Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 359
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רוני בלי הבטא לא היית מזמין? שוב מבחינת האנשים פה זה לא COD VS BATLLFIELD כי בטלפילד זה סגנון אחר.זה MW3 VS MW2 המשחק לא עומד בסטנדרטים של קודמיו. זו הבעיה. אבל כן,אין ספק שתתבצע הפקת לקחים. חבל כי MW2 זה המשחק הכמעט יחידי שאני באמת נהנה ממנו במולטי.

GMANIL אין ספק שזה תרם לירידה ברמה..זה מרגיש קצת כמו הפעם האחרונה שהם עזבו את EA וMEDAL OF HONOR שמאז הדרדרה לתהום הנשייה.אולי מלכתחילה הם עזבו גם בגלל שהם ראו את הכיוון שאקטי רוצים לקחת אליו.(ברי אקטי גם לא רצו לעבור ממלה"ע 2 למלחמה מודרנית וכו')

עוד כמה שעות במולטי הבוקר: KILL CONFIRMED זה מוד ממש כיפי..נראה אם נתרגל למפות או שהן באמת מעפנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתם (חלק ממכם ) רוצים ממני . אני שואל אם החבר'ה כאן יקנו ישר את הכותר הבא.. ומכניסים אותי לנושא BF .

peacebringer7

אני דיברתי על מי שהזמין? יש לי טענה שם? לא. שאלתי: בגלל האכזבה (לא משנה בגלל מה ) האם תרכשו בהזמנה מוקדמת את המשחק הבא בסידרה . זה הכל ולא נעליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבנו על המשחק של RESPAWN, ממה שידוע עד עכשיו אנחנו לא הולכים לשמוע מהם שום דבר עד 2014-2015. זה אומר שיש עוד כמה שנים ושכניראה המשחק מיועד לקונסולות החדשות שסוני ו MS יציגו בשנים הקרובות.

למקרה שמישהו רוצה משחקיות מהירה, מפות לא גדולות, שטחים מעט פתוחים והרבה מאוד חוש הומור:

http://www.getgamesgo.com/product/serious-sam-3-bfe

GOOD OLD SERIOUS SAM IS BACK ;D

היום זה ההזדמנות האחרונה לקנות במחיר מוזל וכשהמחיר הוא חצי ממה ששילמתם על BF3 או MW3 אני לא רואה סיבה לא לקנות ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה לא מעט אנשים שקנו בטלפילד3 במאה שקל ולמרות כמה בעיות שיש במשחק הוא שווה כל שקל.

MW3 לצערי באמת לא שווה את תג המחיר של 250 ש"ח במיוחד לשחקני פיסי שכבר ביום הראשון חווים בעיות של לאגים

ולא מתכוון להכנס שוב לדרדור המוחלט ברמת הגיימפליי שבוודאות לא עבר QA של יוצרי הסדרה (IW המקוריים)

וכמו כן כבר נחרש כל הסיפור של העיצוב מפות הנוראי והגרפיקה שכבר עבר זמנה.

כמעריץ הסדרה אני כבר רואה את התדרדרות הכללית שלה ואני לא הולך לקנות את הכותר הבא

לא כי אני מעריך שאפילו לא נגיע למניין במכירה הבאה (שכמובן לא תהיה :smile1: ) אלא כי הם שמים Zין אחד גדול

על כל מעריצי הסדרה הוותיקים בהנחה שיאכלו בכפית כל "מעדן" שהם ירקחו להם שם.

לא תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני רואה את rroonnii צוחק צחוק זדוני כזה... בערך כמו של בובי קוטיק אחרי כל COD חדש ::)

מהשעות המעטות ששיחקתי דווקא די נהנתי, אבל עכשיו בנוסף לצבא יש גם את סקיירים שעליו השעות נטחנות בלי לשים לב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה לא מעט אנשים שקנו בטלפילד3 במאה שקל ולמרות כמה בעיות שיש במשחק הוא שווה כל שקל.

MW3 לצערי באמת לא שווה את תג המחיר של 250 ש"ח במיוחד לשחקני פיסי שכבר ביום הראשון חווים בעיות של לאגים

ולא מתכוון להכנס שוב לדרדור המוחלט ברמת הגיימפליי שבוודאות לא עבר QA של יוצרי הסדרה (IW המקוריים)

וכמו כן כבר נחרש כל הסיפור של העיצוב מפות הנוראי והגרפיקה שכבר עבר זמנה.

כמעריץ הסדרה אני כבר רואה את התדרדרות הכללית שלה ואני לא הולך לקנות את הכותר הבא

לא כי אני מעריך שאפילו לא נגיע למניין במכירה הבאה (שכמובן לא תהיה :smile1: ) אלא כי הם שמים Zין אחד גדול

על כל מעריצי הסדרה הוותיקים בהנחה שיאכלו בכפית כל "מעדן" שהם ירקחו להם שם.

לא תודה.

כל מילה בסלע. למרות שאי אפשר להשוות בין השניים (אחד POINT AND SHOOT השני WARFARE), אני חייב להודות, BF3 לא רואה ממטר את MW3... מקילומטר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא יצא לי לשחק בMW3 האמת (בקרוב) אבל אם אתם המנוסים טוענים ש-BF3 יותר טוב ממנו כנראה שהוא באמת זוהמה...

מה שמחזיר שוב להרהורים ולתחושת ההחמצה והפספוס של מה היה יכול לצאת מ-MW2 לולא הייתה לו מערכת ניהול משחקים כל כך כושלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחשיב עצמי שחקן מנוסה , שיחקתי כמה שעות ומאוד נהנתי.

כנראה שאני COD FAN BOY , המשחק לא טוב כמו MW2 וגם נראה פחות טוב , זה פשוט DLC של MW2 במקרה טוב.

אבל בשביל מי שאוהב את הסדרה (שוב לדעתי) גם DLC + סינגל מהנה מאוד (שוב לדעתי) זה שווה.

אני כמובן אשמח גם BF3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

המשחק פשוט לא נראה ולא מרגיש טוב, זה על הפנים, עזוב את זה ששמו עלינו ז*ן בכל קנה מידה אפשרי עם כל הסיפור של ה ELITE.

מה גם שלהוציא משחק כזה, אפילו לא המשך ישיר או העתק מדוייק של קודמו שאגב לא ביקשנו יותר מזה, הלוואי והיה ככה, גם זה לא.

BF לא אהבתי ממש אף פעם בגלל הגייפלי המעט קלאמזי, שינו המון המון דברים בכותר האחרון, הגיימפליי זורם וכייפי, המשחק נראה פשוט מושלם מבחינה גראפית, פשוט כיף, אני וסיימון חורשים שם (כשיש זמן), ועוד משהו קטן ולא פחות חשוב, מתייחסים לשחקנים שם , מרגישים את זה גם לפי הבאטלוג הנוח, פשוט ומצוין, בקיצור, שיחקו אותה, נקווה שריספאון יביאו משהו עוד שנתיים לפחות, כי קוד אני לא קונה שוב בכל אופן... לא במכירה מוקדמת זה בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

המשחק פשוט לא נראה ולא מרגיש טוב, זה על הפנים, עזוב את זה ששמו עלינו ז*ן בכל קנה מידה אפשרי עם כל הסיפור של ה ELITE.

מה גם שלהוציא משחק כזה, אפילו לא המשך ישיר או העתק מדוייק של קודמו שאגב לא ביקשנו יותר מזה, הלוואי והיה ככה, גם זה לא.

BF לא אהבתי ממש אף פעם בגלל הגייפלי המעט קלאמזי, שינו המון המון דברים בכותר האחרון, הגיימפליי זורם וכייפי, המשחק נראה פשוט מושלם מבחינה גראפית, פשוט כיף, אני וסיימון חורשים שם (כשיש זמן), ועוד משהו קטן ולא פחות חשוב, מתייחסים לשחקנים שם , מרגישים את זה גם לפי הבאטלוג הנוח, פשוט ומצוין, בקיצור, שיחקו אותה, נקווה שריספאון יביאו משהו עוד שנתיים לפחות, כי קוד אני לא קונה שוב בכל אופן... לא במכירה מוקדמת זה בטוח.

דברים קשים , אני חושב שאכן הביזיון גדול למרות שבגלל שכבר קניתי , סביר להניח שאני אעביר שם סיבובים מידי פעם. עדיין BF הוא לא מהיר כמו COD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...