רמקולים ומגבר עד 25 אלף (כולל יד שניה) - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים ומגבר עד 25 אלף (כולל יד שניה)

fp581

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הממ לא מדויק האוזניות החדשות של UE מעולות אבל לשימושים אחרים לחלוטין הצליל שלהן ממש אבל ממש נקי ומדויק אז הן טובות לסטודיו (לא כל כך לשמיעה עצמית) לבדיקת רעשים זיופים וכ'ו ובגלל זה המחיר של החדש יותר זול מהקודם (לפחות זה היה ככה ממה שאני זוכר לפני כמה שנים) אבל אני אסכים איתך בזה שלאודיופילים זאת נפילה קשה כי הם כבר לא מתעניינים בהם כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר לא יותר זול מהקודמות. הן פשוט המחליפות של הUE-10 שהתיימרו לעשות בדיוק את אותו הדבר. הם טוענים שהם שיפרו אותן באספקט של השימוש שלהן נועדו.

גם ברשותי ES3X של WESTONE, אבל זה פשוט לא משתווה לרמקולים איכותיים שממלאים את החלל ואתה מרגיש את הצליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? את זה לא ידעתי :) טוב כל יום לומדים משהו חדש

לגבי אני מסכים ב100% אבל צריך לשנות כל כך הרבה דברים בשביל שאני עדיין לא בטוח שזה שווה את זה כי אני לא יודע כמה זמן אני אשאר בבית של ההורים אני אתחיל ללמוד עוד איזה שנה שנתיים בגלל זה אני אקח לי איזה חודש חודשיים של שיקולים ואז אחליט (טוב לפחות יש תקציב חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, לרןב יש סידור מאוד בסיסי שיתאים לחד ולרהיטים הספציפיים בחדר שלך. תשב עם דף ונייר ונסה לסדר אותו כך שהרמקולים יהיו בקיר הארוך יותר במידה וזה חדר בצורת מלבן, הרחק מהפינות (אם נתקעת עם שולחן פינתי כמוני, שים אותם הכי רחוק בקצוות אך שיהיו במרחק שווה מפינת ההאזנה שלך ושיבנו משולש. בכל אופן כל אלה הם המלצות כלליות שלרוב נותנות את התוצאה האופטימלית - הכי חשוב זה איך זה נשמע לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללימודים בכל מקרה יש לי כסף אל דאגה את זה אני בטוח עושה :) (רק צריך לחשוב מה ללמוד שזה דיי קשה)

והחדר שלי בצורת ריבוע שזה מקשה על הדברים (אני חושב) ויש לי שולחן צורת "ר" (אבל אותו אני אנסר, גם ככה הוא גדול מדי)

אממ אני יעשה סקיצה של החדר שלי

שטח של הדלת +- שולחן +-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ן ן ן

ן ן ן

ן ן ן

ן ן ן

ן ן ן

------------------- ן ן ן

ן ן

ן ן

ן ---------------------------------------------------------------------------------------------------ן ן

ן ן

ן ן

ן ן

----------ן ן ן

ן ן-------------------------- ן חלון

ן ן

ן ן

ארון ן ן

ן ן

ן ן

ן ן--------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------- ן

ן ן ן

ן ן ן

ן ן ן

ן ן ן

ן ן ן

ן ן ן

ן ן ן

ן ן ן

ן ן ן

ן ן ן

ן ן ן

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 גיטרות (אחת לפני השניה רווח בגודל של גיטרה וחצי) מיטה וחצי

זה בערך החדר +- החלק של ה"ר" הולך לרדת ואני גם יקצר באורך של השולחן (כי הוא ענקי יחסית לחדר ואין לי צורך בו גם ככה)

באמצע יש גם (כמובן) כיסה ונראה לי שהרווח בין המיטה וחצי לשולחן קצת יותר קטן אבל יש יחסית דיי הרבה מקום לזוז (בערך מקום ל-2 וחצי אנשים שעומדים אחד ליד השני עם פנים לחלון, בחלק בלי ה"ר")

והרווח בין הדלת לשולחן יכל להיכנס גודל של כיסה קצת יותר גדול מהרגיל (משהו בגודל של גיטרה אקוסטית על מעמד ריצפה רחב עם איזה 3 ס"מ רווח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו אתה סובלני !!!

בכל דבר שמבקשים ממך, אתה אומר "עוד שבוע אני אביא לכם. עוד חודש אני אחליט."

אם זה היה תלוי בי, מזמן הייתי מתרוצץ בין כל החנויות בארץ בשביל לקנות את זה הכי מהר שאפשר !

זה משגע אותי, איזו אדישות ! חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח זאת לא בדיוק אדישות אני עובד כל יום בין 12 ל 15 שעות אז פשוט אין לי יותר מדיי זמן לזה אבל זה כן חשוב לי אז בסופשים (כל סופש שני אני לא עובד) אני מברר דברים, זה יקח הרבה זמן כי אין לי אפשרות להיתרוצץ.

ובנוסף אני צריך לנסר שולחן מתי שהוא ולארגן את כל החדר מחדש ולתלות את הגיטרות (2) מעל המיטה

בקיצור זה פרויקט שלם שאני לא יודע בכלל אם הוא שווה את זה כי אני לא יודע כמה זמן אני אגור עם ההורים ובשביל הוצאה כזאת זה דיי חשוב לברר דברים כאלו.

אני מת כבר שהכל יעשה באופן אוטומטי ע"י איזה בזמן שאני עובד חחח (ובחינם אם זה אפשרי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תבין אותי לא נכון, הלוואי שגם אני הייתי ככה, כל דבר שאני רוצה חייב להיות באותה דקה, אני מקבל דלקה, אני לא עוזב.

אפילו היה מקרה לפני כמה שבועות פתחתי דיון חירום, פתאום היה בא לי לקנות את הSOLO7, ובגלל שלקח להם כמה ימים עד שהרמקולים שלי הגיעו לסניף התעצבנתי כמו לא יודע מהה !!!

אמרתי להם, אני בא לחנות פיסית בכדי לקבל את המוצר באותו יום, אמרתם לי שיש אותו, ועד שבאתי כבר קנו אותוו, איך זה עצבן אותי ! נתתי למוכר מבט של "תציב שומר בכניסה לבית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט להשמיד אחים!! לקחתי יום חופש כדי לצלם את החדר ולנסר את השולחן והמסור והקבל חיבור למחשב נעלמו להם בעזרתו של האח הנחמד שלי פפפ כמה עולה קורא כרטיסים (סוג sd רגיל גדול)? ומסור?

אח היום הזה הולך להיות ארוך מאוד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...