Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 359
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רוצה רגע להפנות את תשומת לב לסינגל.

אני רואה פה אנשים שאומרים שהסינגל היה על הפנים.

כרגע אני מתחיל את ACT III ואין לי מושג על מה אתם מדברים.

אני מאוד נהנה מהסינגל , אקשן מטורף , נכון שהמשימות לא מגוונות אבל זה לא אומר שזה לא כיף.

דבר היחיד שהייתי אומר שיש לי הרגשה שסינגל ממש קל , זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לרוב מה שנאמר פה אני חייב לציין שאחרי כמה שעות של משחק והסתגלות למפות המשחק משובח מאוד.

אני נהנה לשחק מרגע לרגע :)

צפיפות המפות דווקא מאתגרת מאוד,ללמוד להריח את האוייב שיכול לבוא מלפחות 4 פינות שונות זה אדיר!

הסיפוק הוא נפלא,אין שניה אחת שאני לא דרוך ומוכן למישהו שיקפוץ עלי מפינה כלשהי :xyxthumbs:

ועוד לא דיברתי על הנשקים :D

כל מרגיש שונה האחד מהשני וזה נפלא,עוד לא הגעתי לAK47 ואני ממש חרמן עליו :lol: .

המשחק טוב מאוד לדעתי קיבלתי משחק כמו שרציתי שיהיה :).

אז חברה תנו צ'אנס תתרגלו לחידושים ותחזרו לשחק :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי עכשיו את ACT I בסינגל:

הסצינות של הקרב יפות למרות חוסר ההתקדמות הגרפי מאז COD4, כאן אני חייב לפרגן.

אמנם אין חיים לדמויות שמשחקות איתי, לא מרגיש חיבור למישהו כמו אל השילוב האגדי בין Gaz & Price בMW1, או אפילו אל המסותורין של לשחק עם Ghost בMW2. גם הקטעים המתוסרטים עד כמה שהם דרמטיים עשויים בצורה אפורה: בהתחלה אתם אומרים "וואו". אבל מהר מאוד זה הופך ל "וואו, עוד אירוע נדיר בתוך 2 דקות?!".

בסה"כ משחק מלא אדרנלין בינתיים, אבל מרגיש כאילו מישהו מהוליווד הצטרף לצוות ולא במובן החיובי:

מאלה שעושים סרט מלא אפקטים ומשקיעים הרבה הרבה מחשבה בקופת ההכנסות במקום בעלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בשעה טובה סיימתי את הסינגל אתמול (כן כן רק אתמול , נראה אותכם עם שני ילדים ואחד לא ישן בלילה :) )

רצ"ב ה- REVIEW הרשמי שלי.

הסינגל מכיל אקשן שהיה גורם לסרטים של מייקל בי לראות כמו קומדיות רומנטיות.

המנוע הגרפי וה- DESIGN הראשי , לא השתנו מילימטר. אותה כוונת , אותן הודעות חסרות משמעות שאתה מת , אותו פונט להודעות כמו Objective Completed.

אני מבין שלכתוב מנוע חדש / לשפר קיים זה סיפור רציני , אבל מספיק שהם היו משנים קצת דברים מסביב , זה היה תורם.

ה- GAMEPLAY עצמו היה ונשאר מעולה , למרות שהמשימות לא מגוונות כמו ב- BF , הם מצליחות להחזיק אותך במתח וזה פשוט כיף לשחק בהן.

השלבים עצמם מעוצבים טוב מאוד ויש ירידה טובה מאוד לפרטים בשלבים של פריז ולונדון.

שמתי לב שיש גם שיפור קל בסאונד של הנשקים , עושה רושם שכל יש לו יחודי , רק חבל שלא הטמיעו את זה גם ביריבים שלך וששם הנשק נשמע כמו זה מ- COD 2 , לא עבר שיפור מאז.

הסינגל הוא מאוד קל , גם ברמות הקושי הגבוהות ביותר.

דבר אחרון מבאס , הסוף. המשימה האחרונה מאוד מאכזבת וצפויה. לאחר הסוף של MW2 , כיוונתי לטוויסטים בסגנון.

שורה תחתונה , הסינגל מעולה, מי שחיפש חידושים , לא יקבל אותם. מי שלא שבע מהאקשן ותמיד שמח לעוד יקבל מנה גדולה ממנו.

יאאלה , הגיע הזמן למשחק האמיתי , המולטי.

נתראה בקרב (לא רציתי להגיד , זה נראה לי לא הולם :cool2: )

סופ"ש נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה רגע להפנות את תשומת לב לסינגל.

אני רואה פה אנשים שאומרים שהסינגל היה על הפנים.

כרגע אני מתחיל את ACT III ואין לי מושג על מה אתם מדברים.

אני מאוד נהנה מהסינגל , אקשן מטורף , נכון שהמשימות לא מגוונות אבל זה לא אומר שזה לא כיף.

דבר היחיד שהייתי אומר שיש לי הרגשה שסינגל ממש קל , זה הכל.

אחרי שסיימתי את הסינגל של BF3

MW3 נראה פשוט עלוב לידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שקנה MW3 ומאוכזב וכאחד ששיחק בכל הסדרה של קוד האם יש טעם לקנות BF3 ?

המפות הגדולות שם ממש מושכות אותי למולטיפלייר.. אבל משהו בגיימפלי לא נראה לי..

מה אתם אומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שסיימתי את הסינגל של BF3

MW3 נראה פשוט עלוב לידו.

הסינגל של BF3 הוא אחד המשעממים ששיחקתי בחיים.

המשימות נחמדות אבל הסיפור לא מחובר לכלום וגם לא מעניין.

לעומת זאת, ב- MW3 , יש המשך ישיר לסיפור , אני לא יכול להגיד שאהבתי יותר מידי את הסוף, אבל האקשן האינסופי , המעבר של מקומות על כדור הארץ ובגלל ה- GAMEPLAY זה משהו שכנראה הח'ברה ב- BF יצטרכו לעבוד עוד הרבה שנים בשביל להגיע אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר. היום שיחקתי ברצף את הקפיין מהאמצע בערך-נדמה כי בחלק השני הוא מדרדר יחסית. המשימה האחרונה דווקא היתה איזה עליה מבחינתי..אבל לא יודע-לא ראיתי שיאים כמו המשימה עם הצוללת או המטוס בחלק ב'.רק כמה קטעי התגנבות וקרבות יריות גנריים יחסית. אולי זה בגלל ששיחקתי כשאני חולה שפעת.. :P

להשוות לסינגל של בטלפילד זה לא חוכמה..נראה את MW3 מביס בקרב את MW1 או MW2...בכל זאת זה היה קמפיין חביב ולפחות הוא סיים את העלילה ככה שאין צורך לקנות עוד קודים במחירים מופקעים.

המולטי נראה אפור ובגרפיקה גרועה שנראית הרבה פחות טובה מMW2..או מהסינגל של 3...אפילו הקולסיינז נראים כמו ריפאופים אפרוריים של MW2.

ניתן לו צ'אנס כמובן,אבל התגובות פה לא מבשרות לו עתיד מזהיר >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...