Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 359
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה חדש? אני רואה שכולם עדיין מתלוננים על כל מיני שטויות והמשחק לא לטעמם... :-X

אני דווקא נהנה מכל רגע,לא יודע אם זה עניין של טעם או שזאת העובדה שאני משחק בXBOX אבל הכל אחלה במשחק, הדבר היחיד שאני אוכל אולי לבכות עליו בעתיד זה שהמפות האפרוריות לרוב יכולות להמאס די מהר, אבל בשביל זה כבר יש תכנית סחיטה של MAP PACK כל חודש... ;D

תנסו דרך אגב Striker Grip+Steady Aim+Assassin+Sleight o' Hand+Support Strike Pack (UAV, Ballistic Vests, Recon Drone) נותן המון המון ניקוד במיוחד הRECON DRONE, גם אם אתם גרועים עם שאטגאן והניקוד שלכם הוא 20-18 סביר להניח שתהיו מקום ראשון ברשימה בגלל כל הניקוד שצברתם בעזרה לקבוצה... THAT'S SOME FAST EXP וקלאס ממש משעשע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה עניין של טעם, הטעם שלי הוא קוד, זה לא קוד,

שיחקתי באטלפילד על גראפיקה הכי גבוהה, לא יאומן כמה השקיעו שם, עדיין אני לא מת על המשחקיות, אבל וואלה שיחקו אותה, הפקה רצינית נתנו שם, זו השקעה, אנחנו אפילו משחק ממוחזר לא הצלחנו לקבל,

לא מסוגלים לעשות יותר טוב מהקודם? אין בעיה, תתנו לפחות אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב עוד לא שיחקתי במולטי , אני עדיין בסינגל (והוא מעולה לדעתי).תגידו , אין מצב שיצא איזה PATCH שיסדר את כל הבעיות במולטי שאתם מדברים עליהם?

אולי יש אור בקצה המנהרה , הרי סה"כ המשחק רק שבוע בחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב עוד לא שיחקתי במולטי , אני עדיין בסינגל (והוא מעולה לדעתי).תגידו , אין מצב שיצא איזה PATCH שיסדר את כל הבעיות במולטי שאתם מדברים עליהם?

מה המשתמש שלך? אולי נשחק ביחד ,אני מאוד מרוצה מהמולטי למרות שהוא קשה קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב המפות יש בניה צפוצה עם הרבה סמטאות מה שמצריך לש"ב של מספר שחקנים שיעברו סימטה סימטה ויגבו אחד את השני,

מה שבפועל לא קורה כי המשחק מהיר מדי ובעצם איך נהנה אם נשחק כל כך לאט :s05:

בגלל סיבה זו לא פעם אני מוצא את עצמי מת בגלל אין סוף אפשרויות להגיע לאותה נקודה וגם ה SPAWN דפוק :pissed:

ה PATCH היחיד שיפתור את הבעיה שתיארתי זה החלפת רוב המפות, מנסיוננו זה יצא כ DLC :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמדובר במשחק טוב יותר מMW2 וBO, אמנם אולי לא יותר טוב מCOD4 רק כי אני אוהב את המשחק ועשיתי איתו 3 ילדים אבל זה סיפור אחר...

אתם מסתכלים על המשחק בעין סגורה, הם ניסו לתת פה קצת INNOVATION בדברים הקטנים כגון KILLSTREAKS, PROFICIENCIES ועוד ויחד עם זאת לתת דגש חזק על GUN ON GUN ACTION ולדעתי נורא הצליחו.

עומרי אם הם ככה ולא רוצים לשחק בוא לXBOX :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gmanil ,יש סיכוי גבוה שכן תיהנה מהמשחק. אני ועוד רבים כמוני לא ממש הצלחנו.

אני מקווה שבאמת יוציאו איזה עדכון שלפחות ישפר את כל הסיפור שם. ומי שאמר שזה בגלל שהמשחק קשה אז הוא טועה.

כמעט כל סיבוב אני מגיע בקלות לac130. אז זו לא הבעיה כמובן. משהו פשוט לא מושך אותי שם. אולי המפות האפורות/מדכאות. אולי הגיימפליי המקולקל. אין לי מושג מה גורם לי להרגיש ככה. נקווה באמת שמשהו יסתדר. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gmanil ,יש סיכוי גבוה שכן תיהנה מהמשחק. אני ועוד רבים כמוני לא ממש הצלחנו.

אני מקווה שבאמת יוציאו איזה עדכון שלפחות ישפר את כל הסיפור שם. ומי שאמר שזה בגלל שהמשחק קשה אז הוא טועה.

כמעט כל סיבוב אני מגיע בקלות לac130. אז זו לא הבעיה כמובן. משהו פשוט לא מושך אותי שם. אולי המפות האפורות/מדכאות. אולי הגיימפליי המקולקל. אין לי מושג מה גורם לי להרגיש ככה. נקווה באמת שמשהו יסתדר. :'(

תשמע יצא לנו לשחק כמה פעמים ב- MW2 , הרגשתי שאנחנו (יחד עם סיימון) משדרים על אותו הגל.

אם אתם מאוכזבים , יש מצב שאני גם אהיה , למרות שכנראה אני לא Hardcore כמוכם.

בכל מקרה , רוב הבעיות שהעלאתם , נשמע כאילו אפשר לפתור אותם , חוץ מנושא המפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן , איפה אתה חיי אחי? יותר טוב מmw2 ? אני עדיין לא סגור על אם הוא יותר טוב מבלאקאופס.

אל תגזים

אתה שוכח שלא מדובר בPC, יש לי גם את MW2 וגם את MW3 ל360 ושניהם מעולים אבל זה המשחק הטוב יותר...

קיצר תפסיקו לבכות ותנו לו כמה חודשים לפני שאתם שמים פס. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח שלא מדובר בPC, יש לי גם את MW2 וגם את MW3 ל360 ושניהם מעולים אבל זה המשחק הטוב יותר...

קיצר תפסיקו לבכות ותנו לו כמה חודשים לפני שאתם שמים פס. ;)

כמה חודשים זה לא מקובל , אם באמת יש הרבה בעיות , IW צריכים לצאת עם פאצ' בשבוע הקרוב מקסימום.

כרגע התדמית שלהם נפגעת מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בוכים אחי?

הרי כולם יודעים כמה אנחנו מגנים על הסידרה הזו כי אנחנו באמת אוהבים אותה.

אם המשחק היה טוב כנראה שלא היה לי את הזמן להגיב פה כי היינו משחקים כל הזמן. הדבר היחידי שהייתי עושה הוא להעלות סרטוני גיימפליי או משהו כזה.

אני, סיימון ועוד המון שחקני קוד וותיקים מאוד מאוד מאוכזבים. אני באמת מקווה שמשהו יסתדר קצת עם איזה פאצ׳.

אני בינתיים אנסה למצוא את עצמי בבאטלפילד. אולי משם תבוא הנחמה. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שבזמנו חרשתי על MW2 ושיצא BFBC2 עברתי אליו והיה לי בBC קרוב ל300 שעות משחק.

כרגע חשבתי שדווקה יקרה ההפך ואני ישחק בMW3 במקום BF3

ניסיתי, באמת שניסיתי לשחק בMW3 ולהנות ממנו, אבל זה בלתי אפשרי!

בקיצור R.I.P COD המשחק הזה הרס את הסדרה.

תעשו לעצמכם טובה מי שעוד לא קנה, תקנו במקום זה את BF3 שבאמת הביא משהו חדש ובאמת כיף לשחק והגרפיקה לא משנת 2007.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...