The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

כנס ל documents\my games\skyrim\saves ותמצא את השמירה האחרונה שלך...

שים לב שיש לך 2 קבצים מאותו השם, אחד עם סיומת ess והשני עם סיומת bak.

תמחק את הקובץ עם סיומת ה ess ותשנה את הסיומת של קובץ ה bak ל ess

*כמובן שכדאי לגבות את הקבצים לפני שאתה מוחק/משנה סיומות

אם כבר משקל, יש דרך להגדיל את הכמות חפצים שאני יכול לסחוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הטעם בכלל לשחק אם אתם מפעילים צ'יטים? :s07:

יש שלושה דרכים שאני מכיר להגדיל את המשקל שאפשר לשאת:

1) יש Perk תחת Pickopcket שנקרא extra pockets ומוסיף 100 למשקל.

2) בכל עליית דרגה, אם תגדיל את הstamina תקבל 5+ לנשיאת חפצים.

3) יש טבעות, שרשראות, שריון וגלימות שמוסיפים יכולות. יש לי למשל טבעת שמוסיפה 30+ לstamina, שמשפיעה ישירות על המשקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הטעם בכלל לשחק אם אתם מפעילים צ'יטים? :s07:

יש שלושה דרכים שאני מכיר להגדיל את המשקל שאפשר לשאת:

1) יש Perk תחת Pickopcket שנקרא extra pockets ומוסיף 100 למשקל.

2) בכל עליית דרגה, אם תגדיל את הstamina תקבל 5+ לנשיאת חפצים.

3) יש טבעות, שרשראות, שריון וגלימות שמוסיפים יכולות. יש לי למשל טבעת שמוסיפה 30+ לstamina, שמשפיעה ישירות על המשקל.

יש עוד דרך עקיפה, במיומנויות של שריון (קל וכבד) יש perks שמאפשר לך לשאת את השריון שאתה לובש בלי שזה יחשב כמשקל. במקרה של שריון כבד זה נותן לך בונוס די רציני למשקל המקסימלי שלך.

וכמובן לא לשכוח שאחד השימושים העיקריים בלקחת מישהו שמצטרף אליך הוא בתור חמור משא ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות/לקנות/למצוא סט של LEATHER ARMOR עם + CARRY WEIGHT לכל חפץ.

אני מצאתי ORC BOOTS עם + 40.

הכי טוב שיהיה סט קליל שלא שוקל הרבה עם תוספת לנשיאת משקל.

ככה רק כשמתחיל להיגמר המקום מחליפים חלקי שריון, ועד אז זה סתם יושב ולא תופס הרבה מקום.

עוד דרך מצוינת להשיג תוספת מקום זה אחד הSTONES שנותנים BUFF קבוע, שנותן +100.

רק צריך ללכת אליו וללחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מלא צ'יטים. ולא תמיד הם הורסים את החוויה.יש צ'יט שנותן לך לירות אש של דרקונים(יחד עם השאגה וכל האפקט).וזה מגנניב לאלה :smile1: .

אתה רק צריך לדעת מה ה-id של כל חפץ,קסם וכו'

Skyrim ID list

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני מפספס משהו... אני כבר לבל 18 וריכזתי את כל הSKILL POINTS בHEAVY ARMOR,ONE HANDED וBLOCK והמשחק ממש לא קל כמו שאתם גורמים לו להישמע... כשאני נגד חבורה אני בכלל מסתבך וחייב לצרוך כמות שיקויים לא קטנה בשביל לשרוד את הקרב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני מפספס משהו... אני כבר לבל 18 וריכזתי את כל הSKILL POINTS בHEAVY ARMOR,ONE HANDED וBLOCK והמשחק ממש לא קל כמו שאתם גורמים לו להישמע... כשאני נגד חבורה אני בכלל מסתבך וחייב לצרוך כמות שיקויים לא קטנה בשביל לשרוד את הקרב

קודם כל סקיירים (ובעצם כל המשחקים בסדרה elder scrolls) קלים אם אתה משתמש בעיקר בקסמים, במיוחד של destructions.

הפעם בסקיירים עם הפרקים השונים אתה יכול לשדרג עוד יותר את הנזק של הקסמים ופשוט לפוצץ כל דבר שבא מולך בכדור אש אחד או שניים.

אם אתה נשען רק על כלי המשחק הרבה יותר מאתגר. בסיבוב השלישי שלי באובליביון שיחקתי בתור לוחם נטו שלא השתמש בשום קסמים, אפילו לא ריפוי וכדומה, וזה בהחלט היה מאתגר למדי להסתמך רק על כלי רגילים.

חוץ מזה שיקויים הם חלק מהמשחק והם בהחלט עוזרים לנצח גם בקרב הכי קשה אם אתה מצויד טוב. תשתמש הרבה באלכימיה כדי לייצר כמה שיותר שיקויים. במיוחד שיקויי ריפוי והחזרת מג'יקה, אבל אפילו סתם שיקויים עוזרים לך כדי לשפר את המיומנות (ואתה גם יכול למכור את השיקויים שאתה לא צריך ולקנות בכסף הזה שיקויים טובים יותר).

כשאתה מסתובב עם איזה מאה שיקויי ריפוי ומג'יקה אין אף אחד שיכול לעמוד מולך.

איך מעבירים חפצים ללינדה?

קוראים לה לידיה... בכל מקרה פשוט תדבר עם מי שעוקב אחריך ותבחר באפשרויות שיש לך בדיאלוג שאתה רוצה להחליף איתו חפצים.

שים לב שהם בדר"כ ישתמשו בדברים שאת נותן להם ולכן אם מדובר בחפץ קסום הם יגמרו מהר מאוד את האנרגיה שלו.

מצד שני, זה דווקא מאוד עוזר בקרבות כשהם משתמשים ב STAFFS כדי לפוצץ את האויבים שלך עם כדורי אש וברקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה צריך לשפר כמה עניינים.

חפצים (יש SHIELD למשל שיש עליו את הקסם WARD, ונשקים שעושים הרבה נזק או שואבים MANA וSTAMINA ומתישים את האויב).

ברכות מהאלים (תוספת קבועה למשהו בתור AGENT OF XYZ מכל אל שמקבלים את ברכתו ע"י עשיית משימות במקדש).

GUARDIAN STONES BUFF (תוספות קבועות שאפשר רק אחת בו זמנית).

אתה יכול לשלב קסמים.

זה שאתה לוחם DEDICATED לא אומר שאתה לא יכול לשלב קצת קסמים בלי להשקיע בהם יותר מדי.

HEALING עוזר מאוד לכל דמות.

יש BUFF לARMOR.

ולפעמים קסם זימון יכול לעזור בהתחלת קרב נגד קבוצה.

אתה יכול גם לשכור/לבקש עזרה מעשרות NPC במשחק שיצטרפו אליך לבקשתך.

אלו קיימים בכל שלל המקצועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...