מסך מחשב ''24-''20, תקציב: 900-1200 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מחשב ''24-''20, תקציב: 900-1200 ש"ח

andeimirqhan

Recommended Posts

שלום,

ברצוני לרכוש מסך מחשב שישמש כיום חלק מתחנת עגינה מאולתרת לנייד ובעתיד הקרוב כמסך למחשב נייח.

כמצוין בכותרת התקציב המתכונן הוא בין 900 ל1200, עם אפשרות לחריגה עבור מסכים משתלמים במיוחד.

שימושים עיקריים הינם צפייה בסרטים וסדרות, קריאת מלל ומצגות ומשחקי אסטרטגיה ותפקידים.

אין חשיבות לגודל המסך, הגדלים המצויינים הינם מההיכרות המועטה שלי עם טווח התקציב.

עדיפות לכושר הפרדה גבוהה, צבעים מדויקים וזמני תגובה טובים על-פני גודל.

אעדיף לרכוש מסך הזמין בחנויות הממוקמות בצפון הארץ, אך אין זו מכשלה אם מסך כדאי במיוחד זמין רק בחנות הממוקמת בגוש דן.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היחידה ששמתי לב אליה מהביקורות עליו היא שהוא אינו תומך בשימור יחסי תצוגה מקוריים. מוזר, בהתחשב בכך שהמחשב הנייד שלי כולל אפשרות זו.

בהתחשב בכך שהוא נושק לגבול התחתון של התקציב המיועד, האם ישנן חלופות הכדאיות באותה המידה או שמה עליי להשקיע סכום רב בהרבה על-מנת לרכוש מסך איכותי הכולל אפשרויות שכאלו?

בכל-מקרה, תודה על ההכוונה המהירה למסך שעל-פניו נראה מאוד משתלם ומלבד סוגיה זו ממש לא ציפיתי למצוא מסך עם כל-כך מעט "בעיות" במסגרת התקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימור יחסי תצוגה מקוריים ניתן לכפות באמצעות כרטיס המסך.

אין סיבה להשקיע יותר אם אין צורך. עליית המדרגה הבאה לכיוון 24" איכותי באותה מידה היא קפיצה משמעותית במחיר (2000 וצפונה עבור U2410). מדברים על הU2412M שאמור להיות זול יותר (על חשבון תכונות מסוימיות שבכל מקרה לא מעניינות את המשתמש הממוצע), אך כרגע לא ברור מתי הוא יגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שאני רגיל למסכי CRT "טיפשים" וכלל לא לקחתי בחשבון את היכולת של כרטיס המסך להציג את מה שאני רוצה שהוא יציג.

הU2331H נראה משתלם במיוחד מכל בחינה אם אכן אין חלופות כדאיות עד טווח המחירים הבא.

שאלה אחרונה לפני שאני מוציא את המרשרשים מריפוד הספה:

האם ישנם הבדלים חשובים בין הגרסאות השונות של המסך?

כלומר, האם עליי לבקש את הגרסא האחרונה או גרסא קודמת מסוימת, או שמה זה לא רלוונטי למשתמש הביתי-אך-המפונק?

שוב תודה על העזרה המהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע מה ההבדלים בין הגרסאות (DELL לא מפרסמת את המידע). לרוב עדיף להיות עם גרסה כמה שיותר עדכנית (שממילא רוב הסיכוי שתקבל אותה - כרגע מדובר בA03 אם אני לא טועה), אבל זה לא כאילו כל האנשים שקנו את המסך לפני חודשים וקיבלו A01 או משהו כזה נדפקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע מה ההבדלים בין הגרסאות (DELL לא מפרסמת את המידע). לרוב עדיף להיות עם גרסה כמה שיותר עדכנית (שממילא רוב הסיכוי שתקבל אותה - כרגע מדובר בA03 אם אני לא טועה), אבל זה לא כאילו כל האנשים שקנו את המסך לפני חודשים וקיבלו A01 או משהו כזה נדפקו.

מחזק

ואכן A03 אחרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...