מספר תקלות במחשב שנרכש מ-RSM (התקלות טופלו במלואן ע"י החנות) - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר תקלות במחשב שנרכש מ-RSM (התקלות טופלו במלואן ע"י החנות)

fakeman

Recommended Posts

עד שהכותרת לא משתנה לאחת חיובית שאינה בכלל מזכירה את RSM - הנושא אינו ראוי לתגובות.

הכותרת הנוכחית פשוט משפילה, משמיצה ועושה עוול שאינו ראוי לחנות שעשתה מאמץ כה רב ובאה לקראת הלקוח.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בין אם היא עשתה את מירב מאמציה לתיקון הבעיה ובין אם לאו זה לא משנה, השורה התחתונה היא שהלקוח ללא ספק ממורמר ועד היום בלי מחשב תקין.

לא צריך להתנפל אליו. אני חש סימפתיה לסיטואציה שלו ולתחושת הייאוש שנקלעה אליה, זאת לא החוויה שלקוח שקונה מחשב חדש במיטב כספו צריך לקבל. הצעצועים האלה לא זולים.

אבל ראוי שתערוך את הכותרת זה עדיין פרנסה של אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אני לא יכול להתעלם מכל כך הרבה תגובות לגבי הכותרת, לכן אגיב.

ברגע שהמחשב מגיע כל כך הרבה פעמים לתיקון וחוזר לא מתוקן לחלוטין הדבר אינו תקין מצד החנות.

ברגע שהבחור שאני מדבר איתו שהוא הבחור המקצוען ביותר שלהם לפי מנהל סניף כפר סבא, מיכאל, אומר לי שהוא אובד עיצות והוא כבר לא יודע מה לעשות הדבר לא תקין.

כן, הם לא התחמקו מלתת שירות. אם צריך לתת להם נקודת זכות אז זוהי נקודת הזכות שלהם.

זה שהם מחליפים לי רכיבים של המחשב אחד אחרי השני זו רק טרחה בשבילי ותו לא כאשר הדבר לא נותן מענה לבעיה כבר אחרי הפעם הרביעית.

מצידי שיביאו לי מחשב חדש לגמרי, מהתחלה ועד הסוף ללא שום תלות ואף הקטנה ביותר במחשב הנוכחי שלי. כי מבחינת ידע נראה שהם כבר לא יודעים מה לעשות. אז הדבר היחידי שכן אפשר לעשות זה להחליף מחשב ללא שום התחשבות ברכיבים, מצורב ועד מארז.

ברגע שהם יעשו את הדבר הזה אני אבין שהם באמת ניסו כמיטב יכולתם- ולדעתי זה גם יפתור את הבעיה. כי מבחינת מקצועיות אם בפעם הרביעית התיקון לא הלך(ואני מאמין שמחר אחרי התיקון החמישי הבעיה תחזור) אז מבחינתי פה הם נכשלו.

הנקודה היא ששמתי לב שהרבה מכם רואים את המצב או כחנות ולא כלקוח, או כאנשים שניצלו אחריות בחנויות אחרות שניסו להתחמק מאחריות ולכן בגלל שראו שירות גרוע, בעצם חוסר שירות וחוסר אחריות על המחשב, חושבים כי חנות שכן נותנת שירות בהכרח נותנת שירות טוב.

יש הבדל בין לתת שירות, לבין לתת שירות טוב. לתת שירות זה לנסות לפתור את הבעיה. שירות טוב ומקצועי זה לפתור את הבעיה, לא משנה ללקוח מה תעשה כדי לפתור את הבעיה. אם היא לא יכולה לפתור את הבעיה, שתחזיר את הכסף. נקודה.

הכותרת לא נועדה לפגוע בחנות, אם כי יכול להיות שתפגע. הכותרת מתארת את המצב בו אני נמצא ואם הייתי עכשיו רוצה לקנות מחשב אז כן הייתי רוצה להיות מודע אם מקרה כזה קרה למישהו שקנה ממנה מחשב. אין לי שום דרך אחרת להביע את המצב בצורה טובה יותר בכותרת ואת מה שאני מרגיש. גם לא רשמתי חוסר שירות, אלא שירות נוראי. שבפירוט: חוסר מקצועיות, המחשב בפעם החמישית בתיקון אחרי הבטחות חוזרות ונשנות אחרי כל תיקון שהכל יהיה בסדר. הרגשה שמורחים אותי, אני חושב שאחרי שהמחשב כל כך הרבה פעמים בתיקון הגיע הזמן להחליף לי את המחשב לגמרי ולא להחליף רכיבים שלדעתם קשורים בנושא כי עם כל הכבוד עד עכשיו דעתם לא פתרה את הבעיה.

ואם לא מצליחים לפתור, להחזיר את הכסף. כמה זמן עוד ימשכו אותי ככה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fakeman אני מסכים איתך לחלוטין. לאחר מס' כ"כ רב של תקלות חוזרות כאלו ואחרות החנות צריכה לקחת אחריות ולעשות הכל על מנת שתהיה מרוצה ואם זה אומר החלפת המחשב שיחליפו אותו ויתנהלו מול היבואנים בנושא האחריות.

לכל המעוניין דוגמה לשרות מעולה מעל ומעבר לכל המצופה http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=511849.0;topicseen

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-Zelig192,

אתה לא יכול להשוות למחשב שלם על כל חלקיו...

החליפו לו כל חלק שנראה שמעורב בבעיה, כאחד שמתעסק בחיפוש תקלות למחייתי, הם עבדו נכון, התחילו בקשיח והמשיכו עם הלוח וכו'.

הבעיה פשוט במקום אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

נגמר שמה שקרה, זה שהלוח הראשון היה דפוק כי הוא היה B2(סדרה שלמה דפוקה, שהרבה מאוד לקוחות נפגעו כתוצאה ממנה)

הSSD שהיה דפוק היה VERTEX2 שכנראה פשוט היה תקול, דבר שקורה ביום יום ואין מה לעשות - חלקים יוצאים דפוקים מהמפעל, והבעיה האחרונה הייתה טמונה גם היא בSSD, רק שהפעם יש גם הצהרה רשמית ואף הוצאת קושחה חדשה מהצד של על מנת לתקן את הבעיה הזו ספיציפית..

ככה שבעצם, שום דבר כאן לא היה אשמת החנות, אלא בסה"כ צירוף מקרים

מאוד גרוע של בעיות שנוצרו כתוצאה מQ&A של היצרנים(כדוגמאת הבעיה עם לוחות B2 של ובעיית המסכים הכחולים בכוננים המבוססים על בקרי SF 22XX)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...