תוכן ben-zone - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

ben-zone

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  197
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי ben-zone

 1. את שלך הייתי זורק מה שיוצר מהר. ממה שאתה מספר ייתכן שהוא לא סתם ישבוק חיים אלא אולי יעלה בלהבות. לגבי המלצות - כמו שכרגע כתבי כאן אני כבר המון שנים עם APC שבעקרון הוא יצרן אל פסקים מכובד בהרבה.
 2. יש לי כבר הרבה שנים APC BR 900GI. מחובר אצלי לשני מחשבים, מסך אחד, מדפסת ועוד כמה זוטות. כאמור מחזיק אצלי כבר המון שנים. פעם בכמה שנים (+-4) אני מחליף לו את המצברים (יש שניים) (לא שם מקוריים אלא תואמים זולים יותר ועם קיבולת גבוהה יותר) וזהו. כך שלגבי השירות של היבואן - אין לי ממש מושג. אבל גם זו תשובה שיכולה לעזור לך.
 3. לפני שבועיים הלך לי הדיסק במחשב שלי - wd כחול 500GB. מועד ייצור 12.2008 הותקן בתחילת 2009. לא רע. אז קניתי WD אדום 1TB והתקנתי ARCH מחדש.
 4. יש לי בעיה דומה (054). במקרה שלי, למשל, אני לא מקבל SMS משירות ההזדהות הממשלתי (ומאחרים. אבל מספיק שממנו אני לא מקבל). 054 בדקו - הם אל חוסמים דבר. לא מגיע אליהם SMS עבור המספר שלי. בשרות ההזדהות הממשלתי התברר שהמספר שלי היה חסום למשלוח אצל החברה ששולחת עבורם SMS. נפתח. עדין לא עזר. מכיוון שהבעייה אצלי גם עם שולחי SMS אחרים, אני מתכנן לרכוש בקרוב קו אחר ולעבור אליו.
 5. לא קראת את מה שכתבתי בהתחלה. באמת שכדאי לקרוא את הכל לפני שעונים.
 6. שום דבר מיוחד. Gigabyte h97-hd3, i3-4160, 24GB 3 דיסקים : 0.5T, 2T ,3T מסך DELL 24" ספק 600W. מערכת הפעלה לינוקס (ארץ').
 7. כבר כמה זמן, כל פעם שיש הפסקת חשמל מעל לכמה שניות האל פסק הוותיק שלי (APC) מפיל עצמו מיד ומודיע על עומס יתר. הסוללות עצמן - טריות, הוחלפו לא מזמן. סחבתי כמה זמן, אבל לקראת החורף הפנמתי שלכל דבר טוב יש סוף ורכשתי אל פסק חדש (armor line) ב KSP. הגעתי, חברתי אותו למחשב, הפעלתי ואז ניתקתי מהחשמל כדי לבדוק, והעסק נפל עם הודעה על ..... עומס יתר. קורה. יש תקלות גם במוצרים חדשים. התקשרתי לבנדא שאשרו מיידית החלפה, שלחו אשור ל KSP ותוך יום/יומיים היה לי אל פסק חדש. הפעלתי ואז ניתקתי מהחשמל כדי לבדוק, והעסק נפל עם הודעה על ..... עומס יתר. בשלב זה הבנתי שהבעייה לא באלפסק אלא בספק הכוח במחשב. הוזמן מאמזון, הוחלף. חובר לאל פסק החדש החשמל נותק - והאל פסק נשאר לעבוד (!). חובר ל APC הוותיק, החשמל נותק - והאל פסק נשאר לעבוד (!). מסקנה - הבעייה היתה אכן בספק. והשאלה - מה בספק יכול לגרום לכך שהמחשב עובד ללא בעייה כשהספק מחובר ישירות לרשת, אך גורם לעומס יתר כשהמחשב מתמתג למצברי האל פסק ? (לתוהים : לא, אין לי אל פסק מיותר בבית.. אחת הבנות שלי קבלה אותו).
 8. לא מכיר את התחום הזה בשנים האחרונות (קוראי אנדרואיד). יש חברה סינית בשם boyeu - חפש מה הם מייצרים ושים לב איזו גירסת אנדרואיד יש שם. הישנים היו מבוססים על 4 שזה בעייתי היום. אני חושב שיש להם קוראים המבוססים על 8.
 9. הסתכלתי בספר חופשי שהם משאילים - הפורמט הוא EPUB. הם גם מזכירים הגנה ב Adobe Digital Editions. שני אלה אומרים שאתה צריך לחפש קורא דיגיטלי מבוסס אנדרואיד, או לחילופין, אם אינך מעוניין דווקא במסך eink, אזי כל טבלט אנדרואיד יתאים.
 10. לא ברור על איזו "ספריה דיגיטלית בישראל" אתה מדבר. יש מספר חנויות המוכרות ספרים דיגיטליים בעברית - בכל חנות כזו תוכל לברר האם הן תומכות בקינדל או דורשות אפליקציה ייועדית על אנדרואיד
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר