Battlefield 3 - דיון ראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון ראשי

nucleo

Recommended Posts

• תגובות 832
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קצת קשה לי להתרגל למולטי...ה-Prone snipers האלה פשוט משגעים אותי :bash:

המשחק רק מצויין על מעבד כפול i3 2120 3.3ghz

כרטיס GTX560TI

1920:1024 או משהו כזה...הכל על High חוץ מ-Textures על Ultra

במולטי 50-60 FPS יש נפילות ל 40 במפות כמו Caspian border אבל עדיין שחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הזמן רץ טוב מאוד ב-ultra. פה ושם נפילות ל-36-40fps~ זה בקטנה, ה-CPU דופק אותי במפות של 64 בעיקר, שה-FPS נשאר נמוך.

למשל ב caspian border זה כבר מתחיל להעיק. שחיק, אבל הרבה פחות מהנה. רציתי לקנות מעבד\לוח\זכרונות חדשים אבל המתנתי לוודא שיש טעם.

עכשיו אחרי שפתרתי את בעית הקריסות שהיתה לי (קשור בזיכרון וירטואלי לשמחתי הרבה), אני יכול להביא מחשב חדש בראש שקט...

אז אתה אומר שאפשר לשקול לא לשדרג ברגע זה, כי אני חשבתי על לשדרג כרטיס מסך+ שילוש, אבל איך שזה נראה עכשיו, אפשר להשקיע על כרטיס מסך סביר + ולהמתין עם השידרוג למעבד והזיכרון עוד איזה דור בערך (של כן :smile1: )

אני במצב דומה עם Q9550 אבל עם כרטיס מסך חלש משמעותית, אבל אם מה שאני רואה אצלך, אני חושב שאני יכול בהחלט לשקול לא לשדרג כרגע הכל ולהשקיע רק בכרטיס :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב. לגבי הבעיה בעיקר ל560 עם תקיעת המשחק והודעה שהדרייבר שוחזר. אני עם 570GTX וקיבלתי את אותה בעיה וכרגע ביטלתי את הOC בליבה ורק פעם ב... קורה לי שיחזור. יש למישהו פיתרון?

יש לציין שרק הזיכרונות נשארו בOC .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , גם לי הייתה את הבעיה הזאת לפני שקרס לי הלוח אם... מציע לבטל לגמרי את הOC בכרטיס , פשוט תחזיר לתדרים המקוריים.

נראה לי שאנווידיה פישלה עם הדרייבר הזה בגדול...

לא רק עם זה ספציפית, אלא עם כל סידרת 28x. עם סידרת 279 וקודמיה לא היו לי כלל בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...