The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכולם

יש לי כמה שאלות :

1 - אתם חושבים שיש מגבלה לדרגה שאפשר להגיע אליה? כי אם כן אז נגיד חבל להתעסק עם יכולות כמו אלכימה אם אתה לוחם , לא?

2- שמתי לב שעלה המפה במקומות מסויים מופיע לי "cleared" , קרה לכם שכבר האויבים "חודשו" במבוך שעשיתם פעם שנייה?

3-כאשר מפרקים חפצים קסומים , האם איכות ה soul gem משפיע יותר מהחפץ , כי קרה לי שיש לי שריון עם +20 health ולאחר שאני מעביר

לשריון אחר אני מקבל רק +6

תהנו ובהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 - לפי מה שהבנתי ה level cap הוא ב70, אבל נסה להגיע לזה.

2 - עוד לא, אבל נראה לי שהם חוזרים מתישהו.

3 - ככל שהחפץ ברמה גבוהה יותר אתה צריך סקייל גבוהה יותר כדי לכשף אותו ותמיד טוב שהאבן ברמה כמה שיותר גבוהה (שמור את האבנים של הgrand לצורך כישוף ושתמש בפשוטות להטענה, המלצה ידידותית). בגדול כמו בכל אחד מיכולת הcrafting הרמה של היכולת והפרקים שיש לך עליה משפיעים.

בחזרה לשאלה הראשונה ובהקשר לשלישית. כל היכולות האלו מאוד מאוד מאוד עוזרות, אם אתם לא רוצים להוציא הון על שיקויים שגם ככה קשה למצוא אצל סוחרים ורוצים נשקים חזקים תשקיעו ביכולות האלו. עוד המלצה - אל תרכשו לימודים שלהן עד שהגעתם לרמה שכבר קשה לעלות לבד. לצורך העניין, בוייטראן יש שני מאמנים ברמה מאוד גבוהה לאלכימיה ונפחות והם מן הסתם גם מוכרים את כל הציוד שאתם צריכים כדי לעלות את היכולות האלו לבד. אפשר להתאמן בטירה גם על כישוף, לא לקבל אימונים אבל לפחות לרכוש אבנים.

שאלה שלי,

לא יצא לי להתקל עדיין ברקונים שסתם משוטטים, רק כאלו שברחו מהנקודה שבה הם כביכול אמורים להיות ואחרי שהרגתי אותם קיבלתי הודעה לכת לאסוף שכר. לא אמורים להיות דרקונים אקראיים בנוסח כל מיני יצורים שמסתובבים במפה בלי קשר למבוכים, כמו שהמפתחים הבטיחו?

ולמה לעזאזל ענקים כל כך חזקים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש Perk שמאפשר למכור סחורה גנובה למוכרים. תראה ברשימה Fence:

http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Fence#Fence

שאלה שלי,

לא יצא לי להתקל עדיין ברקונים שסתם משוטטים, רק כאלו שברחו מהנקודה שבה הם כביכול אמורים להיות ואחרי שהרגתי אותם קיבלתי הודעה לכת לאסוף שכר. לא אמורים להיות דרקונים אקראיים בנוסח כל מיני יצורים שמסתובבים במפה בלי קשר למבוכים, כמו שהמפתחים הבטיחו?

1. אין מגבלה של דרגות במשחק. אמנם אחרי דרגה 50- הlevel up לא עובד יותר לפי סקילים שהשתפרת בהם, אלא לפי נוסחה מתמטית שלמעשה מאטה את קצב ההתקדמות.

2. כן, יש התחדשות במערות.

לגבי דרקונים-

באיזה דרגה אתה? ככל שתעלה דרגות יותר תיתקל בדרקונים בשטחים פתוחים.

וענקים לא כאלה חזקים, יש להם פשוט הרבה Health. בדרגה 12 אני כבר מסתדר איתם יפה.

עברתי א"ז ממזמן.. אני בשער השני..

מה לעשות עכשיו?

אם אני לא טועה, זו המשימה שצריך להשיב בה יומן כלשהו?

אמור להיות בן אדם מת שישב על כיסא והחזיק ביומן, הוא מחזיק גם במפתח שאתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

י

לגבי דרקונים-

באיזה דרגה אתה? ככל שתעלה דרגות יותר תיתקל בדרקונים בשטחים פתוחים.

וענקים לא כאלה חזקים, יש להם פשוט הרבה Health. בדרגה 12 אני כבר מסתדר איתם יפה.

רמה 25 =\ אתה רציני? ענקים הורגים אותי בשתי מכות, אני מבזבז עליהם המון זמן שיקויים וקסמים, one-handed 67 עם גרזן של 45, שריון כבד רמה 60 משודרג בעוד 60% סה"כ הגנה של קרוב ל200 ודיסטרקשיין גם באיזור ה60 כשכל כדור אש עושה לא מעט נזק. איך אתה מצליח איתם?! דרקונים זה בדיחה אבל ממוטות וענקים. WTF?!

ל-KingYes

עזוב, תטען שמירה מלפני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 - ככל שהחפץ ברמה גבוהה יותר אתה צריך סקייל גבוהה יותר כדי לכשף אותו ותמיד טוב שהאבן ברמה כמה שיותר גבוהה (שמור את האבנים של הgrand לצורך כישוף ושתמש בפשוטות להטענה, המלצה ידידותית). בגדול כמו בכל אחד מיכולת הcrafting הרמה של היכולת והפרקים שיש לך עליה משפיעים.

בחזרה לשאלה הראשונה ובהקשר לשלישית. כל היכולות האלו מאוד מאוד מאוד עוזרות, אם אתם לא רוצים להוציא הון על שיקויים שגם ככה קשה למצוא אצל סוחרים ורוצים נשקים חזקים תשקיעו ביכולות האלו. עוד המלצה - אל תרכשו לימודים שלהן עד שהגעתם לרמה שכבר קשה לעלות לבד. לצורך העניין, בוייטראן יש שני מאמנים ברמה מאוד גבוהה לאלכימיה ונפחות והם מן הסתם גם מוכרים את כל הציוד שאתם צריכים כדי לעלות את היכולות האלו לבד. אפשר להתאמן בטירה גם על כישוף, לא לקבל אימונים אבל לפחות לרכוש אבנים.

שאלה שלי,

אני בדרגה 14 ויצא לי ל"תפוס" דרקון סתם ככה ביער , ליד ה lady stone

ההתנהגות שלו באמת הייתה רנדומלית , הוא תחילה צלל אלי ואז עבר לשודד שהיה בסביבה ותקף אותו ,ברגע שהוא צלל אלי אני התרחקתי ממנו ובאותו הזמן השודד תקף את הדרקוו , אחרי שהשודד סיים את תפקידו אני עליתי על סלע ויריתי כמו משוגע ;D עד שזה נגמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנצל את המגבלות של הענקים- הם איטיים כל עוד אתה לא הולך בקו ישר ומאפשר להם להתחיל לרוץ.

תעזר בהתקפה ממרחק: חץ וקשת, קסמים, תזמן ייצור שילחם עבורך ויסיט את תשומת הלב שלהם ואז תכה אותם עם חרב...

איפה? לא מוצא את הברנש ההוא.. חרשתי את כל המנהרה הזו..

אם אנחנו מדברים על אותו מקום, זו המערה:

יש חדר שנכנסים ממנו ימינה למדרגות עץ מפותלות, בהתחלה הייתה שם מלכודת שמפילה אותך למים.כשעלית בהם היית צריך להפעיל כפתור כדי להוריד גשר עץ קטן כדי להתקדם. הבחור ישב לפני הגשר על כיסא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש Perk שמאפשר למכור סחורה גנובה למוכרים. תראה ברשימה Fence:

http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Fence#Fence

Holly Shit - צריך 90 ב SPEECH בשביל זה, יקח לי נצח להגיע לזה. אין איזשהו סוחר מפוקפק כמו במשחקים הקודמים שקונה ציוד גנוב? אין דרך אחרת? כי אם לא אין שום סיבה לגנוב משהו מעבר לכסך נטו, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...