Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר

simonsix

Recommended Posts

באטלפילד מצויין לכל הדעות, רק צריך להתרגל לשוני שבמשחקיות, אני מדבר אך ורק על באטלפילד 3 כמובן, כל השאר דעתי עליהם לא השתנתה , זבל מבחינתי, חייל שמן ועצלן שלא רואה ימינה ושמאלה, בכל אופן, התנהגנו כמו קוד פאנבויז לאורך כל הדרך, זה מה שנקרא לקחת אותנו כמובן מאליו. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 359
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי שני סופ"שים ששיחקתי (לצערי אין לי זמן אחר) אני יכול להגיד שהרושם שלי מהמשחק הוא לא כזה נורא כמו של אנשים אחרים.

מבחינת משחקיות, לדעתי זה MW2 מפותח יותר בגלל כל התוספות שנוספו. לדעתי, התוספות הללו מוסיפות המון. למשל, הנשקים מאוד התפתחו מבחינת השוני ביניהם. היה לי כיף לשחק ב -MW2 וגם כיף לי ב -MW3. זה מבחינת הדברים הטובים.

מבחינת הרעים.....

חזרנו לאקימבו..... :facepalm: . איזו מכה זה, אני כבר מת לקבל אקימבו גם כן רק כדי להחזיר לכל אותם המרססים.

הסאונד והקריין לא באותה רמה.

המפות צפופות..... המפות של MW2 היו יותר מוצלחות לטעמי אבל אני מתרגל גם לאלו של MW3.

המשחק ללא ספק לא שווה 250 ש"ח או 60 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון. מה איכפת לי מאחרים שיהנו היכן שחפץ ליבם . מה קשה להבין שאיני מתחבר למשחקיות של COD (שבנוי על אותו מנגנון ) גם אם המשחק הוא בכללי מאוד מצליח ( MW הראשון ) . אז לא משנה איך יסובבו את זה .. אין לי מה לחפש שם .

שוב אם MW3 היה הצלחה לא ידוע אם בכלל היית נותן סיכוי לBF3 . אני לא אשכח איך השוו אותו כאן לBC2 . אני לא דיברתי מהאוויר... על פי הבטא ידעתי למה יש לצפות (כמובן כשחקן BF ... לא ידעתי שאחרים מאוד ימשכו ... ) .

בקיצר נחמד שנהנים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , אני לא בטוח ששיחקתי עדיין בכל המפות אבל אני חייב לציין שהאהובה עד כה היא DownTurn.

ההרגשה היא שאתה ממש ב- Downtown של ניו-יורק.

מה איתכם? מה המפה האהובה עליכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהמשחק היה יכול להיות פחות נורא בעיני אלמלא הלאגים הארורים שלו..הוא פשוט בלתי שחיק,באמת שאין לי מושג אם המשחק טוב או לא,כי אני לא זוכר מתי הצלחתי לשחק בו בלי לאגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתרשמות שלי מהמשחק אחרי שעה קלה:

לדעתי מדובר בנפילה רצינית וכואבת, נפילה כי לא מדובר בעליה מאז נובמבר של 2009 בMW2

שליטה בשחקן - זהה לחלוטין לזאת ב-MW2 לטוב ולרע. אין הרבה מקום לשיפור מלבד העובדה שהתזוזה נהייתה מעט איטית יותר

גרפיקה - בושה וחרפה, לא רק שלא נעשה שיפור אלא שהיא נעשתה גרועה ופחות יפה מזאת ב-MW2.

ניתן לשים לב להרבה אלמנטים קונסולתיים שהופכים טקסטורות לזבל ממרחק מטר, מכוניות נראות זוועה, והכל נראה כאילו לא משחקים ברזולוציה הטבעית

נשקים - אותו תקליט שבור, יש כמה נשקים שכיף לשחק בהם וכמה נשקים שיתסכלו אותך כשאחרים ישתמשו בהם כי הם OP

מציאת משחקים - פה נעשה שיפור רציני לטובה, מערכת הרבה יותר יציבה ופחות באגית אבל עדיין רחוקה מאופטימאלית

מפות - מלא טחב, מלא זבל, מלא הריסות. אין לי בעיה עם מפות בשטחי קרב של הריסות אבל פה לקחו את זה בצורה קיצונית,

אין מפה אחת נורמאלית מבלי שהכל יהיה סלט אחד גדול של זבל והריסות. לא צריך ללכת רחוק בשביל למצוא דוגמאות למפות COD טובות

כמו Highrise וכמו Terminal.

שורה תחתונה - אם Black Ops איכזב אנשים אז MW3 לקח את האכזבה הזאת ושם לה חזקה דו-ספרתית. אני שמח שלא קניתי את המשחק

אלא רק ניסיתי אותו. אם MW2 מקבל ציון 9 אצלי אז MW3 מקבל ציון 6.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...