלי סוף שאתה מוצא ומכין שאיתם אתה יכול למלא MANA חופשי.

כמות הMAGICKA והSKILL הם מה שקובעים מה וכמה תוכל לעשות.

כשחיצים עפים עליך מה עוזרת לך בדיוק גלימה.

אתה תוכל להוריד את הקשת עם STERNGTHEND FIREBALLS/FIREBOLTS באותה מידה כשאתה לובש שריון, ואם צריך עוד נגלה של MANA אז תבלע איזה שיקוי או שניים בלחיצת כפתור וזה יחזור הרבה יותר מהר מREGEN.

את ההורדה במחירי הDESTRUCTION SPELLS אני יכול גם לקבל מENCHANT גם עכשיו במידה זהה בערך לגלימה.

אפילו מצאתי שריון עם הורדה לDESTRUCTION עליו.

ופה הטענה שלי מוכיחה את עצמה שוב, שילוב של SKILL TREE'S רק מחזקת עם נעשה בה שימוש הולם.

כל אחד בוחר כמה לשלב ולהשקיע.

מה שבטוח לחזק בכל דרך שאפשר את הדמות רק תוסיף לעוצמה שלך בסך הכל ולא תגרע.

אם אתה עושה ROLE PLAYING או סתם מעוניין להתמקד בדרך ספציפית זה לגיטימי לגמרי כל עוד זה עובד לך ואתה מרוצה מזה.

העיקר תרגיש חופשי לנסות ולהשתמש בכל מה שהמשחק נותן ואל תחשוש משילוב כל מה שבא לך תוך כדי PRIORITIZING עם הPERKS שיש לא מעט במשחק.

אתה מקבל אחד כל LEVEL.

מישהו אמר שהLEVEL המקסימלי הוא 70 או שזה 100?...

בכל מקרה תחשוב מה אפשר לעשות בזה ותגלה שלא מעט.

העניין הוא שהאויבים היחידים שבאמת עושים לי בעיות הם הקוסמים (ונגד קסמים עד כמה שידוע לי שריון לא עוזר), לוחמים וסתם מפלצות לא עושים יחסית הרבה נזק ככה שאני מסתדר בלי שריון.

אגב, את אותה טענה שלך לגבי שיקויי מג'יקה שיכולים לעזור למי שלובש שריון ולא גלימת קוסמים אני יכול להגיד בדיוק לגבי שיקויי ריפוי שעוזרים למי שלובש גלימה ולא שריון. אם הגלימה לא מספיק מגינה עלי פיזית אני תמיד יכול לשתות שיקוי כזה ולהתרפא (וגם בעזרת מג'יקה אפשר לעשות קסמי ריפוי).

אבל שוב, זה הכל עניין של סגנון משחק וזה בדיוק מה שיפה בסדרת ELDER SCROLLS, שהמשחק לא מכריח אותך לשחק דווקא בצורה מסוימת ולא מגביל אותך בשום איסורים (אי אפשר לעשות קסמים עם שריון, אי אפשר להיות גם קוסם וגם לדעת להלחם עם חרב וכו') אלא איך שבא לך. מי שיפה במיוחד בסקיירים זה שהפעם יש לך יותר בחירות טקטיות ואפשרויות משחק שונות, במיוחד בגלל ה PERKS והאיזון בין נשקים שונים, שריונות שונים וכדומה. זה לא שיש בחירות נכונות ובחירות לא נכונות או דברים מוצלחים יותר ומוצלחים פחות, אלא דרכים שונות לשחק את המשחק ולעשות customize לדמות שלך בדיוק כמו שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, את אותה טענה שלך לגבי שיקויי מג'יקה שיכולים לעזור למי שלובש שריון ולא גלימת קוסמים אני יכול להגיד בדיוק לגבי שיקויי ריפוי שעוזרים למי שלובש גלימה ולא שריון. אם הגלימה לא מספיק מגינה עלי פיזית אני תמיד יכול לשתות שיקוי כזה ולהתרפא (וגם בעזרת מג'יקה אפשר לעשות קסמי ריפוי).

כן אבל זה לא ישפר לך את היכולת לספוג או להשליך נזק.

להיפף, זה רק יוריד מהיכולת לספוג נזק, או להתקרב עם FLAME CLOAK כדי להשליך נזק נוסף.

מה עוזר לך 30% תוספת לREGEN כשיש לך כל כך הרבה MANA וקסמים חזקים שגומרים אותה תוך 3 קסמים, ואז לוקח הרבה יותר זמן משיקוי לחדש את זה, זמן שבו לכל היותר אתה יכול כקוסם טהור לברוח או לשחק קרוסלה.

אז אם אתה רוצה להפציץ ולקחת שיקויים כדי להמשיך להפציץ ברצף, כמה עשרות אחוזים פחות REGEN לא ישנו כמעט הרבה במכלול הגורמים.

הרי MANA REGEN עובדת רק בין קסמים בזמן שאתה לא עושה קסם.

מה שקורה בדרך כלל זה שאתה עובר לקסמים נמוכים יותר ויורה כמה פולסים כל כמה שניות.

לא עדיף להסתער ולגמור אותם עם חרב או שני חרבות שגם דופקים להם הורדה לMANA ומכריעים אותם על הברכיים עם הורדה לSTAMINA וPARALIZE מהחרב השניה או WARD אוטומטי מהמגן בנוסף לתוספת די גדולה לARMOR RATING ?

וגם עושים להם SOUL TRAP אוטומטי ?

ואם כבר אז לא עדיף לעבור לSTAFF טוב שאז אתה יורה קסמים בלי MANA ?

לא רואה איך REGEN לMANA כל כך משמעותי שתעדיף כמה עשרות אחוזים על היתרון הגדול שבשריון (והורדה נוספת בעתיד לDESTRUCTION שתאפשר לך להעיף יותר קסמים לפני צורך בשיקוי או המתנה).

יש כמה STAVES חזקים במשחק שבמקום MANA אתה מטעין בSOUL GEMS.

STAFF OF MAGNUS די מגניב מהבחינה הזאת, במיוחד נגד קוסמים.

שואב את הMANA וכשנגמר להם הMANA שואב במקום.

זה גם יורה קרן רציפה ולא פולסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף מצאתי את הדיון,

בכל מקרה קראתי שבסוף הליין של הCompanions יש אופציה לקבל מאילה קווסט בשם Totems of Hircine, מה שקורה אצלי זה שהיא פשוט שולחת אותי ללופ בלתי נגמר של חיסול חיות בבתים של אנשים.

עזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על Companion

עשיתי כמה QUEST שלהם ואז המנהיג ביקש ממני להגיע למקום מיוחד בלילה

ותנחשו למה הם הפכו אותי

ספויילר

WAREWOLF

כן מגניב ואז הייתה משימה לחסל ציידי WAREWOLF

השאלה איך זה משתלב עם העלילה , האם זה ימנע ממנו משהו אחר שקשור לדרקונים

זה לא מפריע לי ללמוד את ה SHOUTS ?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על Companion

עשיתי כמה QUEST שלהם ואז המנהיג ביקש ממני להגיע למקום מיוחד בלילה

ותנחשו למה הם הפכו אותי

ספויילר

WAREWOLF

כן מגניב ואז הייתה משימה לחסל ציידי WAREWOLF

השאלה איך זה משתלב עם העלילה , האם זה ימנע ממנו משהו אחר שקשור לדרקונים

זה לא מפריע לי ללמוד את ה SHOUTS ?

תודה לעוזרים

זה לא מפריע לכלום.. הדבר היחיד שזה מונע ממך זה להרגיש RESTED אחרי שינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיות איש זאב זה יעיל כי אז חסינים ממגפות מצד אחד ומצד שני יש צורה שאפשר להשתנות אליה בשביל לרוץ במהירות.

ואפשר לשדרג את האיש זאב ככה שהצורה תיהיה חזקה יותר.

בכל מקרה מסתבר שלקומפניונס יש 3 קווסטים מיוחדים מי שרוצה שיקרא בוויקי ואחד מהם זה מה שחיפשתי פשוט צריך לבקש משימה ולסרב כי זה רנדומלי אז עד שמקבלים את המשימה המיוחדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקת אם זה לא נראה ככה גם כשאתה לוקח את הלב מגופה?

עדיין לא יצא לי לנסות אבל קראתי שכן, ויש לזה גם הסבר הגיוני בעולם של המשחק, מסתבר שהם בעצם סוג של זומבים:

http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Forsworn_Briarheart

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...