רמקולים ומגבר עד 25 אלף (כולל יד שניה) - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים ומגבר עד 25 אלף (כולל יד שניה)

fp581

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

OK אז אם אני מבין נכון אם יש לי רסיבר אין צורך בקדם מגבר ומגבר כי הוא מכיל אותם אבל האיכות תיהיה פחות טובה.

ובנוסף לזה התפקיד של הקדם מגבר הוא לנקות את הצליל ולהכין אותו למגבר עצמו כדי להעלות את איכות הצליל ושיהיה יותר נקי.

עכשיו השאלה היא במחשב יש כ. קול, איזה תפקיד הוא משמש? אני מנחש שזה המקור לפי ההיגיון, אבל יכל להיות שהוא משמש גם כקדם מגבר? כי ידוע לי שבכ. קול הטובים יש גם מגברים שונים ומשונים (או שזה קדם מגברים אני קצת מבולבל חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגבר משולב לא בהכרח יהיה פחות טוב מסט של מגבר וקדם-מגבר נפרדים, כל מקרה לגופו.

קדם המגבר לא "מנקה" את הצליל, קדם-מגבר כולל בורר כניסות, מנחת ("ווליום") ולפעמים הגברה (לא תמיד). קדם מגברים מסוימים עשויים לכלול גם DAC (כניסה דיגיטלית) או קדם-מגבר לפטיפון. קדם-מגבר יכול להיות בקופסא נפרדת או להיות משולב בקופסא אחת ביחד עם המגבר.

כמעט כל המקורות כוללים מגברים אלקטרוניים כאלו או אחרים (יוצאי דופן בולטים - פטפונים ורוב המיקרופונים) - באופן עקרוני האות היוצא מכרטיס קול או נגן CD מספיק כדי "לדחוף" מגבר-כוח.

כרטיס קול כולל כעיקרון בקרה, עיבוד קול, המרה מדיגיטלי לאנלוגי ואלמנטים של אספקת כוח והגברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה תודה רבה על העזרה אז אני רק צריך לקנות כרטיס קול איכותי מגבר ורמקולים זה יאפשר לי להשקיע יותר ברמקולים והמגבר :)

טוב אז מגבר מנורות טוב ורמקולים שמתאימים למגבר מנורות הזה ומקום שאפשר להקשיב לשניהם מחוברים (שזה הסיפור העיקרי בארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מגבר מנורות? כי זה נשמע אקזוטי?

אולי בכלל לא תאהב את הצליל הזה. יש סגנונות שמגבר מנורות לא יצליח לנגן טוב כמו מגבר טרנזיזטורי. מה גם שמגבר טרנזיזטורי קל הרבה יותר להתאים לרמקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פשוט לוקחים מוצר מארה"ב ושולחים לארץ (שם זה עולה חצי מחיר, אבל תוסיף לזה משלוח מכס מע"מ וכו'...יוצא לך ברוב המקרים 20-30% יותר זול). רסיברים לא הייתי קונה, לא רק בגלל חוסר האחריות, אלא גם בגלל חוסר הכדאיות...רסיבר יקר בד"כ כבד מאוד, ולכן המשלוח גם הוא יקר מאוד.

הסדרות הכי גבוהות שנמכרות שם הם המוניטור של פולקאודיו, וראיתי שם סאב וופר במחיר מצחיק (שנמכר פה בארץ ב-2800...גניבה לאור יום) של 1400 ש"ח רק אני משער שצריך טרנספורמטר מ-120V ל-240V פלוס אין אחריות (וסאב וופר אקטיבי זה משהו שדי דורש אחריות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...