Battlefield 3 - דיון ראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון ראשי

nucleo

Recommended Posts

• תגובות 832
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ICMP זה סוג של פרוטוקול (נו בערך...) שהESET מזהה כניסיון תקיפה על המחשב - זה גם מה שגרם לחלקנו לא לראות פינגים בBC2.

F5 במסך הראשי של הESET -> Network-> Personal Firewall->IDS and Advance options->Packet Inspection ושם תמחק את הV על ICMP PROTOCOL message checking , תבדוק אם זה פותר לך את הבעיה...

אם לא, תחזיר את הV :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה! ביטלתי את ה-ICMP PROTOCOL message checking ועכשיו באמת אין בעיות. (למרות שאני עדיין לא רואה פינג).

כדאי להשאיר את זה ככה או שזה אופציה חשובה להגנה?

כמו כן - על איזה הגדרות אתם ממליצים ל-GTX 570 ו-I5?

צרפתי תמונה של מה שאני משתמש כרגע , אבל נראה לי שזה קצת יותר מידי , משום שמידי פעם יש תקיעות קטנות כאלה.

איזה מהם כדאי לי לשנות?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני שאני אשחק במפה הגדולה Operation Firestorm על 50 FPS ? (ממוצע) אני על הגדרות ULTRA ורזולוציה של 1920X1200.

חשבתי שהמשחק יהיה יותר כבד במפות האלה, המנוע של DICE יותר יעיל משל , נראה סופר מצוין ומנצל את החומרה בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה אתה מגדיר פירטיות. אתה עוקף את ההגנות, מה שעובר על ה-EULA, ל-EA אין שום סיבה שלא לתת לך באן על זה?

נראה לך באמת שיש דבר כזה להוריד משחק פרוץ לאינטרנט?או קובץ כזה ששוקל 14 קיי חח,זה נראה לי רוב הסיכויים ווירוס,אין דבר כזה משחק פרוץ לאינטרנט אם עדיין אתה לא מודע לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך באמת שיש דבר כזה להוריד משחק פרוץ לאינטרנט?או קובץ כזה ששוקל 14 קיי חח,זה נראה לי רוב הסיכויים ווירוס,אין דבר כזה משחק פרוץ לאינטרנט אם עדיין אתה לא מודע לזה.

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

אני די עוקב אחר השירשור כאן ...

אני מאד רוצה לקנות את המשחק ... שיחקתי בבטא וגם במשהו לא חוקי שאסור לדבר עליו פה והכל רץ לי מצויין על ה HD4870 + Q6600

האם יש חנות זולה כדי לקנות סידייקיי בלבד ללא דיסק ? אשמח לעזרה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני שאני אשחק במפה הגדולה Operation Firestorm על 50 FPS ? (ממוצע) אני על הגדרות ULTRA ורזולוציה של 1920X1200.

חשבתי שהמשחק יהיה יותר כבד במפות האלה, המנוע של DICE יותר יעיל משל , נראה סופר מצוין ומנצל את החומרה בהתאם.

ממש לא הגיוני!! תחזיר מייד את המשחק לחנות ותזרוק את המחשב לפח!

מה זה השאלות האלה? מה, לא טוב לך שהוא רץ סבבה? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...