The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

בעיר RIFTEN בקשר לגילדה המקומית.

נכנסתי לתעלות הביוב כמו שאמרו לי תושבי העיר במטרה לחסל את גילדת הגנבים, הרגתי את כל החלאות שתקפו אותי חוץ מאיזה מסעדה אחת שהייתה שמה, וכשחזרתי לעיר כל השומרים הפכו לעוינים, למה?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק הזה מחרפן אותי. כמעט כל NPC נותן לך קווסטים, ותוך כדי הקווסטים מבקרים בערים חדשות ושם יש עוד אנשים שנותנים עוד קווסטים, וכתוצאה מכך רשימת הקווסטים שלי מכפילה את עצמה כל כמה שעות....

שיחקתי כבר 20+ שעות ועדיין לא דיברתי עם ה-Graybeards ויש לי טונה קווסטים על הראש. הגעתי למסקנה שלפעמים לינאריות זה דבר טוב, כשעולם פתוח מדי זה מוביל ליותר מידי אפשרויות בלי יכולת להתרכז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל האנשים ששואלים איך לטעון חרבות או שרבטים עם יכולות קסומות, צריך לקנות את הקסם SOUL TRAP, ניתן לקנות אותו בדרגונסריץ אצל אחד המאגים שם(הוא יושב שם בחדר צדדי). לאחר מכן יש לאסוף SOUL GEMS. כאשר יש לכם SOUL GEMS יש להטיל את הכישוף על יריב ואז להרוג אותו תוך 60 שניות ואז הנשמה שלו תיכנס לSOUL GEM(שימו לב שיש סוגים רבים של SOUL GEMS, יריב חזק במיוחד מצריך SOUL GEM חזקה יותר.) לבסוף הולכים לנשק הרצוי בתפריט הנשקים ולוחצים על T, שם תוכלו להטעין את הנשק באמצעות SOUL GEMS שמלאות בנשמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה מחרפן אותי. כמעט כל NPC נותן לך קווסטים, ותוך כדי הקווסטים מבקרים בערים חדשות ושם יש עוד אנשים שנותנים עוד קווסטים, וכתוצאה מכך רשימת הקווסטים שלי מכפילה את עצמה כל כמה שעות....

שיחקתי כבר 20+ שעות ועדיין לא דיברתי עם ה-Graybeards ויש לי טונה קווסטים על הראש. הגעתי למסקנה שלפעמים לינאריות זה דבר טוב, כשעולם פתוח מדי זה מוביל ליותר מידי אפשרויות בלי יכולת להתרכז.

אני הגעתי למסקנה הזו לפני שנים. אין כל רע בסיפור לינארי טוב. חוסר הלינאריות צריך להתמקד באיך שאתה תעבור את הסיפור הזה (כלומר, פיתוח הדמות בלבד).

היה לי מאוד קשה לשחק באובליביון בגלל זה. כשהצלחתי לשחק בו (וסיימתי) אני נמנעתי ככל האפשר מלקחת קווסטים בלי סוף.

זה חזר שוב ב Fallout 3: פשוט לא הצלחתי לשחק במשחק בגלל הדבר הזה. ב Skyrim עדיין לא יצא לי לשחק, לצערי.

אם אני כבר כותב פה הודעה:

האם יש פה מישהו שמריץ את המשחק על כרטיס 8800GS או משהו ברמה שלו +- ?

(9600GT, 3850, 4670)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל האנשים ששואלים איך לטעון חרבות או שרבטים עם יכולות קסומות, צריך לקנות את הקסם SOUL TRAP.

לפעמים יותר פשוט להשתמש בנשק שיש עליו את הקסם.

יש אחד ממש טוב יחסית שמקבלים בסיום משימה בעיר MARKARTH (העיר הכי שמאלית במפה).

אפשר להגיע לשם עם כרכרה (שיש בדרך כלל מחוץ לערים הראשיות כמו WHITERUN לדוגמא).

הנשק הוא DAEDRIC ומקבלים אותו מישות דאדרית בתמורה לנקמה במאמין של ישות דאדרית אחרת שמבצע במקדש שלו טקסי חילול.

הקווסט מתחיל בבניין נטוש החשוד כרדוף רוחות, מיד אחרי הכניסה לעיר.

מדובר על MACE חד ידני העושה נזק 18 + מזיק לMANA ולSTAMINA של האויב 37 כל מכה.

וכמובן עושה SOUL TRAP.

למי שנגמר לו הMANA יותר מדי מהר, יש AMULET של 25% תוספת לMANA REGEN שעולה בסביבות ה250 בחנות בגדים בעיר SOLITUDE.

גם לשם אפשר להגיע בכרכרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בזה? יש לך סיפור ליניארי אם אתה נצמד רק לעלילה הראשית. יש גם סיפורים ליניארים בחלק מהמשימות, נניח בגילדת הקוסמים יש לך שורה של משימות אחת אחרי השניה שכולן קשורות לסיפור אחד.

ביומן שלך (מקש J) אתה יכול לסמן כל משימה אם אתה רוצה שהיא תהיה פעילה או לא. ברגע שהיא לא פעילה לא יופיע לך שום סימן על המצפן/מפה וככה עודף המשימות לא יבלבלו אותך ותוכל תמיד להצמד למשימה אחת.

בסה"כ הכמות העצומה של המשימות בסקיירים ובשאר משחקי אלדר סקרולס היא דבר מדהים. יש לך בעצם כמה וכמה משחקים במשחק אחד (אני משחק כבר 20 שעות כשכמעט הכל היה במשימות של גילדת הקוסמים שנחשבות בכלל למשימות צדדיות...). אם אתה רוצה אתה יכול לשחק רק את העלילה הראשית ולסיים את המשחק, אם אתה רוצה אתה יכול להמשיך לשחק מאות שעות ולא לסיים את כל מה שהמשחק מציע לך.

אני לא מבין מה רע בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך.

זה מה שאני אוהב בעולם פתוח- הכמות העצומה של הקווסטים והאפשרות לעשות מה שאני רוצה.

אני משחק בצורה שאחרי כל כמה משימות קטנות, אני חוזר לקווסט רציני כמו הקווסט הראשי או אחד של גילדת הקוסמים.

אגב, יש דרך לבדוק כמה שעות כבר שיחקתי? (אני לא מפעיל דרך סטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...