רמקולים ומגבר עד 25 אלף (כולל יד שניה) - עמוד 8 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים ומגבר עד 25 אלף (כולל יד שניה)

fp581

Recommended Posts

אני לא אקנה סולו כי זה אפילו לא מתחיל להתקרב לרמה שאני רוצה להתחיל איתה והרמקולים שיש לי עכשיו יותר טובים מהסולו אז זה יהיה אפילו יותר מיותר לקנות אותם

ובגלל זה אני הולך ללמוד את הנושא חודשיים ורק אז להחליט מה לקנות אז זה ממש בלי לחץ.

שמעת את הסולו בכלל ?...

זה ממש מעבר לרמקול מחשב סטנדרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני שמעתי את הסולו, הם פסולת לעומת רמקולים ברבע מרמת המחיר של פותח הדיון. מגניב שיש לך אותם, אבל הם לא שווים הרבה והם לא קשורים בשום צורה לבקשה שלו. הבנאדם רוצה לקנות מערכת ב10 אלף שקל ואתה ממליץ לו על למחשב. למה..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנאדם אף פעם לא שמע מערכת ברמה כזו, אני לא יודע בכלל אם הוא יאהב אותה...

לא אמרתי לו לא לקנות מערכת במחיר הזה, זה הגיע ממישהו אחר בפורום, אני רק המלצתי.

לא רמזתי בשום צורה שהסולו מתקרבים בכלל לרמה של מערכת ב10K ואפילו הרבה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כבר שמע, כנראה דילגת על חלק מהתגובות.

ובחייך, מי לא יאהב מערכת איכותית, ויגיד: כן, מחשב מצ'וקמק מספיק לי?

הכותרת של הדיון זה מערכת ב25 אלף, והוא עדכן ל10. לא יודע מה גרם לך להכניס לפה את הסולו שלך.. מלבד זה שהם שלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במקום פותח הדיון הולך לחנות מתמחה בתחום ושומע כמה סוגים של בסגנונות שונים (בסרטים לדעתי פחות יש הבדלים)

מוצא סט נגיד שאהבתי ואז עושה חיפוש של אותו סט בכל מקום בשביל למצוא אותו במחיר הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום ראשון הולך להקשיב לרמקולים Vandersteen VSM-1, מצאתי דיל דיי טוב עליהן ונראה לי שהם מתאימים לחדר שלי מכיוון שיש להם רק דרייבר אחד ובחדר קטן יש המון בעיות אקוסטיקה אז כמה שפחות דרייבירים יהיה יותר טוב וfull range driver יתאים פה בדיוק :)

http://www.av1.co.il/home-theater/loudspeakers/vandersteen-vsm-1

אז מה אתם אומרים? (וכמובן שאני ילך להקשיב להן)

נ.ב

אני יקשיב לו עם Krell-KAV-400xi ועם vincent audio sv234 integrated pre power amp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10 מטר רבוע זה קטן, קטן מאוד.

ושוב רשום שהרמקולים מתאימים ל2.0 וגם לסראונד לא רק לסראונד ולחדרים קטנים (בתור 2.0) וכן החדר יכל להכיל רצפתיים אבל הם סתם יפוצצו את החדר ולא יהיה להם מקום רווח מהקיר והמרחק האזנה שלי (המקסימלי) הוא 2 וחצי מטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בוחרים רצפתיים נכונים אז אין שום בעיה. 10 מטר זה גודל ממוצע, לא קטן.

עם מדפיים זה בכלל לא בעיה וזו הבחירה "הטבעית".

להוציא 3500 ש"ח על כאלו עם התנאים שלך זה פשוט לזרוק כסף לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ריצפתיים היית ממליץ לחדר? ושוב צריך להתחשב שהם יהיו יחסית קרובים אחד לשני (המקסימום רווח בניהם יהיה מטר וחצי) ולא יהיה רווח מהקיר בכלל והמרחק הקשבה הוא בין חצי מטר ל2 וחצי מטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...