הלתבטות צבאית... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלתבטות צבאית...

חן מ

Recommended Posts

אהלן

אני משתחרר בעוד עשרה וחצי חודשים,כרגע משרת כנהג בוס באיזשהו בסיס סגור בצפון הארץ....

מאוד לא אוהב את התפקיד שלי ואת היציאות שהם חמשו"שים,ומנסה לעשות הכל כדי לעבור לבסיס יומיות ולשרת את העשרה חודשים האלו קרוב לבית בתפקיד יותר קל...

הדרך היחידה שלי להשיג את הדבר הזה היא דרך קב"נית,ופה אני מתלבט....

אם היא לא תיתן,שלא תיתן.אבל אם היא תיתן וזה יהיה כרוך בהורדת פרופיל ל45 נפשי,כדאי?

מה הסיכוי שהיא תגיד לי טוב לך ואין סיבה להוציא אותך ובלה בלה,והכל כמובן עם אינטרס של המפקד שלי שישאר לו הנהג שלו כמה שיותר זמן?למרות שזה סך הכל לעוד עשרה חודשים ואז אני כבר לא הנהג שלו ולא בטיח...

תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצינות: היום אף אחד לא מתעניין מה עשית בצבא או אם היית בכלל, רק חברות בטחוניות.

מחשבה מאוד עמוקה. אין ספק שבזכות אנשים כמוך בא השינוי.

חן.מ - אם אני זוכר נכון,לפני שהתגייסת פתחת לא מעט נושאים ובהם עיקרי הדברים היו גיבושי טייס/עתודה וכ"ו.

רציתי לשאול,מה השתנה בגישה שלך שהחלטת לוותר? מגיבוש טייס לנהג בוס הדרך לא קצרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט העובדה שלא השקעתי במבחנים גרמה לי להגיע לתפקיד הכי גרוע שיש,זה הכל...

אני כבר מעל שנה וחצי בבסיס סגור,ומהרגע שהגעתי אני מבקש לצאת,ואף אחד לא נותן לי...

לא כדאי לי לפנות לקב"נית שתיתן לי כבר את ההעברה וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:facepalm:

לא השקעת = תאשים רק את עצמך ותחיה עם התוצאות של המעשים שלך... לשימחתך אתה רק צריך לעשות את זה עוד 10 חודשים

אתה מבקש לצאת ואף אחד לא נותן לך? בוקר טוב חן, אתה חייל בבסיס סגור. לפחות אתה סוגר שבת בחודש סה"כ ולא יותר

הקבן לא יתן לך שום העברה, בתור אחד שיצא לו לדבר עם קבני פיקוד והקבן הראשי (חלק מהתפקיד) אין להם שום קשר להעברה, רק יכולים לתת המלצה במידה ויש סיבה נפשית כלשהי, לך אין...

רוצה לעבור יחידה/תפקיד? תמלא טופס 55, קבל המלצה מהמפקד שלך ואז תקווה שהמעבר יקרה בחודשים הקרובים ולא בסוף השרות שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה לעבור יחידה/תפקיד? תמלא טופס 55, קבל המלצה מהמפקד שלך ואז תקווה שהמעבר יקרה בחודשים הקרובים ולא בסוף השרות שלך

המפקד קרוב לוודאי שלא יתן המלצה - לך תמצא נהג נורמלי בצבא.

לפחות אתה נהג בוס ולא נהג משאית או תפקיד דפוק אחר. אם אתה ביחסים טובים עם הבוס הוא גם יכול לעזור לך פה ושם. לא חסרים מקרים של נהגי בוס שהמפקד שלהם עזר להם למצוא ג'וב באזרחות.

תנסה למצוא עיסוקים שיצקו תוכן ב-10 חודשים שנשארו לך, במקום לשבת עם שאר הפז"מניקים בבסיס ולבכות בחברותא על מר גורלכם. אם יש לך זמן פנוי, תתחיל לנצל אותם להשלמת/שיפור בגרויות או ללימוד לפסיכומטרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה הקב"נית יכולה לתת לי?אם היא נותן לי לדוגמא פרופיל 45 נפשי,היא בעצם נותנת לי העברה,לא?

או שהיא רק נותנת את הפרופיל שמחייב לפלוט אותי מהיחידה?מי נותן את ההעברה בעצם?מז"י?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...