סיפור לקוח MICROLAB - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפור לקוח MICROLAB

ENKM

Recommended Posts

שלום לכולם, כל מה שכתוב מטה זה נטו סיכום חווית לקוח של חברת מיקרולאב. אני לא עובד אצל החברה, אני לק מקבל שום דבר בתמורה למה שאני כותב כאן. כאשר מדובר "בחברה" מדובר על מיקרולאב עצמם, לא סידי-לוג ולא בעל החנות שמכר לי את הרמקולים האלו. כל הכתוב כאן נועד לשם שך שאנשים יבינו וידעו מזה מקירולאב, לא בחנות בתצוגה ולא אצל היבואן בקרטון.

הסיפור מתחיל בכך שחיפשתי רמקולים סטראו לקנות עבור שמיעת מוסיקה. כל זה התרחש כ שלוש שנים לפני רק כאשר דגמי ה SOLO 4,5,6 ו 7 יצאו.

באתי לחנות בבת-ים שמתעסקת עם מחשבים והזמנתי את הרמקולים הנל. הם הגיעו תוך שלושה ימים וישר הגעתי לאסוף אותם מהחנות.

התקנתי אותם ואחרי כמה שעות האזנה האיתי מבסוט. עשיתי קנייה טובה חשבתי לעצמי. נשמעים טוב, נראים טוב, עולים טוב.

אחרי כשנה וחודש ממועד הרכישה הפסיק לעבוד השלט, כאן נתקלתי בבעיה הראשונה שלי איתם. השלט הפסיק לעבוד וזהו, לא ולא דיודה.

יצרתי קשר עם החנות וביררתי האם יש דרך לקנות שלט חלופי הרי הרמקולים ממש טובים ובאמת חבל שלא יהיה שלט כי השליטה על הבס והגבהים מתבצע דרכו. החנות הבהירה לי כי אין שלטים חלופיים ואין דרך לקנות דרכם משהו כזה.

יצרתי קשר עם מיקרולאב, דיברתי עם נציגה מאוד אדיבה ונחמדה בשם הלנה סאן. היא אמרה לי שאם אני אשלח להם את השלט התקול היא תשלח לי אחד חדש. (אני לא מכיר הרבה יצרנים שעושים דבר כזה). שלחתי דרך החנות את שלט ועוד באותו שבוע נסעתי לסידילוג וקחת אחד חדש, חדש מהנילונים.בחינם ללא כל עלות ובלי כאבי ראש.

שנתיים אחרי נעבור לתקופה של היום. לפני כחודש בעת נגינה בעוצמה חלשה יחסית (35 מתוך 60) הרמקולים הפסיקו לעבוד. פשוט נכבו.

כאלקטרונאי פתחתי את המגבר ומצאתי את מגבר שרוף עד רמת הרכיבים. (כבלים ראשיים נפוחים, דיודות שרופות ופיזיום מותכים). זה הגיע עד למצב של כתם שחור של חום בדפנה הפנימית של הרמקול. ביררתי עלוייות תיקון ולא היה הרבה מה לעשות אלא לקנות חדשים או לשלוח לתיקון 500 שח.

יצרתי קשר עם מיקרולאב ישירות. דיברתי שוב עם אותה נציגה בשם הלנה סאן וביקשתי לקנות מגבר חדש, כמה שזה יעלה יעלה. (אין טעם לקנות חדשים, ומגבר חדש זה כמו חדש אלא הוא זה שמתקלקל לרוב). הלנה אמרה לי שהיא צריכה תמונה של המגבר השרוף כדי לראות מה בדיוק קרה. אחרי ששלחתי לה את התמונה קיבלי מיל חזרה אחרי שבוע ובו הלנה אמרה כי תספק לי מגבר חדש, ללא עלות ייצור ומשלוח אוויר עם שליח דרך סידילוג.

מה שקרה כאן זה בעצם שמיקרולאב, שנתיים אחרי סיום תוקף האחריות הסכימו לספק לי מגבר חדש, בחינם. אני לא האמנתי שהיה דברים כאלו. הלנה היתה מאוד אדיבה ועשתה הכול. (למרות כל הנסיונות המגבר השני נשרף בגלל שהשנאי היה דפוק אבל זה סיפור אחר.)

תבינו מה שאתם רוצים מהסיפור הזה, אני לא עובד אצלהם, זאת לא פרסומת ולא איזשהו תעלול של יחסי ציבור. מיקרולאב באמת עומדים מאחרוי המוצרים שלהם. חשוב לציים שסידילוג בשני המקרים היו מאוד אדיבים ותמכו בצורה מלאה בכל התהליך.

אין כל ספק כי אקנה מיקרולאב בעתיד. (אם יש למישהו את ה H-300 אשמח לשוחח עלהם).

===

הכותרת נערכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מבין מה האגנ'דה שלך , לשבח את מיקרולאב זה בספק כי אתה מציין שהציוד שלהם בכלל לא אמין, ולהיות נגדם כמובן שגם כן לא

אבל לא יכלתי שלא להבחין בכל כך הרבה דברים חשודים כאן :

-כשאני פניתי למיקרולאב בכל האמיילים השונים שהם מציעים בשני האתרים השונים שלהם הם בכלל לא ענו

-אם הפיוז נשרף לא היה צריף להשרף רכיבים.

-אם הכבלים הראשיים היו נפגעים היו צריך להיות זרם אדיר שהיה מפוצץ את השנאי והרכיבים לחתיכות. שלא נדבר על זה שבלי לדעת איזה פיוז יש שם הכבלים הראשיים בחיים לא היו יכולים להפגע מזרם שהפיוז מאפשר.

-היה לך כתם על הרמקול ( מה הקשר :s07: ) ולא קרה לו כלום ? הסליל היה נשרף אם משהו בכלל היה קורה לרמקול.

-אתה חדש ואין לך עוד הודעות כאן

-דווקא בינתיים אנשים מספרים שברמקולים האלה אתה לא מבסוט בהתחלה ועדיין לא ברור אם ה"הרצה" משנה כל כך הרבה או שהאוזן מתרגלת אבל רק לאחר קצת זמן איתם מתחילים להתחבר אליהם

-הקטע השקרי ביותר הוא שבגרסאות עם שלט אי אפשר בכלל לעבור לPC/AUX בלי השלט ולכן אי אפשר להשתמש עוד ברמקולים. השליטה בבאס וטרבל היא הדאגה האחרונה למי שנדפק לו השלט.

-אני פניתי לסידילוג ואמרתי שהתקלקל לי השלט מדאגה שזה יקרה יום אחד ואני לא אוכל להשתמש ברמקולים. הם אמרו לי ששלט חדש עולה 50 ש"ח והם לא מציעים אפילו משלוחים. (בסוף לימדתי "שלט חכם" של את השלט של הרמקולים למקרה חירום :jump: )

-אחזור שוב : סידילוג בכלל לא מציעים משלוחים. אני גם לא אתפלא אם הם בכלל לא יבואן בלעדי כי הבנתי שיש להם שני יבואנים שונים אז אין סיבה שהם יעברו דרך סידילוג.

בקיצור נראה שבאת לשווק את מיקרולאב (שאחרי כל הסיפורים אני חושב שהיא חברה ישראלית בחו"ל שכן יש אותה רק בישראל מלבד 2 תוצאות ברוסית וסינית באינטרנט) והיית עושה טוב יותר אם לא היית מספר שהם לא אמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוצרים של מיקרולאב דווקא מופיעים במקומות שונים בעולם. מדובר כנראה בחברה סינית עם משרדים בארה"ב.

אני משער שפותח הדיון טעה והתכוון לקבלים ראשיים (פילטרים) ולא לכבלים ראשיים. הקבלים האלו עשויים להתנפח ולדלוף אם עובר דרכם מתח גבוה מדי, אמור להיות בספק הכוח פיוז הגנה כנגד מקרים כאלו – אולם הוא לא יכול לספק הגנה של 100%.

כאשר קבלים אלקטרוליטיים נופחים את נשמתם בצורה אלימה הם יכולים להתיז לכל עבר נוזל רותח שיוצר כתמים כהים.

שיר הלל למוצר/חברה מפי משתמש עם מעט מאוד הודעות תמיד נראה חשוד, לא חסרות תופעות של פרסום סמוי באופן זה בפורומים רבים בארץ ובעולם.

בכל זאת, כל אדם זכאי עד אשר הוכח אחרת ונהנה, לכל הפחות, מהספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ל11TB0O:

הפיוז לא נשרף מייד אלא לוקח לו זרם מעבר X זמן מסוים עד שהוא נשרף. (שנייה שנייה וחצי מספיק כדי לשלוח נחשול זרם רציני ששרף את הקבלים הקרמיים + פגע בקבלים האלקטרוליטיים)

הכתם על הרמקול בפנים הוא מהחום שהקבל הקרמי שנשרף השאיר. כוויה כזאת בדפנה הרי זה לא MDF זה נייר דחוס.

אני האתי מבסוט על הרמקולים האלו מהיום הראשון עד היום האחרון.

"-הקטע השקרי ביותר הוא שבגרסאות עם שלט אי אפשר בכלל לעבור לPC/AUX בלי השלט ולכן אי אפשר להשתמש עוד ברמקולים. השליטה בבאס וטרבל היא הדאגה האחרונה למי שנדפק לו השלט." - ואללה אתה טועה, אני יכול להעביר את הכבלים פיזית מאחור כך שיתאימו ליציאה. אותי זה לא הדאיג כי לא היה לי מקור שני לכן לא היה לי צורך לשנות כניסות.

מתי פנית לסידילוג אני לא יודע אבל כאשר אני פניתי לא הייתה אפשרות כזו. כיום יש חנויות באינטרנט ברוסיה שמוכרות שלטים אבל זה כבר לא רלוונטי.

חוץ מסידילוג יש את גולדטופ שגם מיבאים אותם בכומוייות.

===============================

מדובר על ה SOLO7C עם השנאי המרובע הזול יותר שהגיע בדגמים המאוחרים יותר. (לא חושב שמישהו קיבל את הגירסה הראשונית עם השנאי הטוב)

אני משבח את המוצר/חברה לא בגלל שחסר להם מכירות או משהו כזה, אני משבח את המוצר בגלל שעבר שלוש שנים של התעללות ועבד כמו גדול. ואת החברה על התמיכה הזאת הרבה אחרי תום האחריות.

וזה שאין לי הרבה הודעות זה רק בגלל שנכנסתי עם הפייסבוק ולא היה לי כוח לחפש משתמש את המשתמש הישן. מי שלא מאמין, חושד/בעל ספקות/חושב שכל הסיפור שקר גדול זה בחירה שלו. אני סיפרתי את הסיפור כמו שהוא היה (כן חשמלית גם אני לא הבנתי איך הקבלים נפגעו ככה), אמינות או לא אמינות האג'נדה היא שאנשים יקראו ויפנימו כי החברה באמת נתנה פייט עבור המוצר ולא המליצה לקנות חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי מקרה דומה עם מארה"ב. לאחר זמן מה האוזניה הימנית הפסיקה לפעול, מסרתי אותן לשליח של UPS שהגיע לביתי ותוך שבוע קיבלתי חדשות (כמובן שהמשלוח לשני הכיוונים היה ע"ח החברה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה אתה טועה, אני יכול להעביר את הכבלים פיזית מאחור כך שיתאימו ליציאה. אותי זה לא הדאיג כי לא היה לי מקור שני לכן לא היה לי צורך לשנות כניסות.

אם בכלל היו לך סולו היית יודע שהם לא מכוונים לאף יציאה עד שלא תכוון עם השלט. :kopfpatsch:

ובכל אופן מעגל שמתוכנן טוב ידאג לכך שהפיוז ישרף במהירות גבוהה (ואם צריך אז פיוז מהיר) תחת זרם שעדיין לא יפגע בשאר המעגל אבל גבוה מספיק כדי שלא תהיה שום סיבה להגיע אליו בשימוש תקין.

אני מבין מזה שלא שלחו לך את השנאי שאתה כן צריך שנאי - והם לא שלחו לך. אז הם ציפו שתשים למערכת אודיו שנאי ב5 שקל ?

סך הכל השנאי לא שוקל יותר מ5 קילו וחברה שאם כבר היא דואגת למוניטין וללקוחות שנגמרה להם האחריות - הייתה שולחת גם אותו.

בנוסף אם באמת היית פונה לסידילוג היית מקבל את התשובה הבאה :

92Untitled.jpg

zmahzmzyvh1m.jpg

zmahzmzyvh1m.jpg

בקיצור בוא תספר לנו מה רצית לעשות כשפתחת את הדיון. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...