עוגמת נפש ומסע טרטורים לאחר רכישה ברשת KSP - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוגמת נפש ומסע טרטורים לאחר רכישה ברשת KSP

bountylord

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ראשית אני חייב לציין שאני לגמרי מבין אותך, והתנהגות נציג החנות הייתה לא לעניין.

חשוב לי לציין שהיה לי ניסיון טוב מאוד עם הסניף הנ"ל ודווקא נהניתי מאוד מהשירות שם במשך הזמן, ותמיד הייתי מרוצה.

אבל אתה גם חייב להבין שהשירות שניתן למחשבים ניידים(וגם למסכים בין הייתר) ניתן על ידי היבואן הרשמי בלבד.

זה נכון שלחנות יש אפשרות בעצם לתת לך מחשב חדש לגמרי ולספוג את כל הטירטור מול היבואן כי בסה"כ הם קונים ממנו על בסיס קבוע, אבל מרגע שיצאת מהחנות הם בעצם לא חייבים לך כלום - מי שחייב זה היבואן/נציגי השירות הבלעדיים בארץ.

בכל מקרה, אני לגמרי מבין אותך, ומצד שני אני חייב להבין גם את החנות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מתנגד לחלוטין לתגובה מעליי

כלומר, אם באמת היה זה המצב, אז הלקוח היה קונה את המחשב ישירות מהיבואן.

על פי החוק החנות אמורה לספוג את הטירטורים מול היבואן ולא הלקוח. זאת אחת הסיבות שקונים מחנות ולא מיבואן. על החנות לטפל במוצר פגום אותו הם רכשו ומכרו ללקוח, לא הלקוח עצמו.

חשבתי לקנות דיסק קשיח מחר מKSP, סניף רעננה, עכשיו אני לא בטוח בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מתנגד לחלוטין לתגובה מעליי

כלומר, אם באמת היה זה המצב, אז הלקוח היה קונה את המחשב ישירות מהיבואן.

על פי החוק החנות אמורה לספוג את הטירטורים מול היבואן ולא הלקוח. זאת אחת הסיבות שקונים מחנות ולא מיבואן. על החנות לטפל במוצר פגום אותו הם רכשו ומכרו ללקוח, לא הלקוח עצמו.

חשבתי לקנות דיסק קשיח מחר מKSP, סניף רעננה, עכשיו אני לא בטוח בכלל.

אני מציע לך להביט בלינק הזה אם אתה מדבר על רכישה של הארדיסקים דרך KSP

http://it.themarker.com/tmit/article/9059

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@llime:

אני בטוח שאם תשאל את bountylord האם בדיעבד היה עדיף לו לטרטר את עצמו לזיגזג פעם אחת, או לרדוף אחרי KSP 3 פעמים הוא לא יבחר ב-KSP...

בהנחה שהוא לא גר מרחק של 200 ק"מ מזיגזג, אתה בודאי צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך להביט בלינק הזה אם אתה מדבר על רכישה של הארדיסקים דרך KSP

http://it.themarker.com/tmit/article/9059

תיזהר .. יש הבדל בין בקשה לתביעה לבין תביעה. ותביעה - אין. למה ?כי מגישי התביעה, ברגע האמת (כשהגיעו לבית המשפט בתחילת שנה זו) *משכו את תביעתם*. זה לא שהגיעו לפשרה לפני הדיון - אלא שהתובעים בטלו את התביעה. כנראה היתה להם סיבה לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון של מספר פעמים עם KSP (סניף חיפה) - מוצר שתקול במהלך השבועיים הראשונים מחליפים במקום לחדש מקופסה. מעבר לשבועיים - שולחים ליבואן (למעט מקרים שבהם הם מייבאים בעצמם).

לכאורה במקרה זה היו צריכים להחליף במקום, אך אולי זה גם קשור לסוג המוצר. לי יצא להחליף דברים קטנים יחסית (כונן פלאש, נתב), לא . ייתכן שבמחשבים הסידורי שלהם עם היבואנים שונה והם לא מורשים להחליף במקום.

בכל מקרה התנהגות אנשי המכירות כפי שמתוארת בהודעת הפתיחה מקוממת ומפתיעה. ייתכן באמת שזה קשור לסניפים ספציפיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיזהר .. יש הבדל בין בקשה לתביעה לבין תביעה. ותביעה - אין. למה ?כי מגישי התביעה, ברגע האמת (כשהגיעו לבית המשפט בתחילת שנה זו) *משכו את תביעתם*. זה לא שהגיעו לפשרה לפני הדיון - אלא שהתובעים בטלו את התביעה. כנראה היתה להם סיבה לכך.

לא יכולתי להתעלם מכמות ההודעות שלך בפורום, יש לך סימוכין למה שאתה כותב (ועל מה יש למי שהביא את הלינק להזהר, אנחנו יודעים מהעבר ש- KSP נוהגת לאיים ולתבוע חופשי על "הוצאת דיבה", אבל הוא רק הביא לינק) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכולתי להתעלם מכמות ההודעות שלך בפורום, יש לך סימוכין למה שאתה כותב (ועל מה יש למי שהביא את הלינק להזהר, אנחנו יודעים מהעבר ש- KSP נוהגת לאיים ולתבוע חופשי על "הוצאת דיבה", אבל הוא רק הביא לינק) ?

נכון אני חדש בפורום, הצטרפתי לפני כשלושה שבועות בשביל לקבל עזרה במציאת לפטופ לפי צרכיי. הבאת הלינק לא מהווה הוצאת דיבה. אותו בחור דיבר על כך שהוא תכנן לקנות הארד דיסק מרשת KSP ואני מניסיוני עם הרשת ולאחר שראיתי את תוכן הלינק חשבתי לנכון לשתף אותו. יותר מכך, אני מאמין כי חנויות ורשתות (לא בהכרח KSP ;) ) אשר תובעות על "הוצאת דיבה" עושות כך כי הן מבינות שעליהן באמת להתגונן, כי ככל הנראה לא מדובר במקרה יחיד (עליו אני למשל, הייתי מוותר) אלא במקרה חוזרים ונשנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אני דווקא בדעה שעדיף לפתור בעיות בדרך ישירה לקוח מול חנות, כל האיומים והתוקפנות, בסופו של דבר עלולים לגרום ליותר נזק מתועלת (בד"כ הנזק הוא לחנות). בנתיים לא ראיתי שתביעות של חנויות שונות כנגד לקוחות מנעו מאחרים לכתוב ביקורות, להיפך, עכשיו הלקוחות הפכו חכמים יותר, ויודעים לספר את סיפורם ללא "הוצאת דיבה".

בכל מקרה, אשמח לקבל סימוכין על דבריך - שהתובעים בתביעה היצוגית נגד KSP, משכו את תביעתם ברגע האחרון ללא שהושגה פשרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי כרגע עם נציג של המועצה הישראלית לצרכנות והוא סיפר לי כי אין עוד חנות בארץ שמתנהלת כמו KSP.

שמצבור התלונות שהם קיבלו נגד החנות הוא עצום ולא רק זה, החנות מתעלמת ומסננת אותם ושהם נמצאים בראש רשימת התלונות בנוגע לנושאים אלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר דומה קרה לי .

מחשב נייד שקניתי מKSP התגלה כפגום , יומיים לאחר הקניה כשניגשתי אליהם ,בדקו במעבדה ולאחר כמה ימים קיבלתי מחשב חדש , שאותו בדקתי על ידם בסניף והוכחתי להם שהוא פגום גם(מסכים כחולים) .הציעו לי להזדכות בהפסד של 5% (185 ש"ח) לא ויתרתי ,התעקשתי וקיבלתי זיכוי מלא. היחס היה גרוע אבל זה לא אומר שצריך לוותר..

לבסוף קניתי את המחשב נייד מאייבורי שגם אותו בדקתי בחנות עצמה והיה תקין.

המסקנה כשקונים מוצר כמו , שווה לבדוק אותו 10/30 דקות בחנות ,שיחסכו לך שעות רבות אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה עושים בסניף רעננה

אבל אני קניתי 2 מKSP אחד לי ואחד לחבר

ובשתי המקרים המוכר פתח לי את המחשב הראה לי אותו שאל אם הכל בסדר לטעמי ורק אז מסר לי את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווקשה - http://www.takdin.co.il/searchg/%D7%90%D7%A8%D7%96%20%D7%99%D7%95%D7%A1%D7%A3%20%20%D7%90%D7%99%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%99%20%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D_hd_0L34tD3WpD5mqE30qNtXqBZ0vOIveT6ri.html

(עם יש בעייה בלינק, עשה גיגול על "ארז יוסף ומאיר בן שבת" (שהם התובעים)).

לגבי מדוע יש לו על מה להזהר - כדאי לעיין ב"חוק איסור לשון הרע", ולזכור שלא יכול אפילו להסתתר מאחורי ההגנה הבסיסית (והלא בהכרח מספקת של "אמת דברתי").

להבהיר - אין לי כל קשר לKSP פרט לעובדה שאני לקוח מרוצה שלהם (כולל החלפות מוצרים ללא כל בעייה. אם כי אני חייב לציין שהניסיון שלי אתם מוגבל לסניף החיפאי, ולרכישה של רכיבים) ושדי נשבר לי מהירידות האין סופיות של לקוחות שהם יותר צרחנים מצרכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...