The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

Gta IV

אפילו לא קרוב.

לדעתי המשחק הרבה יותר מעניין מאובליביון. קודם כל אין את האווירה הג'נרית שאפיינה את אובליביון. העולם הרבה יותר מעניין. גרפיקה קיבלה שדרוג משמעותי. מי שטוען אחרת כנראה לא זוכר את אובליביון כמו שצריך. פס קול מעולה כרגיל, אך חלק גדול ממנו נלקח ממורווינד. דיבוב הרבה יותר מגוון מאובליביון. הערים יותר מעניינות. דווקא את התפריטים אני לא אוהב. הם מרגישים עמוסים מאוד במיוחד התפריט של הסקילס. בקיצור לדעתי מדובר במשחק הכי בשל ש- הוציאו. מה שצריך זה מוד לטקסטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מדהים חבר'ה.אני משחק כבר 10 שעות(היום ב10:00 בבוקר הגיע העותק שלי) לפני רגע הרגתי את הדרקון הראשון שלי :smile1: ,לא היה קשה אני חייב לציין.הצלחתי להפעיל את הקסם ה'משולב' זה שאתה בונה כדור אש אחד גדול.אנחנו יכולים לשכור שכירי חרב,לא יודע כמה

חוץ מכמה גליצ'ים פה ושם(מערכת המסע המהיר צריכה שיפור),ואיזו קריסה לא ברורה,באמצע קרב עם ענק.סה"כ אני מבסוט...

איפה נשמרות התמונות בסטים?הייתי רוצה לעלות כמה.

עריכה:לא חשוב מצאתי,לינק

http://imageshack.us/g/59/72449656.jpg/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שיש ווליום חלש במשחק:

כנס ל"התקני השמעה" (לחיצה ימנית בעכבר על האייקון של הווליום ליד השעון של חלונות)

תבחר את התקן השמע שלך , לחיצה ימנית עליו ולהיכנס למאפיינים.

ללכת לטאב "שיפורים" ולסמן את "loudness ל אקולייזר", ללחוץ החל ואשר.

בתוכניות אחרות שפועולות בסדר זה לפעמים ישמע חזק מידי, אז לזכור לשנות שגומרים לשחק בסקיירים.

זה באמת עוזר, תודה רבה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל על מקס ואולטרה?לא נראה לי.וגם איזה רזולוציה אתה משחק

דרך אגב אני קורא פה אנשים עם 3 כרטיסים של 580 מריצים אותו על 60-70 אז אתה בטוח לא מריץ אותו על 60 חחח.

יש חדשים שתומכים בSLI אני יבדוק,קיצור פורט מחורבן כל המשחק הזה הם צריכים להוציא פאצ'ים ומהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) תצביע על החפץ עם העכבר ותסובב את הגלגלת.

ב) אם המגן והגרזן לא נמצאים במועדפים אז כן. אני הייתי צריך לבחור רק את הגרזן (ליד אחת), והמגן מתווסף אוטומטית.

אני לא מצליח לסובב חפצים, לא בדיוק הבנתי את זה. כאשר אני לוחץ C בתפריט זה עושה ZOOM על החפץ וזהו בעצם, לא משנה כמה אני לוחץ ומסובב את הגלגלת זה לא עושה כלום.

עריכה: משהו נוסף, איך אני יכול לבדוק FPS? בעבר היה את פקודת TDT בסקיירים זה לא עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל על מקס ואולטרה?לא נראה לי.וגם איזה רזולוציה אתה משחק

דרך אגב אני קורא פה אנשים עם 3 כרטיסים של 580 מריצים אותו על 60-70 אז אתה בטוח לא מריץ אותו על 60 חחח.

יש חדשים שתומכים בSLI אני יבדוק,קיצור פורט מחורבן כל המשחק הזה הם צריכים להוציא פאצ'ים ומהר

כן חוץ מAA אבל כן רזולוציה לא גבוהה 1280X1024

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...