Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר

simonsix

Recommended Posts

אני שמח שלפחות חסכנו לך את הכסף כי אנחנו כבר נפלנו עם המשחק.

לא נגעתי בו כבר שבועיים ואין לי אפילו רעב מינימלי לחזור אליו

בושה להם שאפילו הקוד עלית עדיין לא הושק לפיסי ובספק אם בכלל ישיקו

הזלזול הברוטאלי באינטילגנציה הבסיסית של מעריצי הסדרה שברה שיאים חדשים

ולכל אלה שמנסים לאהוב את המשחק בכוח - תהנו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 359
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההתרשמות שלי מהמשחק אחרי שעה קלה:

לדעתי מדובר בנפילה רצינית וכואבת, נפילה כי לא מדובר בעליה מאז נובמבר של 2009 בMW2

שליטה בשחקן - זהה לחלוטין לזאת ב-MW2 לטוב ולרע. אין הרבה מקום לשיפור מלבד העובדה שהתזוזה נהייתה מעט איטית יותר

גרפיקה - בושה וחרפה, לא רק שלא נעשה שיפור אלא שהיא נעשתה גרועה ופחות יפה מזאת ב-MW2.

ניתן לשים לב להרבה אלמנטים קונסולתיים שהופכים טקסטורות לזבל ממרחק מטר, מכוניות נראות זוועה, והכל נראה כאילו לא משחקים ברזולוציה הטבעית

נשקים - אותו תקליט שבור, יש כמה נשקים שכיף לשחק בהם וכמה נשקים שיתסכלו אותך כשאחרים ישתמשו בהם כי הם OP

מציאת משחקים - פה נעשה שיפור רציני לטובה, מערכת הרבה יותר יציבה ופחות באגית אבל עדיין רחוקה מאופטימאלית

מפות - מלא טחב, מלא זבל, מלא הריסות. אין לי בעיה עם מפות בשטחי קרב של הריסות אבל פה לקחו את זה בצורה קיצונית,

אין מפה אחת נורמאלית מבלי שהכל יהיה סלט אחד גדול של זבל והריסות. לא צריך ללכת רחוק בשביל למצוא דוגמאות למפות COD טובות

כמו Highrise וכמו Terminal.

שורה תחתונה - אם Black Ops איכזב אנשים אז MW3 לקח את האכזבה הזאת ושם לה חזקה דו-ספרתית. אני שמח שלא קניתי את המשחק

אלא רק ניסיתי אותו. אם MW2 מקבל ציון 9 אצלי אז MW3 מקבל ציון 6.5

איך שוב חזרנו לזה?

כל מה שאתה אומר ברור ונכון.

השאלה הייתה מופנת למי שעדיין בכל זאת משחק.

לא חייבים כל שאלה / אמרה בנוגע למשחק , להפוך אותה למתקפה על המשחק.

לא שאני מסנגר את המשחק , הוא אכן נפילה אבל למרות הכל , יש לי כמה Session-ים מהנים שם שאני קורע לנובים ת'צורה (עכשיו שסיימון ודגדגן לא בתמונה , אני נחשב לשחקן סביר :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שבוע-שבועיים ראשונים במשחק הוא באמת נמאס וכל השינויים שחלו בניגוד לנוסחא הקלאסית של קוד שראינו עד בלאק אופס (כולל) התחילו לבלוט ודי להרוס את החוויה, ככה שהגענו למצב של דיעה רווחת על המשחק, חבל שIW אכזבו ככה.

משחק טוב כשל עצמו אבל כנראה שכבר לא לטעמינו הוותיקים יותר שרגילים לקוד קלאסי... חזרתי לבלאק אופס מבחינת קוד, ואני ממש ממש נהנה בBF3 באקסבוקס ::)

בלאק אופס אחרי איזה חצי שנה שלא נגעתי בו באקסבוקס פתאום מהווה חוויה מעולה, נראה כאילו הלאגים נעלמו (או שחבילת הגיימר של לא סתם מראה פינגים הרבה יותר טובים מזו של נטויז'ן) והמשחק מרגיש באמת כמו קוד בניגוד לMW3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתרשמות שלי מהמשחק אחרי שעה קלה:

לדעתי מדובר בנפילה רצינית וכואבת, נפילה כי לא מדובר בעליה מאז נובמבר של 2009 בMW2

שליטה בשחקן - זהה לחלוטין לזאת ב-MW2 לטוב ולרע. אין הרבה מקום לשיפור מלבד העובדה שהתזוזה נהייתה מעט איטית יותר

גרפיקה - בושה וחרפה, לא רק שלא נעשה שיפור אלא שהיא נעשתה גרועה ופחות יפה מזאת ב-MW2.

ניתן לשים לב להרבה אלמנטים קונסולתיים שהופכים טקסטורות לזבל ממרחק מטר, מכוניות נראות זוועה, והכל נראה כאילו לא משחקים ברזולוציה הטבעית

נשקים - אותו תקליט שבור, יש כמה נשקים שכיף לשחק בהם וכמה נשקים שיתסכלו אותך כשאחרים ישתמשו בהם כי הם OP

מציאת משחקים - פה נעשה שיפור רציני לטובה, מערכת הרבה יותר יציבה ופחות באגית אבל עדיין רחוקה מאופטימאלית

מפות - מלא טחב, מלא זבל, מלא הריסות. אין לי בעיה עם מפות בשטחי קרב של הריסות אבל פה לקחו את זה בצורה קיצונית,

אין מפה אחת נורמאלית מבלי שהכל יהיה סלט אחד גדול של זבל והריסות. לא צריך ללכת רחוק בשביל למצוא דוגמאות למפות COD טובות

כמו Highrise וכמו Terminal.

שורה תחתונה - אם Black Ops איכזב אנשים אז MW3 לקח את האכזבה הזאת ושם לה חזקה דו-ספרתית. אני שמח שלא קניתי את המשחק

אלא רק ניסיתי אותו. אם MW2 מקבל ציון 9 אצלי אז MW3 מקבל ציון 6.5

זה נשמע כאילו באפשרויות של המשחק תחת Texture לא בחרת באופציה Native שבינה לבין אופציות אחרות יש הבדל של שמים וארץ.

אני מרוצה מהמשחק, בהחלט שווה מאה שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מישהו כאן נתקל בשחקן הזה?

http://www.youtube.com/user/ImKopka#p/u/1/RQ0Pjskot2o

אני ראיתי שחקנים טובים, אני ראיתי שחקנים מעולים ראיתי קאמפרים ראיתי טיוברים ראיתי את כל הטקיטות האפשריות

אבל הבנאדם הזה פשוט לא הגיוני

אין כדור אחד שהוא יורה שלא פוגע במטרה ואין מצב שהוא לא על המטרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיוא

לרגע חשבתי שהשחקן ההוא באמת היה אלוהי

אבל הנה זא מה שקורה

קילים שלו בCOD4

חייב לציין שבערוץ שלו ביוטיוב יש כמה עריכות שנראות מדהים , חבל שהוא הורס את החוויה של כולם עם WH וAIM

סתם לידע כללי הכינוי שלו זה Jizz'Kopka

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...