The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

שאלה:

מישהו עשה את הקווסט MISSING IN ACTION ללא שפיכות דמים?

ספוילר:

אני יודע איך פותרים את זה אבל אני לא רוצה להצטרף לליגיון בשביל להשיג את השריון לגיונרים(כדי להיכנס לקחת אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי להצטרף באמת,ללגיון או למורדים?זה לא ממש חובה ל'התגייס'?.

הליגיון הם ה"bad guys" נכון...

למי שבא לך... יש קו עלילה נפרד לכל אחד מהצדדים.

אגב, למי שאהב את באטלסטאר גלקטיקה - גיליתי אתמול שהמפקד של הלגיונרים הוא בעצם Saul Tigh :o

ואין כאן בעצם טובים ורעים, לכל צד במאבק יש את הטענה שלו. המורדים רוצים עצמאות ושהנורדים ישלטו בעצמם בסקיירים, אבל הלגיונרים בעד שהאימפריה תהיה מאוחדת וחזקה נגד האויבים שלה. מי מהם צודק? אתה תחליט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לגבי אלכימיה

א. איך אתם משיגים RECIPTE ל POTION ו POSION ?

ב. קראתי בחוברת ,שצריך לשלב מרכיבים לפי אותו בסיס וניתן לפענח את זה על ידי אכילה

איך זה מתבצע בפועל במשחק , לא ראיתי אפשרות כזו ?

ג. שאלה נוספת אם שילוב ה INGREDIENT נכשל - האם הרכיבים שניסיתי לשלב הלכו לאיבוד ?

תודה שוב לעוזרים ולמדריכים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לגבי אלכימיה

א. איך אתם משיגים RECIPTE ל POTION ו POSION ?

ב. קראתי בחוברת ,שצריך לשלב מרכיבים לפי אותו בסיס וניתן לפענח את זה על ידי אכילה

איך זה מתבצע בפועל במשחק , לא ראיתי אפשרות כזו ?

ג. שאלה נוספת אם שילוב ה INGREDIENT נכשל - האם הרכיבים שניסיתי לשלב הלכו לאיבוד ?

תודה שוב לעוזרים ולמדריכים...

יש מתכונים שאפשר להשיג בחנויות, אבל זה לא ממש הכרחי. בתפריט החפצים שלך יש רשימה של כל ה INGREDIENTS. פשוט תכנס לשם ותאכל רכיב וככה תגלה את התכונה הראשונה שלו. יש PERKS באלכימיה שמאפשרים לך לגלות את התכונה השניה, השלישית והרביעית.

כשאתה מכין שיקויים אתה לפעמים תגלה בטעות תכונות נוספות, נניח עם ערבבת שני רכיבים שיש להם תכונה משותפת של ריפוי כדי לייצר שיקוי ריפוי, ובמקרה הייתה להם עוד תכונה משותפת שהופכת אותך לבלתי נראה, אתה תגלה את התכונה הזאת של הרכיבים ולשיקוי הריפוי שלך תהיה גם יכולת להפוך אותך לבלתי נראה.

אפשר לעשות סתם ניסויים ולגלות ככה תכונות נסתרות של רכיבים. בעמדה של האלכימיה במקום לבחור בנוסחה תבחר את האפשרות הראשונה שמראה לך את כל הרכיבים שיש לך, תבחר שניים או שלושה ותנסה לייצר שיקוי. אם יש להם תכונה משותפת אתה תגלה אותה ככה. בכל מקרה הרכיבים ילכו לאיבוד בניסוי.

מי האוייבים של האימפריה,מעניין...יש עוד 'מעצמות'?

יש למשל את ה THALMOR שהיו במלחמה עם האימפריה וכעת יש מצב של מתיחות בין שתי המעצמות. דווקא מדברים על זה הרבה במהלך המשחק, במיוחד במשימה הראשית:

http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:The_Great_War

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטורםקלוקס(המורדים) הם מין גרסת המשחק למוג'הידין. הם גזענים שמאמינים רק בנורדים ולהרוג את כל השאר. מצד שני האימפריה היא סטייל האימפריה הרומית שרק רוצה להנחית מהלומות על אויביה ולקבוע את סדר היום שלהם אפילו למי מותר להתפלל.

יש איומים מבחוץ למשל האלדמרי דומיניון (שזה הממלכה של הHigh Elves) אם תנווטו במפה לצפון מערב תפגשו אותם בכמה מוצבים שלהם.

אגב אחרי ששיחקתי בכל הגילדות ובדיוק התחלתי את גילדת הקוסמים אני חייב לאמר שקסמים במשחק זה FAIL טוטאלי. בתור לוחם אני רץ קדימה ומוריד לאנשים את הראש עם קצת אתגר לפעמים ואם יש בעיה אני נסוג לנקודה גבוהה ומפציץ חיצים.

מצד שני הסגנון משחק האהוב עליי זה התגנבות כאשר אני מפציץ מרחוק עם חץ וקשת מצד אחד וכשאני מתקרב עם PERK מגניב שיש לי + הכפפות של האחווה האפלה BackStab/Sneak Attack מגדיל את הנזק פי 30! תעשו את החשבון של זה עם דואל ווילד של שני פגיונות ותקבלו כמות נזק מטורפת. למעשה אני שוחט דרקונים מהר יותר עם הפגיונות שלי מאשר עם קסמים חחח

הדבר היחיד שקסמים יעילים בו זה לזמן מפלצות כדי שיקחו את האש מהאויבים, אבל ללא ספק דמות של גנב/מתנקש עם דגש על SNEAK זה הכי יעיל וחזק במשחק.

Nightingale Trinity :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוסם זה תמיד דמות יותר קשה, אבל גם יותר מעניינת כי יש הרבה יותר אפשרויות לעשות מניפולציות על האויב מאשר סתם להוריד לו את הראש, אני שלב 22 והקוסמת שלי די חזקה(חוץ מהדב שלג המנייק שמזמבר אותי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי להצטרף באמת,ללגיון או למורדים?זה לא ממש חובה ל'התגייס'?.

הליגיון הם ה"bad guys" נכון...

לשתי הצצדים אותה מטרה

זה רק איזה אידיאולוגיה בשקל תשכנע אותך יותר

אבל עזוב שטויות

כולם יכחדו וישארו רק קאז'ית 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מול קוסמים אחרים זה קקה כי הם מספימים את המגן נגד קסמים, אולם מצאתי מין שילוב ביניים אני כל הזמן בSNEAK ואז אני יכול לתת את המכה הראשונה ואז הקסמים שלי פוגעים ועושים נזק. אחד השילובים המגניבים זה בשתי הידיים משולב ביחד (כפתור ימני ושמאלי ביחד ואז יש מין כדור באמצע) ואז מה שקורה שאנשים פשוט טסים לשמיים אם מכוונים להם בין הרגליים על הרצפה.

החלטתי פשוט לוותר על משימות צדדיות בשלב זזה ואני עושה את הגילדות ואת המשימה הראשית. למען השם המשחק הזה ללא סוף כמה משימות!

עריכה:

מקישים ~

נפתח הקונסול של המשחק ואז qqq סוגר את המשחק בשנייה במקום alt+f4.

וגילוי מרעיש... הבנתי מה השיטה של קוסמים לנצח. מסתבר שאחרי שהתקדמתיעם הקוסם שלי יש לי קסם שמזמן Dremora Lord למשך 120 שניות. בעיקרון אני פתוח דלת ומזמן אותו ואז כולם בפנים מתים תוך 3 שניות בלי שקורה לו כלום.

ואז קיבלתי הארה וגיליתי שאני יכול לזמן שניים כאלה בו זמנית...ויש להם גם Taunts מצחיקים לאללה... הם עורפים ראשים וצעקים: I Smell Weakness!

Muhahahhah. הרשע נודף... חבל שלא היה לי את הקסם הזה לפני שהתחלתי את כל הגילדות זה היה פותר לי הרבה בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מול קוסמים אחרים זה קקה כי הם מספימים את המגן נגד קסמים, אולם מצאתי מין שילוב ביניים אני כל הזמן בSNEAK ואז אני יכול לתת את המכה הראשונה ואז הקסמים שלי פוגעים ועושים נזק. אחד השילובים המגניבים זה Thunderbolt בשתי הידיים משולב ביחד (כפתור ימני ושמאלי ביחד ואז יש מין כדור באמצע) ואז מה שקורה שאנשים פשוט טסים לשמיים אם מכוונים להם בין הרגליים על הרצפה.

החלטתי פשוט לוותר על משימות צדדיות בשלב זזה ואני עושה את הגילדות ואת המשימה הראשית. למען השם המשחק הזה ללא סוף כמה משימות!

עריכה:

מקישים ~

נפתח הקונסול של המשחק ואז qqq סוגר את המשחק בשנייה במקום alt+f4.

וגילוי מרעיש... הבנתי מה השיטה של קוסמים לנצח. מסתבר שאחרי שהתקדמתיעם הקוסם שלי יש לי קסם שמזמן Dremora Lord למשך 120 שניות. בעיקרון אני פתוח דלת ומזמן אותו ואז כולם בפנים מתים תוך 3 שניות בלי שקורה לו כלום.

ואז קיבלתי הארה וגיליתי שאני יכול לזמן שניים כאלה בו זמנית...ויש להם גם Taunts מצחיקים לאללה... הם עורפים ראשים וצעקים: I Smell Weakness!

Muhahahhah. הרשע נודף... חבל שלא היה לי את הקסם הזה לפני שהתחלתי את כל הגילדות זה היה פותר לי הרבה בעיות.

יש staff מיוחד שמאפשר לך לזמן Dremora Lord, משיגים אותו בסוף משימה אחת שמקבלים בעיר הראשונה. זה עזר לי בהרבה מצבים קשים, הוא פשוט מחסל כל דבר וגם סופג את כל ההתקפות של האויבים.

אגב כמות המשימות במשחק היא באמת אין סופית. בגלל ה radiant story system שהם הוסיפו המשחק כל הזמן מייצר לך קווסטים רנדומליים בהתאם לדברים שאתה עושה בעולם, ככה שעקרונית מדובר במשחק אין סופי.

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Radiant_Story

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב כמות המשימות במשחק היא באמת אין סופית. בגלל ה radiant story system שהם הוסיפו המשחק כל הזמן מייצר לך קווסטים רנדומליים בהתאם לדברים שאתה עושה בעולם, ככה שעקרונית מדובר במשחק אין סופי.

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Radiant_Story

טוב, אתה מבין שזה סתם גימיק (ומאוד נחמד להגיד שהמשחק אין סופי..). בפועל, כל הקווסטים האלה הם שיעמומון אחד גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...