Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 359
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו יכול לעזור איזה הוא הכי טוב בכל קטגוריה?(תתי מקלע,רובי סער,אקדח...)

אין אחד טוב , זה מאוד תלוי איך אתה משחק , מה המוד ומה המפה.

Type 95 למשל מתאים למפות גדולות ב-DOM או DEM אבל ממש לא מתאים ל- KC במפות קטנות.

מפות קטנות יותר הייתי הולך על G3C6 או ACR או בכלל SMG כמו ה- UMP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אין נשק אחד טוב , זה מאוד תלוי איך אתה משחק , מה המוד ומה המפה.

Type 95 למשל מתאים למפות גדולות ב-DOM או DEM אבל ממש לא מתאים ל- KC במפות קטנות.

מפות קטנות יותר הייתי הולך על G3C6 או ACR או בכלל SMG כמו ה- UMP.

אחרי שישבתי לראות קצת סרטוני הסברה של Ahoy (חפשו ביוטיוב) , אני מתחיל כנראה עם ה- M9 יחד עם Rapid Fire ו- Extended Mags בשילוב עם ה- Steady Aim.

אמור להיות קטלני. מישהו ניסע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו,

זה רק לי קורה או שזה לכולם שבזמן האחרון יש לי יותר מידי server time out באמצע משחק

או שאחרי משחק אחד או שניים אז הוא יוצא לי מהלובי ומחפש שוב פעם לובי חדש?

יש דרך לפתור את השטות המעצבנת הזאת?

לגבי האינטרנט שלי:

10MB בבזק בינלאומי Power NGN ללא גיימר

תשתית של .

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו,

זה רק לי קורה או שזה לכולם שבזמן האחרון יש לי יותר מידי server time out באמצע משחק

או שאחרי משחק אחד או שניים אז הוא יוצא לי מהלובי ומחפש שוב פעם לובי חדש?

יש דרך לפתור את השטות המעצבנת הזאת?

לגבי האינטרנט שלי:

10MB בבזק בינלאומי Power NGN ללא גיימר

תשתית של .

תודה לעוזרים.

אני משחק יחסית הרבה וזה לא קרה לי. סורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יצא לי לשחק בגרסת ה-ALTER של המולטי (כבר למדתי את הלקח מ-MW2 ;D )

המשחק עצמו לא רע בכלל, יצא לי להנות אפילו בחלק מהמשחקים אבל ההרגשה הכללית היא מאוד ריקנית, המצב של הקבוצה שלך לא מעניין בשום צורה, אפילו אם אתה משחק בחבילה של ההגנה אתה הורג רק בשביל להשיג את הסטריקים ולא אכפת לך כ"כ אם הקבוצה ניצחה או הפסידה.

אני לא יודע מי תכנן את המפות שם אבל זאת הייתה טעות להעסיק אותו, הוא צריך להתעסק עם בדים או בעיצוב שטיחים במקום... המפות הורסות את כל השטף של המשחק, לא משנה כמה אתה טוב אתה עדיין תקבל כדור בגב בגלל סיבה לא מובנת, המפות גם דיי מדכאות ויזואלית כמו שכבר כתבו פה, היו צריכים להשאיר את הצוות שתיכנן את המפות ב-MW2.

סה"כ לא משחק רע כמו שכתבו פה, הוא עדיין דיי מהנה ומבדר (לא בידור של 250 שקל, אבל עדיין).

ציון: 6.5/10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הרבה פעמים הוא יותר טוב וכייפי מהמקורי, אני אישית נהניתי יותר מאלטר בMW2, יש סיכוי שגם פה אני איהנה יותר, קניתי את המשחק, בזבזתי כסף לחינם, זה לא שישר הלכתי על הפרוץ, תנסה את זה, יש סיכוי שגם אתה תאהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...