The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

לכל האנשים ששואלים איך לטעון חרבות או שרבטים עם יכולות קסומות, צריך לקנות את הקסם SOUL TRAP, ניתן לקנות אותו בדרגונסריץ אצל אחד המאגים שם(הוא יושב שם בחדר צדדי). לאחר מכן יש לאסוף SOUL GEMS. כאשר יש לכם SOUL GEMS יש להטיל את הכישוף על יריב ואז להרוג אותו תוך 60 שניות ואז הנשמה שלו תיכנס לSOUL GEM(שימו לב שיש סוגים רבים של SOUL GEMS, יריב חזק במיוחד מצריך SOUL GEM חזקה יותר.) לבסוף הולכים לנשק הרצוי בתפריט הנשקים ולוחצים על T, שם תוכלו להטעין את הנשק באמצעות SOUL GEMS שמלאות בנשמות.

איך מטילים את הכישוף הרצוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פריצת מנעולים קלה מאד, גניבה גם לא מאתגרת. אפילו בלי לעשות SAVE/LOAD כל הזמן.

קשת (בדרך כלל) איטית מדי ואתה חייב לעבור לנשק לטווח קרוב בכל קרב.

לחימה מטווח קצר בדרך כלל מעצבנת. היריב חולף סנטימר מהטווח שלך. תוקפים אותך מאחור וכו. בנוסף הנזק שלך יחסית נמוך. והקרב נמשך יותר זמן.

בתור קוסם הנזק שלך גבוהה מאד. ויש לך ורסטיליות מעולה. כלומר הקרבות קצרים יחסית מעניינים וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להשקיע רק בקסמים.. כאילו לגרום לדמות שלי להיות קוסם מוצלח ביותר ואז להמשיך את המשימות.

באיזה עיר להשקיע במשימות הצדדיות בשביל זה?

האקדמיה לקסמים נמצאת בWINTERHOLD (אפשר לקחת כרכרה לשם).

יש תליון בזיל הזול עם 25% MANA REGEN בחנות בגדים בSOLITUDE (גם לשם אפשר לקחת כרכרה).

כקוסם כדאי להשקיע בMANA REGEN שנמצא בRESTORATION PERK TREE.

אני התמקדתי בDESTRUCTION וRESTORATION ובמקביל מעלה ENCHANTING וALCHEMY.

לא יודע אם יש טעם להשקיע בPERKS בALCHEMY. אולי בשלב הרבה יותר מאוחר.

ENCHANTING בטוח אני לוקח עד הסוף בשביל הPERK שמאפשר לשים שני אפקטים על אותו חפץ.

לENCHANTING ו ALCHEMY פשוט אוספים את כל הINGREDIENTS ו הSOUL GEMS שאפשר להשיג.

ומאחסנים אותם בארונות בחדר שלך באקדמיה (את הריקים תשאיר עליך ותמלא בעזרת SOUL TRAP).

יותר מאוחר כשתצטבר כמות גדולה אפשר להעמיס הכל ולעלות SKILL בקפיצות משמעותיות (וגם הכסף לא רע).

(אותו דבר לגבי SMITHING וכו..)

כדי לפתוח את הידע שלך בINGREDIENTS תאכל מכל סוג (אולי תרצה לחכות עם החומרים היקרים עד שיהיה לך את הPERK שמגלה שני אפקטים).

ואז בוחרים מרשימת האפקטים ומשלבים קומבינציות של החומרים שמתאימים לקומבינציה.

ככה תיתקל באפקטים נוספים, ותגדיל את מספר הקומבינציות לגילוי עוד אפקטים.

פה ושם אפשר למצוא RECIPES לשיקויים שאולי יעזרו לגלות שילובים חדשים (בעיקר בחנויות שיקויים).

לENCHANTING צריך לפרק קודם חפץ עם האפקט כדי ללמוד אותו.

(אפשר לפרק רק חפצים שאת האפקטים שלהם אתה עוד לא מכיר, ושהם לא "מיוחדים")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, יש דרך לבדוק כמה שעות כבר שיחקתי? (אני לא מפעיל דרך סטים)

בשמירות של המשחקים כתוב כמה שעות שיחקת אם אני זוכר נכון.

פריצת מנעולים קלה מאד, גניבה גם לא מאתגרת. אפילו בלי לעשות SAVE/LOAD כל הזמן.

קשת (בדרך כלל) איטית מדי ואתה חייב לעבור לנשק לטווח קרוב בכל קרב.

מצד שני קשתות הפעם עושות המון נזק, כבר הרגתי מלא אויבים בעזרת חץ אחד כשיריתי בהם במצב התגנבות. וזה אפילו בלי לשדרג יותר מדי את המיומניות של קשת ושל התגנבות, נראה לי שאם משקיעים בזה חזק אפשר להרוג כמעט כל יריב בעזרת חץ אחד חוץ מקרבות בוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים יותר פשוט להשתמש בנשק שיש עליו את הקסם.

יש אחד ממש טוב יחסית שמקבלים בסיום משימה בעיר MARKARTH (העיר הכי שמאלית במפה).

אפשר להגיע לשם עם כרכרה (שיש בדרך כלל מחוץ לערים הראשיות כמו WHITERUN לדוגמא).

הנשק הוא DAEDRIC ומקבלים אותו מישות דאדרית בתמורה לנקמה במאמין של ישות דאדרית אחרת שמבצע במקדש שלו טקסי חילול.

הקווסט מתחיל בבניין נטוש החשוד כרדוף רוחות, מיד אחרי הכניסה לעיר.

מדובר על MACE חד ידני העושה נזק 18 + מזיק לMANA ולSTAMINA של האויב 37 כל מכה.

וכמובן עושה SOUL TRAP.

למי שנגמר לו הMANA יותר מדי מהר, יש AMULET של 25% תוספת לMANA REGEN שעולה בסביבות ה250 בחנות בגדים בעיר SOLITUDE.

גם לשם אפשר להגיע בכרכרה.

אני חושב שלא הבנת אותי נכון.. גם נשקים שמראש מגיעים עם יכולות קסם, זה לא תמידי, היכולת הקסומה נגמרת אחרי זמן מה ואז צריך להטעין מחדש את הנשק.

איך מטילים את הכישוף הרצוי?

בהודעה שלי התכוונתי לנשקים שמגיעים מראש עם יכולות קסומות ואז אותה יכולת קסומה מתמלאת כל פעם מחדש.

נ.ב: נראה לי אני היחידי ביקום שבחר לשחק כORC ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אחרי 24 שעות של משחק גיליתי שבאלכימיה אפשר לחשוף תכונות של צמחים בעזרת ניסוי וטעיה. אני לא מתכוון לטעימה של הצמח כדי לגלות את התכונה הראשונה שלו אלא בעמדה של האלכימיה במקום לצרף כמה צמחים לפי הנוסחה שלהם אפשר סתם לנסות כל מיני צירופים מרשימת הצמחים שיש לך וככה לגלות את שאר התכונות הנסתרות של הצמחים.

יש כל כך הרבה תוכן במשחק הזה שנראה לי שגם אחרי 300 שעות אני אמשיך לגלות דברים שלא ידעתי עליהם :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...