Rage - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Rage - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ממש לא הולך לסיים אותו, אומנם עכשיו אפשר לזוז, אבל הטקסטורות עדיין נטענות לי בתוך הפריים, הוא רץ זוועה והעכבר מרגיש נורא ואיום. אני עוזב את המשחק עד שיהיה פאטצ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק בלתי שחיק לחלוטין. מקרטע בטירוף. אי אפשר בכלל לעשות משהו (אפילו לא יצאתי מהחדר שבו מתעוררים בתחילת המשחק...). יש משהו שאני יכול לעשות? דרייבר מעודכן ופאטצ' מותקן, יש לי HD4850.

הפתרון שלי היה לשחק ברזולוציה נמוכה יותר ולא מסך מלא -יש לי 8800GT

זה יתפשרות כי אני לא רוצה לשדרג את המחשב

בPS3 זה היה ברור שתיהיה להם בעיה, יש לקונסולה רק 256M . במחשב אין שום הצדקה למצב הזה.

יש לPS3 2 זיכרונות שונים אחד גרפי אחד ראשי -כמו בPC

ביחד זה יוצא 512 מגה

הרבה פחות מבPC -אבל לא רק 256 מגה

ויש יתרון מסוים לתאימות לחומרה אבל בגדול כן -גם ה360 וגם הPS3 מיושנים מאוד חומרתית היום יחסית לPC

ושמשחק יראה טוב -דוגמת אנצארטד 2 -חיבים לפתח אותו בילעדית לפלטפורמה עם דגש חזק על עיצוב אומנותי טוב שמתאים לפלטפורמה

משחקי מולטי שיוצאים גם לPC ניראים הרבה יותר טוב בPC למי שיש מחשב חזק

בעניין rage -אני חושב שפיתחו אותו בעיקר להציג מה המנוע הגרפי החדש יכול לעשות

ID גם מוכרת מנועים גרפים

וככזה אני חושב שלמנוע הזה יש המון פוטנציאל -אבל אני חושב שהוא מתאים יותר לדור הבא של הקונסולות ולמחשבי גימרים מעודכנים

בגלל שRAGE פותח לרוץ גם על ה360\PS3 וגם על מחשבים יחסית ישנים (אני קניתי את שלי ב2007 )

אני חושב שעבר סרוס רציני

אבל תדמין מה אפשר לעשות איתו בקונסולות חזקות יותר וPC מעודכנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ID הפסיקו למכור מנועים אחרי שקנו אותם, ZENIMAX קנו אותם יחסית מאוחר בפיתוח. לפני שהם נקנו RAGE היה אמור להיות מופץ על ידי EA והמנוע שלו היה אמור להיות זמין למכירה מעט אחרי יציאת המשחק.

לא מבין למה יש לכם כל כך הרבה בעיות, אני עם HD4670, E8400 ו 4G והמשחק עובד לי טוב יחסית. הבעיות עם הטקסטורות לא כל כך קשות ומורגשות רק באיזורים שלא יורים בהם והמשחק מנסה כל הזמן לשמור על 60FPS, נדיר שיוצא לי שהניסיון לשמור על הפריימים גורם לזה שהטקסטורות נשארות מגעילות ליותר משניה. שיחקתי גם ב 720P וגם ב 1280X1024, לא ראיתי בעיות באף אחד מהם.

ל PS3 יש 256M, הזיכרון לש הכרטיס מסך לא משנה במקרה הזה כי הבעיה נגרמת מהזיכרון הרגיל.

לא מבין למה אתם אומרים שהמשחק קצר, שיחקתי עד עכשיו 8 וחצי שעות ורק הגעתי לעיר השניה. נכנסתי רק לביוב אחד אז אני מאמין שאפשר לבזבז עוד לפחות שעה באיזור הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון שלי היה לשחק ברזולוציה נמוכה יותר ולא מסך מלא -יש לי 8800GT

זה יתפשרות כי אני לא רוצה לשדרג את המחשב

הבעיה שלי היא לא עניין של חומרה חלשה מדי, אלא של חוסר תאימות של החומרה. כמובן שהעובדה שאין לי שום שליטה על הגדרות הגרפיקה עוזרת בכך שאני לא יכול לנסות למצוא פתרון...

בכל מקרה, לבעיה שציטטת כבר מצאתי פתרון (פעלתי ע"פ ההנחיות שהביאו לי פה וזה עבד), אבל המשחק עדיין לא באמת שחיק... מוזר שדווקא לID, שידועים (יותר נכון קרמק ידוע) ביכולות הגרפיות שלהם יצא משחק עם כ"כ הרבה בעיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא לא עניין של חומרה חלשה מדי, אלא של חוסר תאימות של החומרה. כמובן שהעובדה שאין לי שום שליטה על הגדרות הגרפיקה עוזרת בכך שאני לא יכול לנסות למצוא פתרון...

בכל מקרה, לבעיה שציטטת כבר מצאתי פתרון (פעלתי ע"פ ההנחיות שהביאו לי פה וזה עבד), אבל המשחק עדיין לא באמת שחיק... מוזר שדווקא לID, שידועים (יותר נכון קרמק ידוע) ביכולות הגרפיות שלהם יצא משחק עם כ"כ הרבה בעיות...

לי הוא שחיק ברזולוציה נמוכה -אבל יש לי אחרים לסיים לפני

מה שמעצבן אותי זה שלמרות הבעיות שמדווחים -אתרי גימרים נתנו למשחק ביקורות טובות

ID הפסיקו למכור מנועים אחרי שקנו אותם, ZENIMAX קנו אותם יחסית מאוחר בפיתוח. לפני שהם נקנו RAGE היה אמור להיות מופץ על ידי EA והמנוע שלו היה אמור להיות זמין למכירה מעט אחרי יציאת המשחק.

לא מבין למה יש לכם כל כך הרבה בעיות, אני עם HD4670, E8400 ו 4G והמשחק עובד לי טוב יחסית. הבעיות עם הטקסטורות לא כל כך קשות ומורגשות רק באיזורים שלא יורים בהם והמשחק מנסה כל הזמן לשמור על 60FPS, נדיר שיוצא לי שהניסיון לשמור על הפריימים גורם לזה שהטקסטורות נשארות מגעילות ליותר משניה. שיחקתי גם ב 720P וגם ב 1280X1024, לא ראיתי בעיות באף אחד מהם.

ל PS3 יש 256M, הזיכרון לש הכרטיס מסך לא משנה במקרה הזה כי הבעיה נגרמת מהזיכרון הרגיל.

לא מבין למה אתם אומרים שהמשחק קצר, שיחקתי עד עכשיו 8 וחצי שעות ורק הגעתי לעיר השניה. נכנסתי רק לביוב אחד אז אני מאמין שאפשר לבזבז עוד לפחות שעה באיזור הראשון.

בסדר -אבל המשחק לא פותח רק להיות כותר בפני עצמו

החשיבות של המנוע הגרפי מאוד גדולה

אני פשוט חושב שלדור הזה הוא לא מתאים -ובמיוחד שמפתחים היום משחקי מולטיפלטפורם גם לPS3\360

אבל כמו שאמרתי לדור הבא יש לו המון פואנציאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק על 1920 על 1080

פול הגדרות למקסימום-והמשחק לא יורד לשנייה מ 60 FPS.

זה הסתדר עם העידכון שיצא למשחק ואני עם הדרייבר הראשוני שיצא במיוחד למשחק -אולי תנסו עם הדרייבר הזה וזה יפתור לכם את כל הבעיות כמו שלי עשה:) אני כבר 6 שעות וחצי רשום ששיחקתי-אני מאמין שאני מתקרב לסוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...